Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Lugesin ka teemasid siin, ja üldine arusaam jäi selline, et foori tagant on vaja täie rauaga kiirendada ja sõita järgmise foorini max kiirusega millega veel trahvi ei saa. Krt, mis vahet seal on kui minu kõrvalt rajalt süstitakse minema kummide vilinal ja sõidetakse 50 alas 55ga, samas kui mina kiirendan ja sõidan rahulikult kiirusega 30-40 kmh. järgmise foori all oleme ikka kõrvuti. ja 70 alas ma ei maga 50ga vaid sõidan 70ga+5kmh, 90ne+/-5kmh(pigem küll -5) alas samamoodi. ja see 10-15kmh kiiremini sõitu annab linnas ajavõiduks täpselt ümmarguse 0-i, sest foorid kehtivad meie kõigi jaoks ühtemoodi, aga turvalisuse koha pealt jõuame me kõik liiklust ja ümbrust jälgida ja olukordi ennetada väiksema kiiruse juures paremini.

mina olen lihtsalt endale paika pannud prioriteedi, et minu jaoks on tähtsam see, et ma jõuan tervelt koju pere juurde kasvõi 5h(ntx 100km läbimisel) hiljem, kui et ma sinna üldse enam kunagi ei jõua. Pange ka asjad niimoodi paika!!!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Nustu826 - 04-12-2008, 01:49 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,226 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne