Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovite suveautot?
#1
Aga palun:

http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=357178
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Krt kahtlaselt odav hind on, ei julgeks osta tea mis vead küljes onShy
Vasta
#3
Mis odav see mill ika on, viimane lagi kust saab sellise kätte ja napilt napilt algavad umbes sealtmaalt sellise vähesõitnud versioonid ja muud haruldased saluuni ja näituse pillid. Läbisõitu seal küll kirjas pole aga eeldan, et on normaalselt sõitnud masin ja mitte toas seisnud ja hind on minuarust õiglane.

Manev
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta
#4
manev Kirjutas:Mis odav see mill ika on, viimane lagi kust saab sellise kätte ja napilt napilt algavad umbes sealtmaalt sellise vähesõitnud versioonid ja muud haruldased saluuni ja näituse pillid. Läbisõitu seal küll kirjas pole aga eeldan, et on normaalselt sõitnud masin ja mitte toas seisnud ja hind on minuarust õiglane.

Manev

Härra kuld üritas nalja teha. :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
üritas Smile))))irw
Vasta
#6
Ei jah, mul on selle naljasoonega nagu on.... st kogematta lõigati koos pimesoolega ära.

Manev
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne