Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks kasti 722.398 hädaga G wagun
#1
Sõber veertas hoovi ühe G klassi millel kastiga mingi jant.Äkki on keegi pädevam ja oskab nõu anda ennem kui kasti remonti viin .Nimelt õli kotrollitud/vahetatud koos filtriga aga käike ülespoole väga vahetada ei taha.Pika piinamise peale lõpuks vahetab,vahest Smile Kus mis ja mida kontrollida ? Hetkel endale kargas pähe,et oleks pidanud vaakumid üle vaatama,teen seda homme .Veel mingeid mõtteid ? Tänud ette !
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#2
"Kiirendus"tross? Sellel ju A ja O, kui see vales asendis (lõtv) siis ei vahetata ka seal midagi.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
(02-12-2020, 12:06 AM)Rolz Kirjutas: "Kiirendus"tross? Sellel ju A ja O, kui see vales asendis (lõtv) siis ei vahetata ka seal midagi.

Tnx ,vaatan üle .
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#4
No ikka täiesti pekkis Angry ma isegi ei kujuta ette kes ja kus seda õli vahetas , minu esitasin küsimuse siia peale seda kui auto hoovi veeres ja kutt maru tõsiselt väitis ,et õli pole vaja kontrollida ,just vahetati Eusa_doh lasin hommikul mootori soojaks ja siis hakkasin kontrollima ja see mida pole oli õli kastis Eusa_wall usku fcuk ing matu.Hetkel ilmselt viga teada,eks valan uue õli sisse ja siis vaatab mis sest kastist alles on ,oh õudu ma ütlen. Ma pole veel vastust sanud kus ta õli vahetamas käis.kutt ise soomes Smile
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W164 722.9 kasti õlivahetus Joel. 8 8,011 03-05-2016, 10:40 PM
Viimane postitus: erkilo
  MÜÜA ÜKS HUVITAV G Sulo 12 8,984 12-10-2007, 11:43 AM
Viimane postitus: Sulo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne