Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoleht 13 juuni
#1
Soovitan lugeda.560 SEC-i võrreldakse Dacia,Hyundai Getz-i,....Ja siis veel artikkel uuest "Gaz Mersust".Ning veel paar huvitavat artiklit.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#2
Loetud, huvitav kelle SEC seal testis oli?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
vana Mercedes-Benz oli suht võrdne 10aastat uuema audiga häbi häbi audi/vw kontsernile ja slaalomi läbis ka kiiremini Smile))))
Vasta
#4
no mida, lugege ja loetud ja... andke link ka siis! :demond:
Vasta
#5
Linki küll pole aga ajalehe letis täitsa saadaval, täna just ostsin.
Turbo
Vasta
#6
marek Kirjutas:no mida, lugege ja loetud ja... andke link ka siis! :demond:
Lingiga ei oska aidata aga paberist väljaande võin sulle küll tuua.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#7
Jah, olen ise ka see aasta 2 korda autolehte kogemata lugenud.Mõlemal korral oli väga meeldiv lugeda, et Mercedes-Benz 2 korda testivõitja-dziibitestis võitis Mercedes-Benz endast võimsamat vw kiirendusel ja oli samal ajal ökonoomsem.Jah, Mercedes-Benz on parim!Ülejäänud artiklid-ei kommenteeri.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#8
jah, koos roolilõtku ja siledate rehvidega oli parem kiirendus- ja põiketestis! 4veoline audi võiks ju ometi omadustelt parem olla kuid ometi...
perpetum mobile
Vasta
#9
meine PKW Tongue
Vasta
#10
müüa autoleht, vähe kasutatud, nagu uus, poole hinnaga... krt, juba teine autoleht mida olen ostnud, ikka ei õpi. :lol:
Vasta
#11
rauntz Kirjutas:4veoline audi võiks ju ometi omadustelt parem olla kuid ometi...

ei ole lugenud seda. käib vaid auto bild aga mis 4 vedo audi see oli siis et "häbi häbi"
arvan et mingi asi lihtsalt kahe silma vahele jäänud et selline arvamus :biggergrin:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanasõidukite Suursõit 19-23 juuni 2021 v6sa 0 804 02-06-2021, 08:42 AM
Viimane postitus: v6sa
  Autoleht otsib Mersut Karl 12 6,418 23-08-2008, 10:43 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne