Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#14
Lõoke, asi on põhimõttes, selline tegu on taunitav, that`s it.
Ega minagi marru lähe sellise asja pärast, meele teeb küll kurvaks, kui näed mingit tolgust oma Land Cruiseriga invakohale vms keelatud kohta parkimas, samas jälle hea võimalus näpuga näidata väike irve näol omaniku pihta ja sõpradele öelda kõva häälega, et vaadake invaliidi.
Kõige enam häirivad liiklejad, kes põhimõtteliselt ei näita suunatuld, arvates, et see on idiootidele ilmselt. Kui keegi teisi liiklejaid ei sega otseselt, siis on mul suht savi, las saab trahvi vms aga peaasi, et teistele viga ei tee. Kui on tüübil kiire, siis las laseb aga 200`ga eest minema, no mis mul temaga.

Aga kõige kehvem lugu on politsei endaga, nad lihtsalt ei julge kaakidega tegeleda, just selliste jõmmidega. Nokivad ainult vaiksete ja suht-koht korralike juhtidega, mõõdavad kusagil 30 km/h piirava märgi taga kiirust ja võtavad maha neid, kes ületavad seda piirangut veidi. Selle asemel võiksid tegeleda "nõelujate" või muude huligaanide trahvimisega, kes nt ei näita suunatuld.
Olen palju näinud olukordi, kus politsei auto ees või taga sõidab mingi tüüp, kes ei näita isegi politsei juuresolekul suunda...ja neile ei teha midagi, seepärast nad nii teevadki.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale! - Autor: hents99 - 06-09-2007, 01:03 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,224 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne