Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pidurid
#1
Selline asi on, et tagumised pidurid ei võta.Õhutatud on juba ma ei tea mitu sada korda, ikka sama jama.Peapump on ka nagu vahetatud(kasutatud pumba vastu), ikka sama.Suportid on kontrollitud, kõik töötavad nii nagu peab.
Pedaal on selline lõtsa, vajub põhja, kuii natuke pumbata läheb nagu paremaks aga mitte midagi erilist.
Äkki oskab keegi mingit abi pakkuda?
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#2
Lõhnab peapumba tihendite järgi, ühel eelmistest masinatest mis mul oli sai neid paar korda vahetatud (ei olnud MB).
Vasta
#3
Hästi loll pakkumine, aga kas tagasadulatel on õhutusniplid ikka ülespoole? Neid saab omavahel segi ajada... (been here, done that:madSmile

Teine pakkumine oleks anuma tase. Kas anum oli õhutamise ajal täiesti täis? tagapidurite ruum on tagumine ja see täiteavast ei paista. Kõige kindlam - hoida õhutamise ajal anum servani täis... (jälle omad kogemused...:flamingSmile

Kas pidurid annab "üles pumbata" st. kas pedaali pumpamisel tekib olukord, kus pedaal enam põhjani ei lähe? Kui pumba mansetid lekivad sissepoole, siis pedaali "üles pumbata" ei anna.

Kas esipidurid on OK?
Vasta
#4
....või siis on klotsid liiga kulunud, klotse kolisemast hoidev plekk toimib nagu piiraja ei lase raud rauaga kokku.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Klotsid ja kettad on tutikad.Õhutamise ajal vedelik otsa saanud ei ole, st koguaeg peale valatud ja suht silmini ikka.
Praktiliselt pedaali pumbates pedaal ülesse ei jää, algul nagu midagi oleks, aga nii kui natuke seista lasta vajub jälle alla tagasi.
Ja on veel nii, et kui kiiresti kaks korda pumbata ja siis vajutada, võtavad kõik rattad.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#6
kunagi jamasin sama probleemiga enda kuuel, ei saandki korda. ilmselt kala ikkagi pumbas. vahetasid vist oma pumba samasuguse vastu.
Vasta
#7
marek Kirjutas:kunagi jamasin sama probleemiga enda kuuel, ei saandki korda. ilmselt kala ikkagi pumbas. vahetasid vist oma pumba samasuguse vastu.
Oda, sa ei saanudki korda?Tundub vist jah, et pump vaja ära vahetada.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#8
See 126l pidavat olema pumba häda . . . enda vanal autol oli ka sama häda . . . kuid imre jamas ja sai korda. Seda peapumpa regullib veel vaakumpump . . mul oli see ka peetis. Kuid imre pani õige diagnoosi ja sai korda.

Tartu pool vast raskem leida kes õige diagnoosi paneks . . . võid konsulteerida imrega . . 5024722
Vasta
#9
Rando Kirjutas:Oda, sa ei saanudki korda?Tundub vist jah, et pump vaja ära vahetada.
vahetasin mansetid ära, aga palju paremaks ei läind, natuke läks. vaakumpumbas ma ei usu et viga on, sest pedaal ju kerge, vaakum aint võimendab. sa ei taha teada mis 6-7a tagasi uue pumba eest küsiti.... UZI
Vasta
#10
mul oli sama jama

vahetasin kettad, klotsid, voolikud ja torud
esialgu ei hakand õli üldse liikuma
kui lõpuks pritsima hakkas, siis pedaal käis ikka lõtsa, lõtsa

mehed õhutasid seni kuni võtma hakkas
ma ei tea mitu ämbrit õli nad läbi torude valasid
mul igaljuhul läks jalg pedaali tallamisest krampi
Vasta
#11
Sai ka 124-l kunagi sama asjaga jamatud.Viisin auto ühte töökotta ja vennikesed võtsid kätte ja surusid õhu torudest tagurpidi välja.Lihtsalt mingi pump oli aretatud ja see istus õhutusnipli keerme otsa.Lükkasid uue õli koos õhuga tagant ette välja ja asi hakkas toimima 5+.Enne sai muidugi kõik mansetid ja muud vidinad välja vahetatud.
Vasta
#12
osadel mb tüüpidel ka pidurdusjġu regulaator tagasillale, ja nt tuttava G klassi dsiibil hakkas see kalama, ta tegi ka kġike imesi ja siis sa süda täis ja viskas tolle sealt vahelt minema ja siiamaani kġik ok. mul endal ka 124 ja kui kedagi taga ei istu v pagassis midagi pole siis ega ta eriti plokki ei vġta, va libedal pinnasel, aga kui keegi taga v midagi pagassis siis vġtab kohe paremini. ma ei tea kas sellest infost on kasu küll, aga vähemalt tuli mul selline jama meelde
MB - the king of the road
Vasta
#13
Täna või homme hakkab uuesti asja uurima, tänan kõiki abistajaid.Loodame, et saab asjast jagu.

Asjad on siis nüüd sellised, et ühel tagumisel suportil on nippel allapoole, ehk siis vale poole suport. Üks suport mul on, aga too on nii kinni mädanenud jne. Kui kellelgi on tartus pakkuda tagumist parempoolset siis võib teada anda.
Peapumba juures see vedeliku potsku tihend oli ka läbi.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  126-le suuremad pidurid?? janek126 5 4,517 15-12-2008, 08:46 PM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne