Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#77
Nädalake tagasi nägin vaatepilti, mis võttis politseilt minu viimase austuse nende vastu:
Tabasalust alla sõites, kehtiv 50km/h ala, hakkab linnaväline ala ja 500m on kehtiv 70km/h (sellest ei räägi üldse, et enamus inimesed kas ei suuda näha või lihtsalt mõistus ei võta, mida see 500m seal all tähendab) ala. Seal on Tiskre ristmik, kus enamus teevad vasakapööret ja sellest lähtuvalt on õnneks paremal lisarida neist möödumiseks. Kui see lisarada lõppeb, on 70km/h ala ja valgustamatta pime kurviline üherajaline tee, kus pideva joone peal kahjuks pargib üsna suur hulk sealsete maja elanike autosid.
Sõitsin linna poole ehk minu suunas ehk vastassuunas istub "korrapidaja" oma hõbedase Nissan Primeraga, nii et auto esiots ja oli üle pideva joone ja ulatus üsna suurel määral vastassuunda. Auto ei olenud teeg paralleelne, vais praktilsielt risti üle pideva joone vastassuunas. Kodanik oli üksi auto kõrval, ühes käes oli föön ja teises käes oli telefon. Tegi oma tööd, mõõtis kiirust. Minu ees sõitin kaubik, "politseinik" hakkas vehkima oma ebamääraseid liigutusi teeääres ja akubiku juht kahjuks pidas kinni. Sõitsin neist mööda, suu oli pedaalideni lahti....
Selline ülbus on lihtsalt piiritu, tekkis üsna suur tahtmine kogematta riivata seda vastasuunas olevat ilma signaalvalgusetta autot....
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Rolz - 20-11-2008, 06:53 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne