Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
#61
ah tänud...aga sa ajad vist mind kellegagi sassi:lol:, ei tegele vabal ajal kauba maha laadimisega:cool_rsvd:
Vasta
#62
HotPapa Kirjutas:ah tänud...aga sa ajad vist mind kellegagi sassi:lol:, ei tegele vabal ajal kauba maha laadimisega:cool_rsvd:

Ei vaidle vastu-hakkad laadima!Ega:bash:parem nõustuda pole.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#63
rauntz Kirjutas:Oot, et ma olen siis nagu rohkem süüdi, kui mul kallim auto jah :confusedangry:
Ei, sõbrad, nii ei lähe...
asi on selles, et jaksad osta-liisida kalli auto, jaksad ka kirvemat trahvi maksta, muidu aint vilistad selle peale ja paned samarada edasi. aga kes käsib üldse rikkuda ja trahvi saada? paadund rikkuja oled vää? :demond:

soome teema meil ei toimi, sest meil enamus saavad ümbrikupalka ja kontole tuleb miinimum või mõni kilo rohkem. aga auto on kordi kallim kui aastapalk. meibi 5-10a pärast hakkavad eestis firmad ka täies ulatuses ametlikku palka maksma, siis võiks midagi jälle soome pealt ahvida, irw.

aga räägime siis kindlustusmaksest, sul on ka 200kW+ auto, miks me peame rohkem maksma kui mingi riisi-võrriga loll eit kes sõita ei oska ja iga kuu liiklusõnnetusi põhjustab või tekitab avariiohtlikke olukordi iga päev? ma olen ca 12a iga päev rooli keerand ja pedaale sõtkund, eriti seda parempoolset (irw) ja selle aja jooksul põhjustanud yhe avarii, mis oli tingitud auto tehnilisest rikkest... ikkagi maksan kõvasti kallimat kindlustust.

sry OT.


edit, keegi küsis, et kui kalli autoga ma sõidan, noh, kallis on siis kui käed ümber kaela on, aga avataril on minu auto.
Vasta
#64
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oot, et ma olen siis nagu rohkem süüdi, kui mul kallim auto jah :confusedangry:
Ei, sõbrad, nii ei lähe...
asi on selles, et jaksad osta-liisida kalli auto, jaksad ka kirvemat trahvi maksta, muidu aint vilistad selle peale ja paned samarada edasi. aga kes käsib üldse rikkuda ja trahvi saada? paadund rikkuja oled vää? :demond:

soome teema meil ei toimi, sest meil enamus saavad ümbrikupalka ja kontole tuleb miinimum või mõni kilo rohkem. aga auto on kordi kallim kui aastapalk. meibi 5-10a pärast hakkavad eestis firmad ka täies ulatuses ametlikku palka maksma, siis võiks midagi jälle soome pealt ahvida, irw.

aga räägime siis kindlustusmaksest, sul on ka 200kW+ auto, miks me peame rohkem maksma kui mingi riisi-võrriga loll eit kes sõita ei oska ja iga kuu liiklusõnnetusi põhjustab või tekitab avariiohtlikke olukordi iga päev? ma olen ca 12a iga päev rooli keerand ja pedaale sõtkund, eriti seda parempoolset (irw) ja selle aja jooksul põhjustanud yhe avarii, mis oli tingitud auto tehnilisest rikkest... ikkagi maksan kõvasti kallimat kindlustust.

sry OT.


edit, keegi küsis, et kui kalli autoga ma sõidan, noh, kallis on siis kui käed ümber kaela on, aga avataril on minu auto.
selline klassidesse jagamine läheb vastuollu meie riigi põhiseadusega, mis näeb ette, et kedagi ei tohi diskrimineerida soo-, rassi-, tralalalaaaa ja varalise seisundi ning ühiskondliku positsiooni tõttu. selline auto hinna järgi trahvimine aga on räigelt seadusevastane.
Vasta
#65
Lõoke Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:ah tänud...aga sa ajad vist mind kellegagi sassi:lol:, ei tegele vabal ajal kauba maha laadimisega:cool_rsvd:

Ei vaidle vastu-hakkad laadima!Ega:bash:parem nõustuda pole.

no kurat, eks siis pean hakkama kui inimesed nõuavadUZI
Vasta
#66
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Oot, et ma olen siis nagu rohkem süüdi, kui mul kallim auto jah :confusedangry:
Ei, sõbrad, nii ei lähe...
asi on selles, et jaksad osta-liisida kalli auto, jaksad ka kirvemat trahvi maksta, muidu aint vilistad selle peale ja paned samarada edasi. aga kes käsib üldse rikkuda ja trahvi saada? paadund rikkuja oled vää? :demond:

soome teema meil ei toimi, sest meil enamus saavad ümbrikupalka ja kontole tuleb miinimum või mõni kilo rohkem. aga auto on kordi kallim kui aastapalk. meibi 5-10a pärast hakkavad eestis firmad ka täies ulatuses ametlikku palka maksma, siis võiks midagi jälle soome pealt ahvida, irw.

aga räägime siis kindlustusmaksest, sul on ka 200kW+ auto, miks me peame rohkem maksma kui mingi riisi-võrriga loll eit kes sõita ei oska ja iga kuu liiklusõnnetusi põhjustab või tekitab avariiohtlikke olukordi iga päev? ma olen ca 12a iga päev rooli keerand ja pedaale sõtkund, eriti seda parempoolset (irw) ja selle aja jooksul põhjustanud yhe avarii, mis oli tingitud auto tehnilisest rikkest... ikkagi maksan kõvasti kallimat kindlustust.

sry OT.


edit, keegi küsis, et kui kalli autoga ma sõidan, noh, kallis on siis kui käed ümber kaela on, aga avataril on minu auto.

Nii, jutt lühike ja konkreetne - palk tuleb kõik (paraku) mu arvele, pole ka paadunud rikkuja omaarust (kuigi 100% puhas kindlasti mitte, nagu kõik me). Maksan kindlustust juba trahvina koos kaskoga 1800+ eek/kuus, minuarust on see piisav karistus juba. Kui mees, kes sõidab 15k liiklusohtliku autoga 130 km/h ja jääb vahele, maksab trahvi x summa, miks kuradi pärast peaks mina maksma x korda rohkem, kuigi mu auto on y korda turvalisem? Krt, rikkumine on rikkumine, olenemata kas selle paneb toime aali ametinimetusega "lehmalüpsja" või Doris ametinimetusega "juht"!
perpetum mobile
Vasta
#67
rauntz Kirjutas:Krt, rikkumine on rikkumine, olenemata kas selle paneb toime aali ametinimetusega "lehmalüpsja" või Doris ametinimetusega "juht"!

no ongi, aga ntx kui sa teenid x korda rohkem kui suva harilik kes sõidab y korda odavama autoga, siis tema peab oma auto maha müüma, et oma trahv ära maksta, aga sul savi viskad veel jotsi ja kimad samamoodi edasi... krt malen nagu savikas juba :demond::thumbdown:

edit: krt mõttetu teema...nagu delfidebiilikud juba, irw.
Vasta
#68
HotPapa Kirjutas:ah tänud...aga sa ajad vist mind kellegagi sassi:lol:, ei tegele vabal ajal kauba maha laadimisega:cool_rsvd:
Oih.. Vabandust herr. Hotpapa, antud postitus oli siiski suunatud herr. Werewolfile.
Vasta
#69
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Krt, rikkumine on rikkumine, olenemata kas selle paneb toime aali ametinimetusega "lehmalüpsja" või Doris ametinimetusega "juht"!

no ongi, aga ntx kui sa teenid x korda rohkem kui suva harilik kes sõidab y korda odavama autoga, siis tema peab oma auto maha müüma, et oma trahv ära maksta, aga sul savi viskad veel jotsi ja kimad samamoodi edasi... krt malen nagu savikas juba :demond::thumbdown:

edit: krt mõttetu teema...nagu delfidebiilikud juba, irw.

Ok, nõus tegelikult sellega, et sissetulekust olenevalt peaks määrama trahvid kuid siin on üks aga - sellest sissetulekust tuleks maha arvutada kõiksugu kohustused panga jms asutuste ees, sest üks asi on see, palju inimene teenib ja teine asi on see palju talle reaalselt kätte jääb. 3 k teenival inimesel seda muret pole :bisou:
Ei ole mõttetu teema, elav arutelu oopis :lol:
perpetum mobile
Vasta
#70
arutelu on alati hea...ja delfidebiilikutest on asi kaugel, sest seal paneb igaüks mingit oma teemat, naljaviluks on aga päris hea lugeda:evil:
Vasta
#71
Otse Tartu mnt. Liigun suunaga Tallinna poole vastu tuleb JUPO sinised punased vilkurid . Taga soidab yks uus rohelise lehega BMW .... Meie jaame ilusasti seisma anname kolonnile au ja teed. See tropp oma autoga vilgutab tulesid ja signaalitab, et mida piiks te pidurdate .... siin on ju 90 ala . Siis teeb ulmekiirenduse ja paar km hiljem naeme teda 90 ikka sipsimas .

Moni tola ei tea vist, et kui vastu ka tuleb punane sinine siis tuleb seisma jaada Crybaby

Muidu on praeguseks hetkeks nahtud 3 me valjasoitu onneks ohvriteta .
Ei ole roolis ise ...seega saan lapakaga toimetada Smile
Vasta
#72
kalacompany Kirjutas:Moni tola ei tea vist, et kui vastu ka tuleb punane sinine siis  tuleb seisma jaada Crybaby
kle ära aja sellist jama...Icon_eek

loe "LE: LIIKLUSE REGULEERIMISE MÄRGUANDED" , peatamismärguanded.
Vasta
#73
kui tee läheb kaheks, siis ei tohi sina paremale äärde võtta, kui ees on auto, sest kui ta tahab vasakule keerata, siis sa varjad tema vaatevälja vasakult ära ja ta jääbki passima sinu pärast ja pole vaja hakata ajama, et kui oleks suunda näidand, polks ronind...oleks!Angry
liisel Kirjutas:Kui paljud meis armastavad suunatulesid??

Sõidan mina kooli... Ees sõidab punane mazda... Tee läheb kaheks... auto keset teed ei vasakule ei paremale suunda.... mul vaja paremale keerata... sõidan paremasse äärde, et noh kui ta vasakule keerab, siis hea kohe edasi minna... keeras paremale... järgmine ristmik (paremakäe ala).... nelja tee ristmik... suunda eesolev auto ei näita... eeldan et sõidab otse, kogedes eelmist ristmikku, jään ootele... keerab paremale... samasse suunda kuhu mina. ja nii kuni ülikoolini välja... selleks ajaks oli mul närv ikka totaalselt must... ei jäta ütlemata... parkisin üpris ta lähedale et mitte silmist lasta.. tuleb tibi autost mobla kõrva ääres... lasen ta viisakalt uksest sisse... nii kui kõne lõpetas... kargasin kõrri... teinekord näita suunda ka kui sõidad.. selle peale tuli küsimus et kas ei näidanud või?? oi ma rääkisin mobiil telefoniga... Pole vabandus... Ehk õppis midagi ... vastu tulles ta igatahes iga kord võpatasSmile

Ja selliseid kes ei raisaka suuna tuld on oi kui palju.... Äkki pakuks autotootjatele välja et tehku auto millel ei ole suunatuld olemaski ja auto taha suurelt silt... olen isekas, seega ei ole mul ka suunatuledega autot vaja.
Vasta
#74
marek Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Moni tola ei tea vist, et kui vastu ka tuleb punane sinine siis  tuleb seisma jaada Crybaby
kle ära aja sellist jama...Icon_eek

loe "LE: LIIKLUSE REGULEERIMISE MÄRGUANDED" , peatamismärguanded.

Kui on punane peal on sama mis fooris punane tuli ! olenematta sellest kas tuleb vastu või on taga.
Vasta
#75
Peatumine on kohustuslik vaid punase vilkuriga. See, kui erament oma siniste tulukestega(lisatuled, mitte vilkurid) vilgutab, ei koti, peatuma ei pea.

Oht on see, kui pärast kottima hakatakse
Vasta
#76
Liikluseeskirja p.68 kohustab sinise vilkuri põlemisel andma teed,mitte peatuma,samas kui operatiivauto läheneb tagantpoolt ja sisse on lülitatud ka punane vilkur,peab eessõitev juht peatuma (peatükk reguleerija märguanded variand G ).Sellest järeldub,et kui selline eskort koos siniste ja punaste vilkuritega tuleb vastu,peatuma ei pea ja bemmivennal oli seekord õigus.
Vasta
#77
Nädalake tagasi nägin vaatepilti, mis võttis politseilt minu viimase austuse nende vastu:
Tabasalust alla sõites, kehtiv 50km/h ala, hakkab linnaväline ala ja 500m on kehtiv 70km/h (sellest ei räägi üldse, et enamus inimesed kas ei suuda näha või lihtsalt mõistus ei võta, mida see 500m seal all tähendab) ala. Seal on Tiskre ristmik, kus enamus teevad vasakapööret ja sellest lähtuvalt on õnneks paremal lisarida neist möödumiseks. Kui see lisarada lõppeb, on 70km/h ala ja valgustamatta pime kurviline üherajaline tee, kus pideva joone peal kahjuks pargib üsna suur hulk sealsete maja elanike autosid.
Sõitsin linna poole ehk minu suunas ehk vastassuunas istub "korrapidaja" oma hõbedase Nissan Primeraga, nii et auto esiots ja oli üle pideva joone ja ulatus üsna suurel määral vastassuunda. Auto ei olenud teeg paralleelne, vais praktilsielt risti üle pideva joone vastassuunas. Kodanik oli üksi auto kõrval, ühes käes oli föön ja teises käes oli telefon. Tegi oma tööd, mõõtis kiirust. Minu ees sõitin kaubik, "politseinik" hakkas vehkima oma ebamääraseid liigutusi teeääres ja akubiku juht kahjuks pidas kinni. Sõitsin neist mööda, suu oli pedaalideni lahti....
Selline ülbus on lihtsalt piiritu, tekkis üsna suur tahtmine kogematta riivata seda vastasuunas olevat ilma signaalvalgusetta autot....
Vasta
#78
hents99 Kirjutas:Peatumine on kohustuslik vaid punase vilkuriga. See, kui erament oma siniste tulukestega(lisatuled, mitte vilkurid) vilgutab, ei koti, peatuma ei pea.

Oht on see, kui pärast kottima hakatakse


Olid sinivalged masinad ees töötavate vilkuritega (sinine ja punane) ja JUPO must 700 nende vahel ja vasakut külge kattis samuti praktiliselt vastas suunas sõitev sinivalge siniste ja punaste vilkuritega sõitev alarmsõiduk rivi lõpetas siniste vilkuritega sõiduk .

Olgu teie võitsite ... vastutulevad punasinised vilkurid ei kohusta peatuma kui ei sunnita ... Meid täna sunniti peatuma.... bemmu onu ei näinud seda .....

Küsisin Härra Sirgilt täpselt järgi . . . ei kohusta kuid viisakas oleks .
Vasta
#79
ALgus vihastasin ka ennast tln-as roheliseks siinse liiklus kultuuri peale ja eriti hädas olen mustamäel kodu ees. Nimelt ehitajate teel elab üks äge CLK onu (eile oli śuutnud oma MB nina sassi sõita). Tüüp pargib alati korteri välis ukse ees olevale asvaldile täpselt keskele. Kuigi maja reeglid näevad ette, et parkida võib vasakule ja paremale sest keskel on allasuunav tee lapse vankrite ja invaliidide jaoks. Kui aga see mees ennast keskele pargib siis pargib ennast üks veel paremale ja teine vasakule. Maja ukse ääres on paigaldatud need metalist torud et inimesed murupeale ei roniks, lapse vankri peab üle autode sikutama sest murule ei pääse. Invaliid võib aga vabalt tuppa tagasi ronida kui ta just üle auto või jeebi enast lükata ei kavatse! VOt nii mu..n on mõni. Aga enam ei suuda selle peale närvi minna.. Naine karjub pea iga päev kui lapsega vällja läheb, et lihtsalt ei pääse läbi ja üle autode ka vankrit sikutada ei jaksa. (kui ise koju tulen siis pargin nii et järgmine magub ka oma äärde aga, et keegi ennast keskele ära ei mahutaks. Korra leidsin ühe Citroen C1 mis oli pargitud käsipidur peal, samal päeval tuli ka naise onu külla. Töstsime 2kesi C1-he perse ühku ja parkisime auto selleks ettenähtud kohta Big Grin
Vasta
#80
ausalt öeldes üks asi mille peale ma mägedes kruiisides / foori taga oodates väga tihedalt mõtlen, on see, et kuhu kurat rahvas õhtul mingi 23.00'ks oma autod kõik parkinud on? kas siis tõesti mingi 70ndatel vms need majad ehitati mõeldi nii palju ette ja ehitati parklad majade ette / vahele või? aru ma ei mõista..
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,153 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne