Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nüüd on mõõt täis! Kutsun kõiki liiklejaid korrale!
Ma üritan sellest mõttest aru saada...Analüüsida....

Et kui ühiskonna normid ja direktiivid, mida sa vabatahtlikkuse alusel selle sees elades aksepteerid, ei vasta sinu oluliselt kõrgemale eneseväärtustele ja selle sees tunnetad ennast neist üle olevat, siis sellisel juhul on need normid ja direktiivid ainult nõrgematele ja sulle ei kohandu? Kuna erinevatelt nendest teistest oled sina nii eriline, et suudad nende akseptimiste asemel nende väärtuses kahelda?
Ehk teisisõnu, see mis sulle ei meeldi, on lollus ja kuna sa seda tajud, et see on lollus, on see sulle lubatud ehk sa ise lubad seda... Ja kõik muud arvamused on väärad ja need, kes akseptivad norme ja seadusi ja neist kinni peavad on sulle pinnud silmas ja on lollid, kuna ei suuda "mõelda" vaid käituvad tuimalt nende järgi?
Vasta
Kuidagi jube sarnane tundub kohati see kodanikualgatus 25a tagasi olnuga. Kas siis kirjutasid noored venekeelseid loosunglauseid ja arvasid end popid olema, nüüd on see popp väljend inglise keelne, ka siis tõusid aktivistid püsti ja manitsesid riigikorra analüüsijaid ja tõstsid häbiposti teisele halvaks eeskujunäiteks.
Üritaks siiski nüüd isiku tasandist eemale minna ja arutleda üldiselt. Oma käitumine saab olla näitele taustaks mingi näite reaalajas selgitamiseks.
Veel siis. Ärme nüüd näri kõri, kui keegi on näiteks sinust viletsam. Vanadest kommaritest saab lahti vaid selliselt, kui need lasta välja surra. Moodne noorsugu kaagutaks vast vähem ja õpiks vanade peerude vigadest, kui enesearmastus seda lubab muidugi.
Vasta
[/quote]
Veits umbes on reede õhtul pubis käia ja vahtida seal nagu tsortSmile ''Ma ei saa ma olen autoga''.
[/quote]

?kas kokkusobimatut asja...
mis saa sinna pubisse autoga lähed? kui lähed autoga siis ju ei lähegi jooma kui plaan tagasi sõita. ja kui lähed ikkagi jooma siis ei sõidagi autoga ju, vähemalt tagasi mitte.
Vasta
S300 Kirjutas:?kas kokkusobimatut asja...
mis saa sinna pubisse autoga lähed? kui lähed autoga siis ju ei lähegi jooma kui plaan tagasi sõita. ja kui lähed ikkagi jooma siis ei sõidagi autoga ju, vähemalt tagasi mitte.
Las ma pakun- sa elad linnas onju? Kui ei elaksid näiteks 20 kildi kaugusele kas siis käiksid taksoga linna? Üks õlle söögikõrvale pole joomine.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Rolz Kirjutas:Ma üritan sellest mõttest aru saada...Analüüsida....

Et kui ühiskonna normid ja direktiivid, mida sa vabatahtlikkuse alusel selle sees elades aksepteerid, ei vasta sinu oluliselt kõrgemale eneseväärtustele ja selle sees tunnetad ennast neist üle olevat, siis sellisel juhul on need normid ja direktiivid ainult nõrgematele ja sulle ei kohandu? Kuna erinevatelt nendest teistest oled sina nii eriline, et suudad nende akseptimiste asemel nende väärtuses kahelda?
Ehk teisisõnu, see mis sulle ei meeldi, on lollus ja kuna sa seda tajud, et see on lollus, on see sulle lubatud ehk sa ise lubad seda... Ja kõik muud arvamused on väärad ja need, kes akseptivad norme ja seadusi ja neist kinni peavad on sulle pinnud silmas ja on lollid, kuna ei suuda "mõelda" vaid käituvad tuimalt nende järgi?
Ma ei tea kust sa sellise mõtte välja lugesid. Mina rääkisin ennist sellest, et tihedamini sünnivad lapsed sellisesse perre kes võsareporterisse kaebab viletsa elu üle ja harvem sünnivad näiteks karjääri tegevatel naistel lapsed kes on väga andekad. Lollideks pean ma selliseid inimesi kes mu mersumärgi ära viisid; kes mu pagassis peadpidi olid ja väitsid et see on nende auto; vargad kes ära ei jooksnud kui ma ütlesin, et tahan nendega rääkida nurgataga; need kes lõbupärast teise inimese akna katki löövad; need kes viskavad südamerahus pudeli aastavahetusel rahva sekka;jne jne jne. Ma ei usu, et sa paned end sellistega ühele pulgale.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Ürikage ometi nüüd see arutelu vähe sõbralikumaks keerata. Kes siin nüüd patus nii puhas ikka on, et saab lubada omale teise kallal võtmist.
Ennast peab kiitmas ka ikka-minu viimane LE rikkumine oli aastas 2001
Vasta
taaviw126 Kirjutas:
S300 Kirjutas:?kas kokkusobimatut asja...
mis saa sinna pubisse autoga lähed? kui lähed autoga siis ju ei lähegi jooma kui plaan tagasi sõita. ja kui lähed ikkagi jooma siis ei sõidagi autoga ju, vähemalt tagasi mitte.
Las ma pakun- sa elad linnas onju? Kui ei elaksid näiteks 20 kildi kaugusele kas siis käiksid taksoga linna? Üks õlle söögikõrvale pole joomine.
lähed teadlikult baari jooma autoga?planeeritult tagasi ise sõita?

üks õlu teeb teinekord vägagi purju, näiteks peale trenni, peale sauna ja tühjakõhuga, täiesti uimaseks teeb pea ja reaktsiooni, vahel piisab kahest lonksust, et tunda kuidas peas juba suriseb. kui mingi üks õlu oleks lubatud siis hakataks kindlasti neid piire lõhki ajama ...kaks õlut jooma jne...
mulle meeldib ka õlut juua aga seda kodus ja elusees ei istu rooli mingi promilliga. peale jooki sõit välistatud
Vasta
S300 Kirjutas:
taaviw126 Kirjutas:
S300 Kirjutas:?kas kokkusobimatut asja...
mis saa sinna pubisse autoga lähed? kui lähed autoga siis ju ei lähegi jooma kui plaan tagasi sõita. ja kui lähed ikkagi jooma siis ei sõidagi autoga ju, vähemalt tagasi mitte.
Las ma pakun- sa elad linnas onju? Kui ei elaksid näiteks 20 kildi kaugusele kas siis käiksid taksoga linna? Üks õlle söögikõrvale pole joomine.
lähed teadlikult baari jooma autoga?planeeritult tagasi ise sõita?

üks õlu teeb teinekord vägagi purju, näiteks peale trenni, peale sauna ja tühjakõhuga, täiesti uimaseks teeb pea ja reaktsiooni, vahel piisab kahest lonksust, et tunda kuidas peas juba suriseb. kui mingi üks õlu oleks lubatud siis hakataks kindlasti neid piire lõhki ajama ...kaks õlut jooma jne...
mulle meeldib ka õlut juua aga seda kodus ja elusees ei istu rooli mingi promilliga. peale jooki sõit välistatud
Jah mulle on varemgi öeldud, et mu väljendus oskus jätab soovida aga ma räägin sellest, et võiks olla lubatud 0,5 promilli. Ma ei räägi sellest, et ma sõidaks ringi täispeaga.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
Ma olen ka see mees, kes tõstab hääletusel käe 0,5 kuni 0,8 poolt.
Vasta
minul on paar korda peale liitrit õllet ment küsinud, et palju joonud olen. Ausalt vastatud, et 2 õlli ja rahulikult minema sõidetud. samas need 2 õllet on mõnele vennale nii suur kogus, et hakkab omale asju ette kujutama.
Seadus võiks alati leebem olla, aga kui halli ainet peas on vähe, siis vahet pole, kas on lubatud 0.1 või 1.0.
sama ka kiirusepiiranguga - on 70 lõike, kust vabalt 110ga läbi sõitnud (sirge tee, uus asfalt, asustamata ala) ning on ka 90seid kurve, kus pidanud pea 60ga sõitma, sest oli tunne, et taguots paneb mööda kohe Big Grin
eks need reeglid olegi rikkumiseks. peaasi, et teisi ei sega ning kedagi peale enda süüdistama ei hakka jama korral.
Vasta
sõitsin neljapäeval värskast tallinna. hakkas juba hämarduma kui sõitsin tartust läbi. tuled sitased ja ei viitsinud ka seisma jääda, et puhastada. võtsin sappa mingile passatile mis arvatavalt liikus püsikiiruse abil. saavutasin mõne km-ga temaga sama kiiruse püsika abil. sõites nõnda pea vaidani välja hoides mõnusat ja turvalist pikkivahet, et tuled ees sõitjat ei pimestaks (hiljem selgus, et nende tulede valguses poleks isegi nina ette näinud). siis enne vaidat, seal kus tee juba kaherealine, lähenes tagant pisike prantsuse konn mis hooga alustas möödasõitu. jõudes aga minu ja eessõitnud passati turvalise pikkivahe keskkohta reastus ilma igasuguse suunata meie vahele ja muljus täiega pidurit (selgituseks, et sellel teelõigul samas sõidusuunas peale meie kolme polnud kedagi). kuna olin piisavalt mugavalt end sisse seadnud siis kujutate isegi ette kuidas jalad-käed ja pea tööle hakkasid, et tagant otsasõitu vältida.
otsasõit välditud ja vererõhk normaliseerunud möödusin konnast ja taastasin sõidukiiruse, et viimane teelõik rahulikult läbida.
konnale see miskipärast ei meeldinud ja sõitis mulle kõrvale ja hakkas võimlema. võtsin asja rahulikult ja ei teinud asjast välja kuni konna juht hakkas teel vingerdama ja muutus ohtlikuks.
tegin pisikese kõne politseisse ja juba assakul seisis konn politsei raudses haardes. jäin isegi seal seisma, et juhtunusse selgitust saada.
selgus, et konna roolis olnud juht oli narkojoobe tunnustega.
teatasin ka politseile, et mina olin see helistaja aga mulle vaadati sellise pilguga otsa, et mida sa siit tahad.
selline siis tänu liikluse parendamise ja ohutumaks muutmise eest.

ega ma kiituskirja ei oodanudki aga tänud teavitamise eest oleksid nad võinud lisada küll.
Vasta
kurjajuur Kirjutas:sõitsin neljapäeval värskast tallinna. hakkas juba hämarduma kui sõitsin tartust läbi. tuled sitased ja ei viitsinud ka seisma jääda, et puhastada. võtsin sappa mingile passatile mis arvatavalt liikus püsikiiruse abil. saavutasin mõne km-ga temaga sama kiiruse püsika abil. sõites nõnda pea vaidani välja hoides mõnusat ja turvalist pikkivahet, et tuled ees sõitjat ei pimestaks (hiljem selgus, et nende tulede valguses poleks isegi nina ette näinud). siis enne vaidat, seal kus tee juba kaherealine, lähenes tagant pisike prantsuse konn mis hooga alustas möödasõitu. jõudes aga minu ja eessõitnud passati turvalise pikkivahe keskkohta reastus ilma igasuguse suunata meie vahele ja muljus täiega pidurit (selgituseks, et sellel teelõigul samas sõidusuunas peale meie kolme polnud kedagi). kuna olin piisavalt mugavalt end sisse seadnud siis kujutate isegi ette kuidas jalad-käed ja pea tööle hakkasid, et tagant otsasõitu vältida.
otsasõit välditud ja vererõhk normaliseerunud möödusin konnast ja taastasin sõidukiiruse, et viimane teelõik rahulikult läbida.
konnale see miskipärast ei meeldinud ja sõitis mulle kõrvale ja hakkas võimlema. võtsin asja rahulikult ja ei teinud asjast välja kuni konna juht hakkas teel vingerdama ja muutus ohtlikuks.
tegin pisikese kõne politseisse ja juba assakul seisis konn politsei raudses haardes. jäin isegi seal seisma, et juhtunusse selgitust saada.
selgus, et konna roolis olnud juht oli narkojoobe tunnustega.
teatasin ka politseile, et mina olin see helistaja aga mulle vaadati sellise pilguga otsa, et mida sa siit tahad.
selline siis tänu liikluse parendamise ja ohutumaks muutmise eest.

ega ma kiituskirja ei oodanudki aga tänud teavitamise eest oleksid nad võinud lisada küll.

Nad pidid ju põõsast välja ronima nüüd Sinu pärast....
Vasta
ise olin suht väsinud ja ei taibanud neid sellise pilguga vaadata
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtus õnnetus ja nüüd suht jama seis kulamees 5 8,152 22-03-2009, 05:06 PM
Viimane postitus: Madis



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne