Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Martin Kirjutas:Jah, mulle ka need nina ette vajujad ei meeldi, kuid ka sellele on lahendus. Ma nimelt oman silmi, mistõttu ma ka näen (heureka!) ja kui ma näen, et teisel autol pole kuhugile minna, sest rida on lõppemas või on tema käitumisest näha, et tahab minu ette tulla, siis ma teen talle ka ruumi ja seda juba suht aegsasti. Ma isiklikult ei kaota küll midagi, kui 1-2-3 autot minu ette tulevad. Kui tähelepanelikult sõita, siis aimad olukordasid kaugelt ette ja seetõttu ei teki ka probleeme.

Niimoodi ennetavalt sõites paraneb liikluse sujuvus küll, aga...

...pidevalt ühte trassi sõites kipub tekkima teatud tunne nende masinate kohta, millel järjepidevalt "ootamatult" rida ära lõpeb. Ehk mina küll ei kipu siin neile trügijatele õigust andma. Eriti siis, kui oma reavahetuse kavatsusest suunatulega varem märku ei anta. Lõppude lõpuks keelab LE reavahetuse jõuga ja pidurid peaks kõigil autodel ikka standardvarustuses olema.Icon_mad

Ehk trügijad, sõitke sitale. Üks valge 124 teile teed ei anna, kui te ise suunatulega selleks soovi ei avalda. Aga näidake suunda, lasen vaheleIcon_cool
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: v6sa - 03-12-2008, 03:36 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,226 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne