Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#66
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oot, et ma olen siis nagu rohkem süüdi, kui mul kallim auto jah :confusedangry:
Ei, sõbrad, nii ei lähe...
asi on selles, et jaksad osta-liisida kalli auto, jaksad ka kirvemat trahvi maksta, muidu aint vilistad selle peale ja paned samarada edasi. aga kes käsib üldse rikkuda ja trahvi saada? paadund rikkuja oled vää? :demond:

soome teema meil ei toimi, sest meil enamus saavad ümbrikupalka ja kontole tuleb miinimum või mõni kilo rohkem. aga auto on kordi kallim kui aastapalk. meibi 5-10a pärast hakkavad eestis firmad ka täies ulatuses ametlikku palka maksma, siis võiks midagi jälle soome pealt ahvida, irw.

aga räägime siis kindlustusmaksest, sul on ka 200kW+ auto, miks me peame rohkem maksma kui mingi riisi-võrriga loll eit kes sõita ei oska ja iga kuu liiklusõnnetusi põhjustab või tekitab avariiohtlikke olukordi iga päev? ma olen ca 12a iga päev rooli keerand ja pedaale sõtkund, eriti seda parempoolset (irw) ja selle aja jooksul põhjustanud yhe avarii, mis oli tingitud auto tehnilisest rikkest... ikkagi maksan kõvasti kallimat kindlustust.

sry OT.


edit, keegi küsis, et kui kalli autoga ma sõidan, noh, kallis on siis kui käed ümber kaela on, aga avataril on minu auto.

Nii, jutt lühike ja konkreetne - palk tuleb kõik (paraku) mu arvele, pole ka paadunud rikkuja omaarust (kuigi 100% puhas kindlasti mitte, nagu kõik me). Maksan kindlustust juba trahvina koos kaskoga 1800+ eek/kuus, minuarust on see piisav karistus juba. Kui mees, kes sõidab 15k liiklusohtliku autoga 130 km/h ja jääb vahele, maksab trahvi x summa, miks kuradi pärast peaks mina maksma x korda rohkem, kuigi mu auto on y korda turvalisem? Krt, rikkumine on rikkumine, olenemata kas selle paneb toime aali ametinimetusega "lehmalüpsja" või Doris ametinimetusega "juht"!
perpetum mobile
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: rauntz - 07-09-2007, 11:36 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,225 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne