Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100autot ehk kasutaja "soo" mitte-MB'd ja ka MB'd
#17
Kahjuks mul puudub igasugune kokkupuude G-klassiga, et saaks teda RR'iga objektiivselt võrrelda.
Aga mingi hetk peaks ehk siiski järgi proovima.
Kuidagi sisetunde järgi pakuks, et G töökindlus on väheke parem.
Samas RR'i puhul saaks nagu sama raha eest pole rohkem (või poole vähema raha eest sama palju).

Ma sinu asemel käiks ja prooviks kogu selle valiku läbi - piltide ja paberi pealt võib mõni väga äge tunduda, aga reaalselt rooli taga olles enam mitte.

Mul oli sama lugu Spordi ja suure RR'i puhul - see väiksem meeldis alguses kuidagi visuaalselt väga palju rohkem aga peale mõlema mudeli proovimist kadus Sport kohe radarilt.

Mingi hetk mõtlesin, et võtan endale uuesti selle kolmanda põlve Range Roveri (L322).
Tahtsin just 5.0 Supercharged mootoriga varianti (2011/2012 aasta oma).
Eestis ühtegi polnud poole aasta jooksul müügis olnud ning Saksas tähendas see 30+ tuhat eurot, mis finantsiliselt tundus kahtlane.
Hilisem realiseerimine kohalikul turul oleks ilmselt väga keeruline olnud või vähemalt oleks siis rahaliselt kõvasti hävinud.

Lõpuks siiski otsustasin, et võtan selle hetkel tootmises oleva mudeli algusaastate oma ligi.
Hind oli küll pisut jabur viie aastase auto kohta, aga kuidagi tundus, et need ei taha lähiajal ka oluliselt allapoole kukkuda.
Vahe praegusel ja eelmise mudelil on muidugi nagu öö ja päev. Vana on ägedam, uus kõvasti rafineeritum ja mugavam.

Eriti suur hüpe on toimunud interjööri osas
[Pilt: 7vAwesY.jpg]

Aga kui ikkagi otsustad RR'i ära proovida, siis soovitan võtta selle uuema kaheksakäigulise automaatkasti - ülisujuv ja ökonoomne.

Nt 2011a GL350 (3.0 diisel 195kw) vs 2014a RR (3.0 diisel 190kw) keskmise kütusekulu erinevus on 2L/100km kohta.
Võimus suht sama, mass ka enamvähem sama.
Mulle endale tundub, et see kaheksane kast teebki selle vahe sisse.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: 100autot ehk kasutaja "soo" mitte-MB'd ja ka MB'd - Autor: soo - 23-01-2020, 11:12 AM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jaguar XK8 Convertible 1997 - soo soo 27 36,237 23-05-2019, 01:21 PM
Viimane postitus: väikemees
  BMW 318i Baur TC '85 - soo soo 12 20,783 27-01-2014, 04:11 PM
Viimane postitus: zum



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne