Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S204 C220CDI
#41
(01-02-2024, 10:43 AM)Alr77 Kirjutas: Ülemiste Vehos diagnoositud "parem esimene amordilaager" osutus tegelt vasakuks katkiseks esivedruks.
Vägisi kipub vist nii olema,et sinna saab ainult siis autot viia,kui oled ise vea avastanud ja lased neil konkreetse asja ära remontida...

Tartus nt omal ajal aind nii saigi nendega. Viisin enda A osa neile pakendis ja nemad paigaldasid. Nii kui ise lasid mõelda, oli jupid taga. Näiteks 3-tsooni vent ribid pilbasteks, õhuvõtu kõrvad puruks mis mälu järgi kinnitus mootorikattele, juhiuks vajunud. Kuna teenindaja oli suur mees, siis kasutas ust, et üles tõusta. Vahetasin selle peale teenindajat letis. Muidugi ust sain enda raha eest reguleerida alati.  Eusa_wall
Vasta
#42
(01-02-2024, 05:46 PM)Pets Kirjutas: Palju see esiklaas seal maksis ning millises kohas vahetasid (Ülemiste või Järve).

Nõks alla 750.- koos vahetuse ja muude toimingutega
Tänassilma Veho
Kasko abiks.



Alar.
Vasta
#43
Hei.

Mingi hetk viskas siis MAFi vea sisse ja pidi venima jäänud asjadega lõpuks tegelema hakkama.
Ehk siis sl kolde vahetus lõpuks päevakorras.
Algul mõtlesin,et lasen selle Vehos ära teha,aga selle asutuse suhtumine oma saamatusse ei tekitanud enam nagu usaldust.
Sammud DMGsse,auto kohe töösse ja loodame,et selle saagaga on nüüd asjad läbi.

Uus kolle OEM,aga ilma klappideta.Tehasest tuli koos selle ikaldusega,aga mul klapid juba ostust saati välja kirjutatud.
Töö käigus selgus,et veepump ka enam kuiv ei soovi olla.Läks ka see uus(OEM).
Ostust saati cooleri üks ots ka tatine olnud.Sai sinna ka uus simmer.

Peale enda remontimiste sai nüüd kõik kokkulepitud asjad ära tehtud.Et peab rahul olema.Lisaks pole ka mootoriruum õliseid näpujälgi peale tööd täis.

Keeran järgmine nädal katted alt ära ja... No loodame,et on lõpuks kuiv Icon_rolleyes 




Alar
Vasta
#44
Hei.

No ei saa sellest Veho Ülemistest rahu.

Eelmine aasta seal vahetatud piduriplekid ja kässari osakond.
Kuna endal polnud aega lammutada ja "lõigutud" piduriplekke ei tahtnud kiiruga külge panna,siis sai sinna saadetud.

Alustuseks Vehost kõne,et ei saa laagreid vb elusalt kätte ja uusi kohapeal pole.Et saaks järgmine päev.
Pole probleemi.Peaasi,et tehtud saaks.
Ja siis u 4h pärast uus kõne,et valmis ja võib järgi minna.
Aga laagrid?
"No sai elusalt kätte ja tagasi."
No si... sellega.Loodame,et jäid terveks.

Täna puhastasin tagasillas asju ja.....
Täitsa lõigutud piduriplekk vaatab vastu.
Et mida kuradit!

   

Lasen raamatupidajal arve üles otsida ja vaatan palju see 1,5h töö seal siis kirjas on.
Täiesti müstiline seltskond paistab seal olema.
"varuosa garantii" tuvastamise arvet pole ka keegi tagasi tahtnud maksta...

Õnneks on DMGs vahetatud sl kolde ja veepumba majandus kuiv.
Et hakkab edaspidi siis seal suuremaid asju tegema.



Alar.
Vasta
#45
Ma olen suht palju keelt hammaste taga hoidnud aga tegelikult on "veho" nagu kari saamatuid. Kiruda "vasjat" lasnamäel on juba veidi vale. Kohati teevad paremini kui esindus.
Kurjajuur
Vasta
#46
Kui Sa Alar viitsiksid selelst Saksa kirjutada, siis "hakkaks elu pihta"!
See on ikka ulme kuubis margiesinduse käekirja kohta!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#47
(19-03-2024, 08:41 PM)Rolz Kirjutas: Kui Sa Alar viitsiksid selelst Saksa kirjutada, siis "hakkaks elu pihta"!
See on ikka ulme kuubis margiesinduse käekirja kohta!

Et mitte margiesindusele liiga teha,siis selgituseks see,et VEHO ÜLEMISTE pole margiesindus.
see on kohaliku Veho toega suvaline remondifirma.Rohkem nagu kasutatud autode müüja ja service on lisaks.
Aga see ei muuda Veho nime rappimist muidugi paremaks.
Saksas vb keegi ei teagi,et selline asutus olemas on.

Sain arve ka kätte.
See 1,5h töö on kenasti 5h tööna kirjas.
Sellele lisaks ka 0,5h piduriklotside vahetus.
Homme suhtleme teeninduse juhiga.Äkki saab mingile kokkuleppele.
Kui ei,siis saab Järvelt vastuseid otsima hakata...


Alar.
Vasta
#48
(19-03-2024, 07:31 PM)Randar Kirjutas: Ma olen suht palju keelt hammaste taga hoidnud aga tegelikult on "veho" nagu kari saamatuid. Kiruda "vasjat" lasnamäel on juba veidi vale. Kohati teevad paremini kui esindus.

Minul pole "küla" remondikate kohta kunagi midagi halba öelda olnud.
Nendega on ainult üks mure.
Arvatakse,et teatakse,aga töö käigus ei tule kohe midagi välja...
Aga asjad,mida reaalselt osatakse,tehakse kenasti ära sest väikses kohas on kliendi hoidmine A&O.


Alar.
Vasta
#49
Ma jätan siia lihtsalt liikuva pildi Tartu esinduse tegevusest, teise ettevõtte varaga. Auto käis sillastendis ning hiljem siis kujundati linna peal testisõitu tehes mainet.. Teenindus juht vabandas ja väidetavalt pidas ka vestluse antud mehaanikuga maha. Hilisemad külastused aga olid veidrad, nii kui sisse astusid uksest, teenindajad läksid kõik garaaži "miskit olulist tuli just vahele"... Ja ega nad 6a tagasi juba omapeaga miskit korda teha ei suutnud, kui ise juppe ei viinud, et vahetage autos olevad asjad ära. Hiljem sai DMGs Marekuga asju aetud, probleemi vabalt.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Wink Mercedes-Benz S204 C320cdi 165kW Avantgarde 2008 Zink220 11 13,797 14-11-2017, 06:12 PM
Viimane postitus: Zink220
  Minu MB C220CDi Eric 9 5,462 12-06-2007, 11:46 PM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne