Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#25
taadu Kirjutas:Probleemi püstitus on õige. Asi pigem võimalikes lahendustes kinni. Kas UZI kohe kõik rikkujad maha, :bash: igale rikkujale lagipähe, :argue: iga situatsiooni juures pool tunnikest või annaks ka ise minna kuni kaassõitjatest igaühest :boom: asfaldil. Mina saan teema püstitusest aru, et ehk kõik oos püüaksime omalt poolt midagi :eureka: ja aidata, mitte ei:biggergrin: laia suuga ja õhkaks SAVI.
Ise ma kasutan korraliku liikleja strateegiat ja ka keset tihedamat liiklusvoolu püüan hoida lubatut kiirust. Signaalid, näpud jne on paraku möödapääsmatud välja kannatada. Usun, et mõnigi tunneb mu taga sama tunnet mida mina tunnen kui tema kõiki oskusi ja võimalusi kasutades mu ette ennast äkitselt ümber reastab, suunda näitamata pööran jms. Usun, et jäädes truuks liikluseeskirjadele on siiski ENDAL! turvalisem liigelda. Sellega anname nii eeskuju kui sunnime, vahel harva küll aga siiski, ka teisi neid järgima.

Oodata, et politsei kõike suudab ja korraldab oleks naiivne. Igaüks meist saab anda enda panuse ja kokkuvõttes sellest kujunebki avalik seaduskuulekus.

Täitsa nõus Taadu jutuga. Kas pakume klubi sõidukeid koos juhtidega liikluspolitseile abipatrullideks...?
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: Andres65 - 06-09-2007, 02:50 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne