Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.
#21
Nendel autodel ju ei olegi need probleemid foorumis lahendatavad. Seal ongi vaja pädevat ja loomingulist diagnostikut. Muud moodi seal ei saa lihtsalt. Jamasin kunagi ühe C klassiga, kus meil oli sama keiss, et tumm mis tumm. Erinevad diagnostikud arvasid iga sugu erinevaid asju kuni auto ajuni välja. Pöhiprobleem oli see, kuhu nad välja jöudis et masina aju ei suhtle. See kestis meil pea kolm kuud. Lõpuks viisin treilaga masina Rakverre Janise juurde see pandi pöhimötteliselt 10 minuti pärast juba podisedes tööle. Keegi teine seda ei olnud suutnud. Kolme päeva pärast helistati, et masin korras käib kui kell. Viga oli ühes 100.- euroses relees, mis ei lasnud mingil imelikul pöhjusel infol liikuda.

      Ma arvan, et ma oleks siin foorumis jäänudki memuaare kirjutama.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#22
Asi ei ole puude allapanemises. Sa lihtsalt tahad, et keegi arvaks ära vea, mida teised pole kohapeal olles suutnud tuvastada.
Mul on selle töö kogemust aastate jagu, huupi juppe vahetada, kliendi raha eest, ei ole hea mõte. Selle jaoks ongi diagnostik kes mõõdab, mitte ei nuta, et viga ei näta.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne