Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veovõll
#1
Kuna uus originaal veovõll maksab suht normaalset hinda siis kas keegi teab kust saaks parema hinnaga PAREMAT ESIMEST(kasvõi kasutatud aga korras) veovõlli? Autoks on 
MERCEDES-BENZ E-klass Saloon (W212) E 350 CDI 3.0 4-matic (212.089) 231 HP Diisel


Originaal veovõlli kood on 2123301701
Vasta
#2
Kas veovõll läks ise pooleks või on ots katki? Otsa saab eraldi vahetada.
Vasta
#3
Kuna OE Mercedese jupp maksab tõesti pisut liiga palju ülemäära, ehk ca 1600€ (näiteks: https://oeprof.ee/catalog/search?query=2123301701), ja raha labidaga ei oleks, siis mina alustaks sellest, et paneks selle ajutiselt auto seisma ja OE toote mõõdud/hambad/jne ära mõõta ja lugeda. 
Ja palju maksabki ta selle pärast, et MB ise varjab neid tootekoode ja tahab oma raha selle luksusauto pealt kätte saada. 

Siis saaks juba edasi vaadata, kas tavalised MB sisemised otsad (näiteks tavakaubandusvõrgus saada olevad odavad https://aeromotors.ee/kataloog/search?se...611-221FRH) sobivad või mitte. 
Enne tuleks muidugi üldse endale selgeks teha, mis sel võllil üldse viga on, kas otsad pekkis/kummid pekkis/tripoid pekkis või võll = raud + differ ise loksumas.

Sama teema on välimise poolega. Ja ma ei usu, et seal terve võll 100% "läbi on".

PS: Ülaltoodud GSP näide = puhas Hiina, seda ei maksa osta, säästujuhul võib sealt kasutada metallosa; muu võiks panna Löbro/SKF jne osad; siis ehk käib pisut ka meie kliimas. Asvat ma ei tea.)
PS2. Auto margi ja aasta järgi ei otsi täna enam mitte ükski varuosamüüja sulle juppi; kõik käib reg. numbri/VIN koodi alusel. Ehk siis see tootenumber, mis sa kirja panid, ei pruugi su autole üldse enam sobida.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne