Teema hinnang:
  • 1Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz 320 CE 162kw 1992.a. - Andres
#61
Karl Kirjutas:Kui tahate möödasõita nautida,siis tuleb ikka V8 sebida.:cool_rsvd: Vot 420 SEL-iga oli küll raju seda teha,mitte et 2,8 ja 142kw hätta jääks.

Nüüd oleme küll ammu teemast väljas otsapidi.Confusedilly:
su 4,2'l oli samapalju kW kui anc'u kubel ja kube tunduvalt kergem! :evil:
#62
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Kui tahate möödasõita nautida,siis tuleb ikka V8 sebida.:cool_rsvd: Vot 420 SEL-iga oli küll raju seda teha,mitte et 2,8 ja 142kw hätta jääks.

Nüüd oleme küll ammu teemast väljas otsapidi.Confusedilly:
su 4,2'l oli samapalju kW kui anc'u kubel ja kube tunduvalt kergem! :evil:

irww, sry Anc, aga minu pärimisest vist kasvas päris koom diskussioon välja, respect guy`s Cool
setud sõitsid seciga
#63
Kas möödasõitu nautiad R4 ,V6 ,V8 -ga on muidugi vahe suur!!!!
Millise effekti see annab trassil Tallinn -Tartu või vastu pidi jääb igamehe enda otsutad.Surma ei otsi meist keegi.Sõitke mõistlikult!
56562200
#64
3- liitristel ja 2,2 liitristel on ikka suur vahe sees aga kelle jaoks? Kui oled noorem siis on soov ennast istmesse kinni vajutada vahest aga kui oled lihtsalt kupee austaja või vanust ka juba turjal siis mõnusaks kruisimiseks piisab see 2,2 liitrine väga hästi!

Kõige olulisem asi kupeede kui ka kõikide autode juures on vast nende üldine tehniline olukord ja mugavusaste, ilma selleta pole ju mingit mõnu, aint pea valu ja neegerlus...

k.kastide kohapealt, endal olnud nii 4-ne kui ka 5-ne ja see tõmbe vahe oli tunda, kuigi mõne inimese väitel on 5-ne kast sama mis 4-ne aga 5-käik aint juures, võta siis kinni, mis õige või vale. Mina rääkisin aint oma kogemusest.
MB C320CDI
#65
oleks ka mulle piisanud 2.2-st. pole mul seda "hullu tõmmet" vaja. aga kui ta olemas on siis olgu juba kogu raha ees..teisiti - oleks mul 4 käiku kruisiksin 90-ga 3000rpm juures ja ei saaks 60ga liikuda 1500 pöörde juures. ja eks ülekanded ole ka ikka tiba teised - ju mõjuvad hästi.
...
#66
Oliverk Kirjutas:kuigi mõne inimese väitel on 5-ne kast sama mis 4-ne aga 5-käik aint juures, võta siis kinni, mis õige või vale. Mina rääkisin aint oma kogemusest.

5'sel on käigud lühemad ja 5'ndaga mnt'l võtab ca 1L vähem.
#67
Kõige olulisem asi kupeede kui ka kõikide autode juures on vast nende üldine tehniline olukord ja mugavusaste, ilma selleta pole ju mingit mõnu, aint pea valu ja neegerlus...

[/quote]

just, ise pean ka tehnilist seisukorda esmatähtsaks, lisade koha pealt olen pigem leebem olnud, kuid ilma automaadi, tempomaadi ja konditsioneerita masin ei tule üldse kõne alla, nahksisu kummardaja ma nii polegi. üldiselt treilerilt-diilid on üks ehe näide põrsas kotis ostmisest, kui tahad soodsalt autot saada siis võibolla isegi õigustab see end, kuid sel juhul tehniline ülevaade puudub 90%. omad kogemused saanud :tongue:  aga siiski iga korraga olen targem ja osavam olnud. kuigi kui kupee otsimiseks läeb, siis pigem käin rohkem välja, et saada korralik originaalis aparaat, mis oleks väärt hooldamist ja hoidmist, ka nautimist. Andresel iseenesest tundub ju päris õnnestunud tehing, kuigi nipet-näpet asju ikka esineb alati.
setud sõitsid seciga
#68
eks ta kipu olema jah saksast tulnud autodel et amordi-vedru ring tuleb uus panna ja sillaosa tuleb vähehaaval välja vahetada. õnneks nelja osad suht odavad. aga pane palju asju kokku saad ikka tsutsu suurema summa.
...
#69
nonii nonii nonii, eile oligi see päev kui minagi seda relva uudistamas käisin, mis ma oskan kosta - muljetavaldav...haruldaselt korralik ja vinge aparaat, lausa kadedaks teeb. Kui see oleks vaid kauem kui pool päeva auto24-s müügil olnud, võimalik, et oleks ennem Andrest jõudnud kohale lennata :bigsmile: ok, nali naljaks. Niisis, sai käidud Tallinn-Tartu kaherealisel mõned kilomeetrid proovitiirul, millest sain päris konkreetse elamuse kupeest. Ainult arusaamatuks jäi, et omaniku sõnutsi see polegi veel 162 kW...pidavat pisut töötlemist saama, et õige power välja pigistada...ma nagu ei julgend eriti vajutada kuna tulukesed kohe vilkusid ja seierid kerisid silmapilkselt tagurpidi :cool2:
Ühesõnaga, fiiling väga vinge, kui nüüd ka minul jätkuks kannatust samasugune leida nädalavahetuse race`imiseks UZI
setud sõitsid seciga
#70
ükski vana auto ei anna tehase lubatud kw välja Smile
...
#71
PILDID KA
Mina teda sinisena pildile ei saanud sest tänase ilmaga ta sinine välja ei näinud. St sinine on ta üldse väga harva...
...
#72
Andres Kirjutas:PILDID KA
Mina teda sinisena pildile ei saanud sest tänase ilmaga ta sinine välja ei näinud. St sinine on ta üldse väga harva...

njah, pean tunnistama kadeduseussi rünnakuid taas, sellise raha eest said ikka maksimaalse asja! Väga värske ja parlanksis :cool2:
setud sõitsid seciga
#73
Andres Kirjutas:PILDID KA
Mina teda sinisena pildile ei saanud sest tänase ilmaga ta sinine välja ei näinud. St sinine on ta üldse väga harva...

Kas lasid cubet poleerida?Kui siis kus ja mis raha eest?
#74
mina pole midagi teinud, see oligi selline Smile

Aga progressi poole pealt niipalju, et sai täna sillad ära reguleeritud ja imekombel olid kõik rataste kalded õiged ja eest suisa grammi pealt asjad paigas (vaatamata sellele, et sai uued vedrud pandud). Taga oli kokkujooks 4mm vale (0.9 lubatud). Nüüd kõik vinks-vonks Smile
...
#75
auto oli nähtud oma silmaga. millal juba ei mäleta Smile siis kui aitasin ÜV ära teha Smile

aga küsimus, kas passis ongi nii E 320 CESmile? kahtlen Wink
#76
lihtsalt 320 ce Tongue
...
#77
Oodake kuni valmis saab... siis on. Passis pole, kuid tuleb Smile
tegelikult tuleb suisa E 320 Coupé aga ega tervet nime saa ümber lüüa. ja 320CE Coupé oleks ju nõme Tongue
...
#78
mis on selle asja poit?onsis vaja nii näpuga järge vedada?
56562200
#79
sai autoga Soomes suuskamas käidud ja üldse kohe ei nurise. 4 inimest mahtusid vabalt ära ja isegi tagapingil istunud 190cm pikk reisija ei kurtnud. Küll aga olid Mazda 323F reisijad suht muserdatud pikast sõidust Smile Pagasiruumi mahtusid suusasaapad-riided 4 inimese 5 päeva toit + alkohol üllatuslikult täielikult ära ja sai veel riisikotti mitte mahtunud 10 purki sakut ka piludesse topitud Smile

Kütusekulu tuli kokku 11l sajale. Sh siis pidev külm, kiirteel pikalt 120-ga kihutamine, soome kuumaastik (pole elu sees nii palju mäest üles ja alla sõitnud, merehaigeks võib jääda), tundide kaupa koha peal tiksumine ja salongi soojendamine. Raami katusel ei olnud, raam oli eelpool nimetatut riisikoti otsas koos boxi ja suusahoidikuga. Too võttis 0,5l vähem sajale. Muidugi ei jõudnud ta absoluutselt möödasõitudel järgi, ei saanud kohalt minema ja mäest üles ja võttis 5l sajale rohkem kui tavaliselt Smile

Soovitan soojalt Himosele (Lahti kandis) suuskama minna! Kasvõi kupeemersuga 4kesi. Saab ilusti hakkama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
...
#80
Andres Kirjutas:sai autoga Soomes suuskamas käidud ja üldse kohe ei nurise. 4 inimest mahtusid vabalt ära ja isegi tagapingil istunud 190cm pikk reisija ei kurtnud...

124-l on probleeme tagaistmel pigem väikestel lastel (enda kogemus) istmepadjaga (muidu turvavöö üle kõri), kuna neil siis jalad põrandani ei ulata ja istme vahele ka ei mahu, kui eesistuja just kõhuga vastu rooli ei koli. :hump:


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 2,968 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,403 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,482 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,845 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 384 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,411 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,079 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,714 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes-Benz W463 G55 AMG KOMPRESSOR 5.4 V8 368kW [2007] - nostromo nostromo 38 11,288 01-10-2023, 02:47 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E220d 4Matic, S213, -17, Alkohoolik Alkohoolik 3 650 05-09-2023, 07:37 PM
Viimane postitus: Alkohoolik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne