Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autol miski mühiseb seistes
#1
Tere. Mure järgmine. Auto seisab hoovis lukus. Ja olen korduvalt juhtunud kuulma, et autol justkui mingi webasto sarnane asi töötaks. Kuigi mingeid lõhnasi ega sooja kuskilt ei puhu. Autol on taimeriga kütted väljas, ei ole aktiveeritud.
Vähemalt menüüs on välja lülitatud.
Eraldi mingit juht pulti ka ei ole.
Oman autot ca 2 kuud. Ja pole väga põhjalikult ülevaadet veel saanud. 
Autoks on mb w211 e220cdi 06a. Reg nr 838mgt
Ehk keegi oskab veidi harida mind. Mis mühin ja mida teha saaks, et ei mühistaks oma suva järgi auto.
Hirm, et üheltmaalt aku tühi vms.
Ette tänud
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#2
Sain targemaks. Tehase webasto tõenäoliselt ja tõenäoliselt tuksis miski. Üritab läbipuhumist teha, et käivituda. Kiireim lahendus on pistik lahti ühendada. Kuniks korda saab
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#3
Webasto relee oli mu w164 2006.a. uppunud. Tehti korda korda Parkli HL OÜ. Ise pädev oled leiad selle jubina kapoti alt üles.

Edu
Vasta
#4
Relee asukoha numbri keegi ütleks siis vahetaks ära. Praegu lahendasin olukorra juhiukse juures armatuuri kaitsmeplokist nr25 kaitsme välja võtmisega.
Webasto jäi vait.
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#5
(04-12-2021, 10:40 PM)Zlang Kirjutas: Webasto relee oli mu w164 2006.a. uppunud. Tehti korda  korda Parkli HL OÜ. Ise pädev oled leiad selle jubina kapoti alt üles.

Edu
Kas sümptom oli sama, et mühistas niisama tühja?
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
#6
Tere. Sümptom sama. Mühises suvaliselt, korra oli aku tühi sellest. W164 on see relee juhipoolseimas ääres. Kapoti vavades paistab rattakoopa taga. Samas asub ka piduriõlile paak. Relee ise mingi standartne oli. Vahetus lihtne, kui tead mida teha. Seest oli roostepudru, kuidagi oli ta kehva kohta sattunud ja uppunud. Uus sätiti paremini ja siiani toimib.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  On keegi enda autol "Meyle" varuosasid kasutanud? 124STD 3 3,776 09-05-2016, 06:20 AM
Viimane postitus: 124STD



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne