Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w639 Eberspächer lisasoojendi
#1
Tere!

Otsingut kasutades ei leindud siit foorumist ega googlist üldse infot mersul kasutatava Eberspächeri kohta (B5W S). Nii palju olen aru saanud, et Mercedes-Benz kasutab enda modifitseeritud aju ahjul ja diagnostiga tegemiseks tuleb kasutada Star-i ja see suhtleb keroga läbi Can Bus-i. Leidsin aga mina Youtubist video, kus kasutatakse mingit muud programmi, kuid googlist otsides pole selle programmi kohta ka mingit infot. Kas keegi teab millega tegemist ja kust seda saada:
https://www.youtube.com/watch?v=N6k52mUPR1A&t=8s

Siis tahaks ka teada kas mersul läheb ka kero lukku, kui liiga palju kordi on käivitamine ebaõnnestunud ja saab lukust lahti veakoodi kustutamisel (selles videos nagu toimub midagi sellist). Või on lukust lahti saamiseks ka mingi muu variant (kaitsme eemaldamine ega kero küljest pistikute eemaldamine ei aidanud) Kuskilt lugesin mingit teemat kus kirjutati mingist 7 päevast, et läheb siis ise lukust lahti, kuid tundub kuidagi kahtlane.

On siin tarku mehi kes oskavad aidata? Saaksin abi kindlasti Silberist, kuid see oleks liiga lihtne Smile

Vasta
#2
Tere. Ahju aju kohta on Sul õige info. Aga soojenduse veakoode on võimalik kustutada ka tavaliste seadmetega. Lukku läheb peale rikke tekkimist. Lisaks tea, et see pada ei tööta, kui paagis alla veerandi kütet.

H.
Vasta
#3
(09-01-2019, 12:15 AM)Holari Kirjutas: Tere. Ahju aju kohta on Sul õige info. Aga soojenduse veakoode on võimalik kustutada ka tavaliste seadmetega. Lukku läheb peale rikke tekkimist. Lisaks tea, et see pada ei tööta, kui paagis alla veerandi kütet.

H.

Sai proovitud Delphi seadmega koode lugeda ja kustutada. Lugemine nagu õnnestus aga kustutada ei saanud. Pool paaki on bena ka, et selles ei tohiks asi olla Smile

Edit:

Täna proovisin veel Carly äppi. Kui sealt valida 639 vito/viano siis ta ei lase kerole diagnostikat teha aga kui universal-i alt valisin kõik AC ja heater-i ajud siis leidis vea, et kero ajuga suhtlemisel mingi probleem. Kustutasin selle ja peale seda hakkas kero tööle. Tegin sama asja ka mitu päeva tagasi, kuid siis ei toiminud. Ainuke asi mis nüüd teistmoodi tegin, oli see, et enne diagnostika tegemist vajutasin salongist kero tööle.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w639 2.2 CDI lagiseb hentsy 4 2,824 02-12-2019, 01:36 PM
Viimane postitus: znxe
  w639 rehvi sobivus vito111 2 2,167 26-11-2014, 04:27 PM
Viimane postitus: meegoKasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne