Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMW 335i E93 & Daimler Super V8
#1
Kuna seoses karantiiniga on palju vaba aega arvuti taga siis kriban siia mõne reaga ka oma viimasest igapäeva liikurist, mis on samuti sakslane, kuid seekord mitte MB.
Viimane Baieri toodanguga liiklusvahend jäi sinna 97-98 aasta kanti vist.Rolleyes

Eelmise aasta kevadel, umbes samal ajal sai mõtlema hakatud, et võiks midagi uuesti proovida. Kriteeriumid olid universaal, valge, automaat, võimalikult paljude lisadega ja m-paketiga. Selle viimase lisaga kooslust ei saanudki, kuna piirang oli, et Saksamaal on müüaks firma ja hinna piir ca 8-9 TEURi.
Vaadatud sai rahulikult paar kuud kuna kiiret polnud, üks hetk ilmuski mobile.ee-sse antud isend ning peale kiiret taustakontrolli saiga ära tellitud. Asjaajamine ja kõik muu, kuni auto kättesaamiseni oli väga kiire ja kvaliteetse teenindusega, toojaks mobile.ee.

Nüüd on aasta möödas ja kaks hooldus läbitud ning võib igati rahule jääda, kui norida siis suverehvid ja kojamehed olid kulunud. Tegelikult on see jooksev kulu mis oleks varem või hiljem päevakorda tulnud. Kevadel hoolduse käigus on amortide läbilöögi puksid läbi, mis iseeneset samuti ei ole suur kulu, nende vahetus  on kulukas ning peabki vaatama kas asendab samal ajal juba amordid ja vedrud ka nõks jäigemate vastu. Muus osas hea mugav väikeauto, nii linnas liikudes, kui ka maantee peal.

Läbisõiduks hetkel 250tuhat millest ca 25 tuhat minu käes. Ajaloost rääkides siis üks esiosa avarii on ka olnud ca 30 tuhande peal mis esiduses ilusti korda tehtud ja hiljem üks väiksem kriipimine.

Production date 2011-09-23
Model code E91 (MUE)
Model 320D (EUR)
Engine N47T
Displacement, l 2.00
Power, KW 135
Gearbox Automatic (AUT)
Body colour ALPINWEISS 3 (300)

Hunnik lisasi on ka, kõik mis vaja olemas aga mõned pildid ütlevad rohkem, kui pikk nimekiri. Pole väga jõudnud pilte teha, mõned ostu omad ja paar eelmisest suvest.

[Pilt: 63837-zQUpdsBllsM.jpg]
[Pilt: 59256-AavZTFVlXIQ.jpg]
[Pilt: 89352-oHcOCDTsQYk.jpg]
[Pilt: 74359-V9HGrUjiwzE.jpg]
[Pilt: 89439-91398348_301599177470110_571471613...1360_n.jpg]
[Pilt: 86865-91507745_553527288628516_689794157...3392_n.jpg]
Vasta
#2
Väike update ka, diisel on ennast üleval pidanud nii nagu peab. Turbo vahetuse saanud ning mootori kett ootab oma järge nagu nendel mudelitel tüüpvead on.
Aga seal kus on tuleb juurde või kuidas seda öeldakse ning sai soetatud ka teine
sama generatsiooni 335i. Lisadest nii palju, et tegu on kabrioga ja natuke võimasama mootori paketiga mis teeb kokku 240kW/450NM. Oli esimine Eesti registris selline, kuna vajas tüübikinnitust.

Mõned Saksamaa pildid veel, siin pole jõudnud veel teha.
[Pilt: 52387-_57_1.jpg]
[Pilt: 78692-_57_7.jpg]
[Pilt: 57722-_57_3.jpg]
Vasta
#3
EU-st toodaval autol vajab meie ARK tüübikinnitust?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#4
Kui siin täpselt sama speciga mudelit arvel pole siis jah, nagu ma aru saan. See oli Maanteeameti enda rida ja peale ajakulu mulle midagi rohkem maksma ei läinud. Saksamaa ülevaatus säilis samuti, kuid näiteks Leedust on neid USA stock 335-si mu sõbrad toonud päris mitu, Leedu registris ja ülevaatusega. Need saadetakse samuti kohe suure kaarega tüübi kinnisusele, maksad Ameerika Autos ülevaatuse ca 500.- uus esmane arvele võtmine ÜV ja kõik jutud.
Vasta
#5
See natuke haiglane meie ametnike poolt ,olen päris mitme autoga tüübikat oodanud millel reaalselt on EU tüübikinnitus olemas ja saksa pass aga vot eesti maanteametile see ei sobi ja ootad mõne päeva kuniks eesti oma tüübika välja kirjutab.Sõge bürokraatia.Mu enda 300ZX-iga oli paras ...epp ,see oli ju eestis ennem arvel,pass isegi oli olemas,siis müüdi soome ja kustutati registrist.Läksin registrisse panema uuesti ostu müügi paberitega ja eesti reg nr ja passiga ja ametnikud...eppisid mind korralikult Smile ,küll ei sobinud üks ja küll teine.Lõpuks kui kapoti avas ,läkisd silmad nii suureks nagu tõlla rattad ja küsisi,et mis siis siia vahele on pandud Eusa_wallEusa_wallEusa_wall Raske on siin Tallinnas eriti,Sauel on veits pädevamad ja peast mitte nii ametnikud.
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta
#6
Uskumatu, meie riigis on ju EU nii püha lehm, kui üldse olla saab.
Kõik, mis sealt tuleb, peab ju meie ametnik kinnisilmi jalgu suudeldes vastu võtma.
Ilmselt sellises olukorras oleks EU poolt kõvasti abi ka, kui siin mõnd liiga ametnikuks pidama hakkab.

Aga teemasse ka, mis teema on uutel autodel selel valge värviga?
Pigment kallis või tänapäeva kliendi ootus ongi ainult valge?
Enamus uutest, k.a. MB stock autod on suures enamuses valged...
Ma pole ühegi BMW "vario roofiga sõitnud / ma ei tea kuidas see BMW keeles on" aga kas on täiesti vaikne konstruktsioon?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Päris valge see ei ole, fotolt pole küll aru saada, kuid natuke sellist pärlit on sees ka. Mulle meeldib sellel kerel toonidest must, valge ja veel hõbedane. Järelturult ostmisel tuleb teha natuke kompromisse ja seekord sai taas valge.

Ma ei teagi, kutsutakse "convertible", mina kutsun kabrioletiks ja passis on üldse kirjas lahtineIcon_rolleyes
Kinniselt on vaikne ja ei saa midagi aru, nagu kupeega sõidaks. Katus käib kolmeks ja seal on päris palju tihendeid, eks kunagi saavad ka need vanaks ja siis hakkab võibolla midagi toimuma.
Vasta
#8
Vanaks ja laisaks saab omanik ka Eusa_angel
Ma olen täheldanud, et kui tolm vahel, on miksit hääled kuulda.
Ise olen piiritusest läbi immutatud fiibriga need üle käinud, kuniks lapp puhas ja seejärel nad kvaliteetse silikoonmäärdega üle käinud.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#9
(05-12-2020, 07:12 PM)Rolz Kirjutas: Vanaks ja laisaks saab omanik ka Eusa_angel
Ma olen täheldanud, et kui tolm vahel, on miksit hääled kuulda.
Ise olen piiritusest läbi immutatud fiibriga need üle käinud, kuniks lapp puhas ja seejärel nad kvaliteetse silikoonmäärdega üle käinud.

Kui ennast piiritusega läbi immutad siis vast ka ei kuule midagi Eusa_dance
www.arcar.eu


odavad rendiautod al.10 euri päev
56291000 Allar



Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ktmduke- Bmw 730 IL 1996 ktmduke 1 7,276 09-05-2017, 10:30 AM
Viimane postitus: icecube
  BMW e36 328 Coupe 1997 tns-one 1 7,629 31-08-2015, 12:51 PM
Viimane postitus: MBW126
  BMW 318i Baur TC '85 - soo soo 12 20,602 27-01-2014, 04:11 PM
Viimane postitus: zum
  BMW 530d aut touring 2000a Joonas Joonas 2 10,960 21-01-2014, 08:32 PM
Viimane postitus: Cobra
Wink BMW 324D - kodutu kodutu 4 9,433 20-01-2014, 06:06 PM
Viimane postitus: kodutu



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne