Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 290E ostuabi
#1
Question 
Tervist,

olles oma vana audi maha müünud, siis nüüd plaanis mingi "tõsisem" saksalane osta Confusedilmapiiril on just nimetatud tüüpi Mercedes-Benz universaal keraga 98 aasta/kurvad silmad), diisel 95 kw kuid olen vaadanud ka BMW 525tds 97 mis tundub ikka peale vaadates ikka mitmed korrad ilusam, ja tal ka kilovatte rohkem, üldse selle aja mersude keskkonsool on kudagi rõvedalt vana moeline, üldse nad ei ole isegi rooli peale viitsinud korralikku märki panna lihtsalt mingid kontuurid, rääkides taga tuledest jne.... et BMW välimuselt igati üle, aga Mercedes-Benz ju ikkaski Mercedes-Benz ja nüüd olengi lõhkise küna ees, ei tea mida osta ja mõtlesin , et siinsed asjatundjad soovitavad miks Mercedes-Benz, mis selle tüübi Mercedes-Benz plussid ja miinused on?
#2
basshunter Kirjutas:Tervist,

olles oma vana audi maha müünud, siis nüüd plaanis mingi "tõsisem" saksalane osta Confusedilmapiiril on just nimetatud tüüpi Mercedes-Benz universaal keraga 98 aasta/kurvad silmad), diisel 95 kw kuid olen vaadanud ka BMW 525tds 97 mis tundub ikka peale vaadates ikka mitmed korrad ilusam, ja tal ka kilovatte rohkem, üldse selle aja mersude keskkonsool on kudagi rõvedalt vana moeline, üldse nad ei ole isegi rooli peale viitsinud korralikku märki panna lihtsalt mingid kontuurid, rääkides taga tuledest jne.... et BMW välimuselt igati üle, aga Mercedes-Benz ju ikkaski Mercedes-Benz ja nüüd olengi lõhkise küna ees, ei tea mida osta ja  mõtlesin , et siinsed asjatundjad soovitavad miks Mercedes-Benz, mis selle tüübi Mercedes-Benz plussid ja miinused on?


Täiesti arusaamatu on, miks tahetakse  omada-sõita   autoga,  mis ei meeldi kohe üldse ja  ka kw on vähem, loomulikut osta BMW, mis on välimuselt igati üle.
Kust küll sellised ideed tekkivad?
#3
Ega see ei ole normaalne jah, et roolil pole korralikku märkki-osta loomulikult BMW.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
#4
Hm, huvitav suhtumine: aidake mersut osta, aga BMW on parem...

Kas Sa punniga sõitnud oled? Alusta sellest, äkki Sulle üldse ei meeldigi MB! Ja kui ei meeldi, siis mitte igaüks ei pea MB-ga sõitma... Keegi peab ju teisi autosid ka ostma.

Mercedes-Benz on ikka Mercedes-Benz - tüüpiline suhtumine.:flaming: MB on kõigest auto! Oma eeliste ja puudustega.
#5
Arvan, et osta juba pigem BMW, siis süda ka rahul. Kui välimus loeb ja bemm rohkem meeldib milleks siis ennast sundidaSmile
#6
Ikka buumer oleks hea, kes tänapäeval ikka inetu mersuga sõidab. Pealegi buumeri rooli taga helgib kohe mark silma, et ei läheks meelest iga foori alt ketsiga ära minna. Mersul seda powerit ei ole, suht mõttetu auto see Mercedes-Benz. Üldse ei saa aru miks mersusuid tehakse aga nuh ma ei saa ka muuga sõita sest Mercedes-Benz on ikkagi Mercedes-Benz ja ma selline rahulik sõitja ka aga buumeril seda powerit, oi krt seda on lihtsalt rämedalt palju teistega võrreldes, et ei saaks rahulikult sõita ja nokamüts tuleks ka osta aga mulle ei sobi nokamüts ja mis veel teised ütleksid kui bemmiga sõidan.
Aga sinu murele võiks läheneda mingite kleepsudega konsooli peale nt bemmi kleepsud või midagi mis meele heaks teevad. Või võtad vanast audist mõne lüliti kaasa ja lõikaksid konsooli, et ei olek see üle minek nii räige laks emotsionaalselt.
#7
98a. mersut on ka 130kW diisel mootoriga, ja ka keskoonsoolis on vahest rohkem vahest vähem asju, oleneb varustusest, kuigi jah Mercedes-Benz oma disainile kindlaks jäänud. Mõnele meeldib mõnele paistab, et mitte:biggrin:
Mine proovi mõlemat nii bwd kui ka mersut ja usalda oma kannikat, kumb rohkem meeldi se võta. Ostad ju autot sõitmiseks ja endale mitte teistele näitamiseks.
Korraliku märgi puudumise roolil kompenseerib ehk väga korralik märk kapotil?
Kui meeldivad sinised neoon tuled salongis siis tasuks mõne muu margi poole vaadata.

[Pilt: 7653358.jpg]

Pilt siiski eelmisest sajandist :bigsmile:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
#8
Laur Kirjutas:98a. mersut on ka 130kW diisel mootoriga, ja ka keskoonsoolis on vahest rohkem vahest vähem asju, oleneb varustusest, kuigi jah Mercedes-Benz oma disainile kindlaks jäänud. Mõnele meeldib mõnele paistab, et mitte:biggrin:
Mine proovi mõlemat nii bwd kui ka mersut ja usalda oma kannikat, kumb rohkem meeldi se võta. Ostad ju autot sõitmiseks ja endale mitte teistele näitamiseks.
Korraliku märgi puudumise roolil kompenseerib ehk väga korralik märk kapotil?
Kui meeldivad sinised neoon tuled salongis siis tasuks mõne muu margi poole vaadata.

[Pilt: 7653358.jpg]

Pilt siiski eelmisest sajandist :bigsmile:

Confusedhocked:Confusedhocked::help: ei saa aru küll mis neil eelmistel meestel hakkas:confusedangry:
saage aru mul pole iial mersut olnud, see pärast väljendasingi end sellise audi mehe vaatevinklist, kuid jah sel 98 aasta paarul pole vigagi, seest ma mõtlen
üldse mis te rääkite siin mingist kuradi võimsusest karta on ,kui juba traktorit vaatad, siis võiks kw ka tsipa rohkem olla?
aga miks keegi ei kiida siis antud isendit? tundub küll ,et tuleb see tumeroheline 525tds ära osta ise jhu ka mersumehed soovitasid, see järeldub eelnevatest kommidest
#9
Vaata kõigepealt oma esimest postitust, ma küll ei imesta rahva "käimaminemise" peale. Sa ju teed Mercedes-Benz seal täiesti maha võrreldes buumeriga (kordi ilusaim buumer, mersul keskkonsool rõve jne.), mida sa siis vastuseks ootasid, et a´ la " krt, Mercedes-Benz on kole jahh, kuid äkki ikka ostad?".

Peace!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#10
basshunter Kirjutas:
Laur Kirjutas:98a. mersut on ka 130kW diisel mootoriga, ja ka keskoonsoolis on vahest rohkem vahest vähem asju, oleneb varustusest, kuigi jah Mercedes-Benz oma disainile kindlaks jäänud. Mõnele meeldib mõnele paistab, et mitte:biggrin:
Mine proovi mõlemat nii bwd kui ka mersut ja usalda oma kannikat, kumb rohkem meeldi se võta. Ostad ju autot sõitmiseks ja endale mitte teistele näitamiseks.
Korraliku märgi puudumise roolil kompenseerib ehk väga korralik märk kapotil?
Kui meeldivad sinised neoon tuled salongis siis tasuks mõne muu margi poole vaadata.

[Pilt: 7653358.jpg]

Pilt siiski eelmisest sajandist :bigsmile:

Confusedhocked:Confusedhocked::help: ei saa aru küll mis neil eelmistel meestel hakkas:confusedangry:
saage aru mul pole iial mersut olnud, see pärast väljendasingi end sellise audi mehe vaatevinklist, kuid jah sel 98 aasta paarul pole vigagi, seest ma mõtlen
üldse mis te rääkite siin mingist kuradi võimsusest karta on ,kui juba traktorit vaatad, siis võiks kw ka tsipa rohkem olla?
aga miks keegi ei kiida siis antud isendit? tundub küll ,et tuleb see tumeroheline 525tds ära osta ise jhu ka mersumehed soovitasid, see järeldub eelnevatest kommidest

Isendit? Kas keegi on näind siin otsest linki mõne 290td kohta?`
Mis tumeroheline tds? Millises kommentaaris Sulle siin seda soovitati? Tegelt ma vist näen isegi ühte lauset, kust purskub vaid irooniat...
Nii lampi tehakse teemasid ja pekstakse sõnu ritta ikka... sellise laiskuse peale isegi linki ei pane, kus hiljuti W210-st ja nende põkamootoritest rahvas seletas.
Vihjeks 290td on E-klass.
Paraku loogilise mõtlemise puudulikkus valitseb teemaalgatajal, oluliselt parema info saanuks kui selle esimese postitusega bõmmimeeste foorumisse oleks pöördunud.
Andestust, närvid pole tegelt nii läbi nagu paistab, aga sellist ogarust pole kaua aega kohanud, kui siis ikka ja jälle auto24 MB foorumis.

Rahulikku und kõigile :bigsmile:
setud sõitsid seciga
#11
Väga ülbe suhtumine... Nii muidugi võib, aga pole ime, et mõni mees poolest pöördest käima läks.

Kas mu posti teise lõgu võtad ka irooniana? Väga vale tegu siis...
Kirjutad, et oled Audimees. Ole pealegi, igaühel meist on vigu. Aga enne MB ostmist ja hilisemat virisemist MINE JA PROOVI kõigepealt!

Kui huvi alles, tee uus teema konkreetsete küsimustega, siis vastame hää meelega. Aga lambist lahmimine ja teise margi promomine MB foorumis on :confusedangry:

Kahe posti alusel soovitan Sulle küll, et mine osta see roheline tds ära, saad vähemalt võimsama mootori, mida puu ümber keerata.Confusedilly:
#12
Aga postituse nimi on ostuabi
ja millega me võime sulle aidata kui sa ei pane mitte mingid fotod ja sa ei küsi kuidas seda autod omama.

ja samuti 2,9 td 95kw tehtud mitte kiirenduseks kuid töökindluseks ja vastupidavuseks aga bimmeritel on ainukene mõtte teha niipalju kw-d et iga jobu võiks sellega õhku lenda.

tead me kõik siin sõidame Mersudega ainult sellepärast et see mark meile sobib 100%-lt

näiteks mulle ei meeldi kuidas bemmeritel see keskkonsol välja näeb ja minu mõtte: Eestis ei ole ühtegi häid bemmerid, kõik on nagu Frankensteinid toodud Leedust

Noh, jah osta parem rohelist:biggergrin: bemmarit seda  põõsastes ei ole näha:bigsmile:
#13
mehed, ega autod ise ei keera ennast ümber puu, ikka inimesed.
ise olin 15 aastat bemmimees,nüüd audi- ja mersumees, aga pole selle
aja jooksul ühtegi neist ümber puu keeranud ,küll aga näinud neid KÕIKI
ümber puu keeratuna

aga auto osta see mis meeldib, mitte see mis teistele meeldib

peace
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
#14
Ühinen arvamusega!

Lihtsalt ümber puu keeravad autosid teatud isiksuseomadustega inimesed ja mingil x põhjusel peavad nad ümber puu keerama just häid masinaid:flaming:

Osta autot teiste arvamuse järgi on sama, kui võtta naine teiste soovituste alusel...
#15
Confusedhocked: mõtlesin ,et MB meestel aju väheke rohkem arenenud, kuid:help:

pannen neile põmmpeadele lingid ikkaski, järsku tuleb sealt pudrumulgast midagi asjalikumat siis .......
#16
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
#17
basshunter Kirjutas:Confusedhocked: mõtlesin ,et MB meestel aju väheke rohkem arenenud, kuid:help:

pannen neile põmmpeadele lingid ikkaski, järsku tuleb sealt pudrumulgast midagi asjalikumat siis .......

Ok, lõpetame selle jama siin ära, asi läheb juba solvamiseks.
Kui inimesel on väljendamis ja suhtlemisraskused, siis pole midagi parata...

Lukku.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ostuabi kus valikus on w166 ja x166 Reims78 4 189 28-01-2024, 09:23 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 ostuabi arthuro 6 571 10-05-2023, 01:09 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz CLA 180 1.6 90kW torukas 6 698 13-04-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 430 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,217 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
Smile Paluks w211 OSTUABI!!! merno 8 965 13-10-2022, 10:38 AM
Viimane postitus: v6sa
  W212 ostuabi Makku 0 1,234 14-10-2021, 05:54 AM
Viimane postitus: Makku
  Otsin korraliku Mercedes-Benz(Vito või Viano). MTA 0 1,268 15-06-2021, 07:54 PM
Viimane postitus: MTA
  MB sklass 3.0d W221 ostuabi merce 2 1,370 02-05-2021, 02:05 AM
Viimane postitus: merce
  GL Mercedes-Benz ostuabi tiit001 2 1,999 25-10-2020, 10:34 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne