Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android multimeediakeskus V, 2019
#1
On keegi kursais MB Android 2016-2018 C GLC V Class W447-205-253, olete paigaldanud, rahul, on vigu?
Vasta
#2
V-klassile paigaldasin. Sõltub mida sa sellelt seadmelt ootad. Kui vaid android auto/carplayd siis mõistlikum carplay box. Kui ka suuremat ekraani siis teine asi. Kuna ise kasutasin suuremas osas seda vaid samas mahus kui kasutatakse carplayd siis pigem oli liigne raha kulutamine. Iseenesest töötas aga suvel kuumade ilmadega tuli alati vaadata kuhu pargid, et päike ekraanile ei paistaks. Kuumenes piisavalt ja sõitu alustades ei võtnud kohe pilti ette. GLC-le paigaldasin nüüd vaid boxi ja olen rahul.
Kurjajuur
Vasta
#3
Randar, kust selle Carplay boxi saaks paigaldada ja mis see umbes võiks maksta?

Tänud!
Vasta
#4
(03-02-2022, 10:13 AM)kallekaares Kirjutas: Randar, kust selle Carplay boxi saaks paigaldada ja mis see umbes võiks maksta?

Tänud!

https://www.automeedia.ee/et/a/mercedes-...droid-auto
Vasta
#5
https://audiocity.ee/
Teavad mida teevad ja paigaldavad.
Vasta
#6
Kui torx võti käes püsib siis saab ise hakkama. V-klassil tuleb eemaldada kaks vendirõngast (välja tõmmatavad) mis esmakordsel eemaldamisel tulevad väga visalt. Keerata välja nende taga peidus olevad kruvid. Eemaldada ekraani taga olev plastik mille all kaks kruvi ja ekraan käes. Eemaldada iluliist/paneel. Keerata lahti kaks kruvi mis hoiavad kinni maki moodulit ja käes ta ongi. PS. kui tegemist on suure mooduliga siis peab eemaldama ka navigeerimis nupu. Selleks on vaja altpoolt ligi pääseda kahele kruvile.
Esmakordsel tegemisel tuleks panustada ca 1,5 tunnile, et midagi ära ei lõhuks.
Kurjajuur
Vasta
#7
https://youtu.be/t3SPH8iToB8

Siin ka video kuidas eemaldada. Sellel mehel tulevad ventrõngad muidugi nagu muuseas ära. Tegelikus on midagi muud. Videos on ka tegemist väikse juhtmooduliga ja naviratast ei pidanud eemaldama. Mina enda omal pidin.
Kurjajuur
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne