Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks natukese tõsisem teema
https://www.err.ee/962443/liinibussi-ja-...-vigastada

Kaks mõtet.

Pange need kuradi turvavööd bussis kinni. Jäävad silmnäod ja ribikondid terveks, kui sohvjoor kaapelauda või teeäärse näitsiku säärtesse silmipidi kinni jääb ja tee ääres parkivale krusale kümnesse lajatab.

Ärge unustage, et iga roolikeeraja peab suutma oma massihävitusrelva ohjata. Vaid üksikud meist suudavad ühe silmaga kaapelauda või siredat säärt hinnata ja teisega liiklust adekvaatselt monitoorida.

Iseenesest õnnelik lugu - kõik said vaid põrutada ja majandus vaid kosub.
Vasta
Liinibussis vist ei ole turvavöösid!? Reisibussides on ja need on kahepunktilised. Kokkupõrkel käib suure tõenäosusega pea vastu ees olevat istet.
Vasta
(18-07-2019, 07:46 PM)väikemees Kirjutas: Liinibussis vist ei ole turvavöösid!? Reisibussides on ja need on kahepunktilised. Kokkupõrkel käib suure tõenäosusega pea vastu ees olevat istet.

Juba aastaid on kõik uued bussid turvavöödega. Ka see kaarik oli "saastekvoodibuss". Iseasi, paljud peale minu neid kasutama vaevuvad (aga vahel mõni ikka klõpsab kinni). Ning vahel tuleb mittetoimiva vöö tõttu ka istet vahetada.
Vasta
[Pilt: 88778-2019-07-18_2.png]

Selles bussis olid ikka vööd kenasti olemas
Kurjajuur
Vasta
Mobiilsed liikluskaamerad. Kas need on teeääres ja politsei autot läheduses ei ole, või on auto eemale pargitud?
On siin foorumist mõnel kasutusel selline seade: http://sininesilm.ee/index.html
Vasta
Milleks mobiilsele kaamerale politseiauto?
Teeb ju pildi ära ja kas siis saadab selle keskusesse või salvestab kettale.

Pigem ikka saadab kohe (aku pealt) ära; muidu oleks võimalik ju see, et 200-ga lased sealt mööda, teeb pildi, teed ise kannaka, viksad kaamera pagassi ja lased uuesti 200-ga jooksu....Eusa_dance

.
Vasta
Ühest artiklist lugesin, et kasutatakse kohtades, kus politseiautost on raske järelvalvet teha, ohtlik autosid peatada või ei ole võimalik teha varjatud järelvalvet.
Küsisin poolakate käest, nemad ütlesid ka, et autot ligidal, nähtaval ei olnud aga seal riigis lõpetati see pull ära.
Palju kisa oli siis, kui neid kasutati maanteedel ja eriti hulluks läks siis, kui neid samu kaameraid hakati kasutama ka linnas, meie mõistes MUPO võttis need kasutusele.
Vasta
Auto istub enamasti paarkümmend meetrit eemal põõsas. Autos on toide ja kõik muu aparatuur, mis plõksu ära saadab. Selle jaoks on täiesti tavaline eravärvides auto sinna põõsa pandud.
Mina nägin viimati kaamera juures põõsas halli/musta luukpära Octaviat.
Vasta
Nii samuti oli ka Pärnu linnas Ikla poolsel väljasõidul.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne