Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
python Kirjutas:Uhh, täna oleks äärepealt ühe G alla jäänud ning paremal juhul haiglas lõpetanud. Õnn aga oli seekord minuõuelIcon_twisted.

Minul on Eestlase iseloom ja närv, aeg-ajalt annan "koolitusi" kui ikka mõni mind järjepidevalt närvi ajab, sama tegin ka täna Paldiski mnt-l keskpäeval. Mingi idioot lihtsalt töllerdab I reast II ja vastupidi pidevalt ilma igasuguse loogikatta ja ilma suunata ja kui minu järgmine manööver sõltub tema mitte-suunanäitamisest siis mõnikord juhtub nii, et "ma kogematta vajun talle lihtsalt kõrvalreast ilma suunata ette ja kogematta lihtsalt pidurdan"...Las mõtleb korra, mis tunne on...

Sellest liiklusest siin ei ole mõtet üldse rääkida ka, isegi Moskva ja St.Peterburgi liiklus, kus puudub igasugune kord ja õiglus ning õigus, toimib oma kaoses oluliselt paremini, kuna keegi ei n***i sind, tuled Eestisse, esimene foori all tahab mõni sust üle sõita lihtsalt...
Eriti närvi ajab siis kui politsei kõike pealt vaatab ja mitte midagi ei tee, kuna ootab "rohkem tema palga eelarvet täitvat juhtumit". Mõnikord olen läinud ja küsinud, et misk te siin olete ja kas ikka õigustate oma nime, siis hakkab vabanduste jada pihta, et kes, kus mida tegi ja mis reg. number oli...

Kaos ühesõnaga ja seda siin tõestada ei ole vaja...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Rolz - 03-12-2008, 01:18 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne