Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No mida kuradit!!! Türisalu pank.
#1
Kas tõesti ei lähe enam mitte ühtegi aastat mööda kui mõni oinas ennast meie kodupangalt surnuks ei sõida! Olgu siis kogemata või meelega. Seal on lubatud minna tee pealt panga vaateparklasse ainult ühest kohast. Ülejäänud lõigul on sisse sõidetud ise mingid teeotsad ja igal pool on tegelikult AINULT OTSE liiklusmärgi mõjuala. Küürakat parandab vaid haud!!!

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/11...d=16670827
Vasta
#2
Oijah...

Niigi täistehtud pangale veel üks kogus saasta juurde?:flaming:

Sealt pole võimalik KOGEMATA alla sõita. Isegi väga kõvasti magav piloot peaks üles ärkama ikka tükk maad enne serva, piisavalt ebatasane on see pangaserva ja tee vaheline ala.
Meelega ja täie teadmise juures küll.

Ei tunne kaasa sellele tegelasele. Liiga suure jama põhjustas teistele enda tapmise viisi valimisega.
Vasta
#3
Njah, jama küll, krt see ala tuleks seal kuidagi sulgeda, et endast ja teistest mittehoolijad eemale hoida. kogemata sealt alla ei sõida, see kindel!
perpetum mobile
Vasta
#4
Vaat....tegelt ongi lugu selles et seal on ainult üks ametlik vaate koht ja parkla. See esimene kui pangale ülesse jõuad linna poolt. Siis on kohe liiklusmärk: AINULT OTSE 1.1 km ja teiselt poolt samamoodi. Aga inimesed eiravad neid märke igapäevaselt. Politseil oleks seal trahvimist iga päev kümneid kordi! Ametlik vaatamiskoht on ääristatud paekiviservaga ja jämedate palkidega. Sealt juba üle ei sõida! OinadConfusedmash:
Vasta
#5
Sulo Kirjutas:...
Ametlik vaatamiskoht on ääristatud paekiviservaga ja jämedate palkidega. Sealt juba üle ei sõida! OinadConfusedmash:

Sõidab ikka küll. Kui linna poolt tulla, siis võtab selle kurvi 50-ga rahulikult välja. Parklas kiirendad ka natuke, põrkepiirdele sõidad otsa juba 80-90 km/h. Seda see 150x150 puitpruss juba välja ei kannata. Targem annab ju järele...

Enivei, ükski piire seal idiooti ei pea. Täna on seal tehtud kõik vajalik, et mõtlev inimene KOGEMATA üle serva ei prantsataks. Idiootide eest kaitsev 1,25 m paks ja 3 m kõrge tellis või monoliitbetoonmüür pole lahendus, pangal kooserdamise ärakeelamine ka mitte... Ainus takistus peab olema kõrvade vahel.
Vasta
#6
Minu ettepanek oleks ikkagi seal lasta politseinikel aegajalt läbi sõita ja korrarikkujaid peaks trahvima! Pikapeale tekib ka distsipliin.:hump:
Vasta
#7
Sulo Kirjutas:Minu ettepanek oleks ikkagi seal lasta politseinikel aegajalt läbi sõita ja korrarikkujaid peaks trahvima! Pikapeale tekib ka distsipliin.:hump:
Mis kasu sellest, ega need kes alla sõidavad ei põe ju trahvi pärast. Kui kogemata turnitakse ja alla kukutakse siis ehk veel tuleks inimesi eemale hoida aga kui saa hooga tuled ainuke mõte peas, et sealt alla sõita siis mis vahet sel trahvil või märgil on. Rolleyes
Vasta
#8
kuld Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Minu ettepanek oleks ikkagi seal lasta politseinikel aegajalt läbi sõita ja korrarikkujaid peaks trahvima! Pikapeale tekib ka distsipliin.:hump:
Mis kasu sellest, ega need kes alla sõidavad ei põe ju trahvi pärast.

just, ega see, et politsei seal vehib või keegi ka piirde või aia ette teeks, ei hoia neid tagasi, see kes tahab, see selle enesetapu teeb ja paraku on see just selliseks kurvameelselt "legendaarseks" kohaks saanud.....
Ja see kurv,selleks, et sealt ülesse tulla 100km/h, ei ole ka just erilisi kogemusi vaja....Sõidab kõigest läbi, kel ikka tõsine tahtmine..
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
Irvhambad juba pilluvad musta huumorit:

Türisalu Pank,
käesolevaga teatame, et meie pank ei ole õnnetusega seotud, meie anname ainult madala (9%) päevaprotsendiga SMS-laene.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
        Päris head huumorit viskavad jah. Üks kommentaar siis selline:Sinna panga alla võiks romula ja elundidoonorluspunkti rajada, peaks majanduslikult ära tasuma.UZI:lol:
Vasta
#11
v6sa Kirjutas:Sealt pole võimalik KOGEMATA alla sõita. Isegi väga kõvasti magav piloot peaks üles ärkama ikka tükk maad enne serva, piisavalt ebatasane on see pangaserva ja tee vaheline ala.

huvitav kuda kõvasti magav piloot selle sinka-vonka tõusu tyrisalu pangale välja võtaks? :lol:
Vasta
#12
marek Kirjutas:huvitav kuda kõvasti magav piloot selle sinka-vonka tõusu tyrisalu pangale välja võtaks? :lol:

Noh, tõusu keerukusest tekkiv adrenaliinitulv hoiab kolm päeva ohjeldamatult pidutsenud noorel piloodil silma veel kuidagi lahti, aga 0,8 sekundit peale sirge teeosa algust kodanik juba magab norinal...
Confusedilly:

Ikkagi väidan, et Türisalu pangalt pole võimalik kogemata alla sõita. Tahtlikult küll, aga selle vastu ei aita muu,kui 1,5 m paks ja vähemalt 3 m kõrge monoliitraudbetoonmüür. Siis kogu panga pikkuses. See pole minu arvates aga vastuvõetav.

Seepärast loodangi, et kui piisav kogus inimesi seda idiootset enesetapuviisi taunima hakkab, siis ehk nende hulk ka väheneb.
Vasta
#13
Mina arvan küll, et on võimalik kogemata alla sõita. Muidugi mitte tee pealt tulles, vaid panga serval 'romantikat tehes' vms.
Teil pole kõrge koha peal sellist tunnet tekkinud, et 'oi blää, nüüd küll ei tohi vääratada!' Ja siis kohe võimalikud stsenaariumid silme eest läbi jooksnud?
Ja kui reaalne 'käest ära minemise' hetk järsku käes, on valed liigutused kerged tulema.
Linnahalli juures veereb ka iga suvi mõni üle serva, keegi suurt rääkida tavaliselt ei taha, küllap piinlikkusest Smile
Vasta
#14
Kogemata üle serva veerenud sõiduk ei lenda üle puude veepiirini!

Kuulge, looduslik valik peab ju alles jääma. Kui veri kurameerimisekäigus kõik ühte teatud kehapiirkonda koguneb ja põhjustab sellega nii mõtlemisvõime kui teovõime kaotuse, siis on tegelikult vaid tervitatav, et sellised genofondi risustamast lahkuvad. Darwini auhind vajab ju väljaandmist. Ja kandidaate näikse piisavat.

Jansa kirjeldatud tunnet tean. Ja tean ka seda, kui hoolega tuleb oma tegevust kontrollida... Üldiselt ma saan oma adrenaliinikoguse kätte tavaliikluses teiste näpukaid korrigeerides, mul pole vaja Türisalu pangal tibile kätt püksi ajades proovida, kas auto jääb kaldale või kukub "ootamatult" üle serva. Kurameerimiseks on teised kohad ja ajad ja eelkõige viisid.

Krt, kui adrenaliini on vaja, siis proovigu kurameerida saekaatris, seal peaks neid napikavõimalusi küll olema.

Kel soov jäljetult kaduda, siis soovitan söödamikserit või kiviveskit. Mõlemasse peaks ~100 kg biomassi üsna edukalt ära kaduma...
Vasta
#15
Härra Võsa, rahu.. ärge nüüd erutuge, muidu hakkab veri koonduma Smile Jääme ikka Türisalu panga teema...

Aga kogematta on sealt ikkagi välistatud allasõita, see on fakt...ja piire...no see küll viimane asi, mis sinna tegema peaks... Kui palju inimesi suvel järvedes-meredes upub? Mis siis paneks ka piirded ette või mingi kaane peale we?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#16
Seoses 2008.a. teeremondiga, mis jõuab panga peale välja, tuleb sinna ka 500m pikk betoonserv. Sellise uudise on edastanud Harku vallavanem! Praegust vaadet see segama ei jää ja tuleb võrdlemisi teepoolsesse äärde, mitte panga serva! Vaadet segama ei jääääää...
Vasta
#17
Ma ei ütlegi, et sealt viimati allakukkunud seda meelega ei teinud.
Ma ütlen, et on võimalik kogemata üle serva pudeneda küll.

Omavalitsus (või riik) võiks siiski autoga ligipääsetavas ulatuses piirde peale mõelda, see oleks asi, mis nii-öelda ennast ära tasuks, kasvõi kokkuhoitud päästmise ja risukorjamise summad.
Märkidest peatab teatavasti ainult inimest ja tõsisemad enesetapjad leiavad ka kindlasti sadu muid kohti ja mooduseid. Piire päästaks just neid võimalikke kogemata-komistajaid.

lisa: nonääd Sulo tõigi sellise sõnumi! Näis, mis välja tuleb.
Vasta
#18
PS! Kuuldavasti tuleb koos betoonäärisega sinna ka KohvikConfusedilly:
Vasta
#19
Ei päästa piire neist "kogemata" kukkujaist. Hädasti on ju vaja ronida piirde taha...

Sry, natuke läksin vist ägedaks. Aga suvine aeg, niigi palav ja selliste idiootide tegemised ajavad s*ta keema...

Sinna võib teha suvalise barjääri. Seni, kuni kõigi arvates on igati tore kõva mehena ronida kõiksuguste tõkete peale/taha, ei muutu midagi. Ikka kukutakse "kogemata"...

Aga kohvik oleks tore. Vähemalt minu arvates. Koht on ju ilus, oleks vähemalt mingigi kontroll koha peal.
Vasta
#20
Ma lisaks veel.
Me võibolla ei räägi ühest ja samast kohast. See serv on seal ca kilt pikk ja vist viimane koht, kust keegi alla on pudenenud, on see nö ametlik parkla, tõusu juures. Kus on mingi lafka ja kirju mersuga kunstnik on pilte turustab.
Ülejäänud, nö mitteamelikud platsid, on ikka päris äkilise kukkumisega peaaegu veepiirini ja ilma mingite puudeta.
Tegelt vahet pole. Oleks ma otsustaja, ma teeks sellise tavalise maanteeääre-piirde, nagu neid järskude kohtade peal kilomeetrite viisi näha. Peaks hoo kinni võtma küll.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peab tegema automüügil Soome? nostromo 9 4,178 15-12-2019, 10:56 AM
Viimane postitus: nostromo
  Ametiauto vajab vahetamist, mida soovitate? taadu 14 12,323 23-09-2011, 11:44 AM
Viimane postitus: taadu
  Mida teha jalgu jäänud w126-ga? Erik 4 4,263 08-07-2011, 08:16 PM
Viimane postitus: Erik
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 96,957 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  Mida sellest arvate? Tanklakettide boikoteerimine kpokyc 10 7,445 20-03-2010, 05:44 PM
Viimane postitus: hannes_s
  Mis on sinu arvates kõige paremad lood mida kuulata autoga sõites??? kaspar 40 19,042 08-08-2008, 11:58 PM
Viimane postitus: Uku
  Mida teha? Laur 17 7,471 03-08-2008, 03:47 PM
Viimane postitus: W2intz
  Mida arvate sellest uuest prügiseadusest või mis iganes see ka poleks? marko600 46 20,635 14-05-2008, 01:16 PM
Viimane postitus: väikemees
  mida saab mersule vedrude vahele panna? Sheik 8 4,801 08-04-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: marek
Big Grin Autojuhid, mida te tahate??? Kalev 9 4,533 14-03-2008, 08:18 PM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne