Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milline on sinu MB helisüsteem?
#1
Vast paljudel lugejatel oleks huvitav teada saada, milliseid helisüsteeme on erinevatesse mudelitesse sisse ehitatud.

Ennekõike oleks põnev saada ülevaadet tõsisemalt ettevõetud ümberehitamistest, kui võimalik, lisage ka pilte.

Minu isiklik huvi oleks teada saada, kas w126 SECi on samuti keegi ette võtnud :cool_rsvd: (Kui jah, siis mis tehtud?)

Edu!
Vasta
#2
www.serwend.ee esilehelt kohe paistab üks w124 kupee.
...
Vasta
#3
Foorumis kasutaja Rock auto kah vist teinud läbi üsna põhjaliku muutuse, vist praegu käib veel tõsisem töö(sisu müügi teemast aru saades) aga eks ta ise räägi täpsemalt.
Turbo
Vasta
#4
Alpine,mängib kõike peale DVD ja kasseti Smile)))))
Ette aknapostidesse sisseehitatud kõrged, esiustes sisseehitatud 3ribalised DLS-id, keskel kaheribalised DLS-id ja taga on sisseehitatud HERZ-i subwoofer. Seda kõike võimendavad kaks ALPINE V12 võimendit mis on samuti sisseehitatud ja kaetud fleksiklaasiga. Klaas hajutab ilusat õrna sinist valgust!
Vasta
#5
Sulo Kirjutas:Alpine,mängib kõike peale DVD ja kasseti Smile)))))
Ette aknapostidesse sisseehitatud kõrged, esiustes sisseehitatud 3ribalised DLS-id, keskel kaheribalised DLS-id ja taga on sisseehitatud HERZ-i subwoofer. Seda kõike võimendavad kaks ALPINE V12 võimendit mis on samuti sisseehitatud ja kaetud fleksiklaasiga. Klaas hajutab ilusat õrna sinist valgust!

Äkki paned mõned pildid kaa?

Selle Rocki masina kohta oleks huvitav kuulda.

Andres, kas elemendi aknalauale panemise asemel Bandpass kasti tegemist ei kaalunud?
Vasta
#6
Sulo Kirjutas:Alpine,mängib kõike peale DVD ja kasseti Smile)))))
Ette aknapostidesse sisseehitatud kõrged, esiustes sisseehitatud 3ribalised DLS-id, keskel kaheribalised DLS-id ja taga on sisseehitatud HERZ-i subwoofer. Seda kõike võimendavad kaks ALPINE V12 võimendit mis on samuti sisseehitatud ja kaetud fleksiklaasiga. Klaas hajutab ilusat õrna sinist valgust!

pane jh pildid ka ja ütle kus autot hoiad, räägi mis sul kodus ka veel on head Tongue
Vasta
#7
loetlen ka oma helisüsteemi ülesse. Esiustes alpine koaksaalid ( ukse polster ümber tehtud). taga aknalaud ümber tehtud nurkades suunaga salongi poole alpine koaksiaalid, ja keskel 4 inverter ava. Pagaasnikus banbass kast milles myrtsub kicker solobaric L7. Koaksiaale toidab jbl 4 kanaliga võimendi.Kickerit Alpine MRD-M1005.
Mugavus maksab
Vasta
#8
...tahaks kah mingit süsteemi :biggrin:
Mul ees armatuuris Mercedes-Benz originaalid, taga arsti karbi asemel 2x10W mingid nõukaaegsed kõlarid ja tavaline kasettmakk pioneerilt + 6ne cdbox.
Helisüsteemid on üsna kallid, ei jõua vist enda autosse midagi paigaldada, veel vähem paigldada lasta.
Vasta
#9
Minu autos mängib becker mexico pro ja orig. bose stereo ning mina olen väga rahul Big Grin
Vasta
#10
labe Kirjutas:Minu autos mängib becker mexico pro ja orig. bose stereo ning mina olen väga rahul Big Grin

Ja mis autoga on tegu?
Vasta
#11
retrobeat Kirjutas:loetlen ka oma helisüsteemi ülesse. Esiustes alpine koaksaalid ( ukse polster ümber tehtud). taga aknalaud ümber tehtud nurkades suunaga salongi poole alpine koaksiaalid, ja keskel 4 inverter ava. Pagaasnikus banbass kast milles myrtsub kicker solobaric L7. Koaksiaale toidab jbl 4 kanaliga võimendi.Kickerit Alpine MRD-M1005.

Kas armatuuri peale, kus on originaalpesadesse, ei tahtnud midagi ehitama hakata? Kui natuke nüsida, saab korralikud 4" elemendid sinna sisse.
Vasta
#12
Minu puhul oli tegu siis 96a W210
Vasta
#13
ees 13 sm Blaupunkt 2 rida nom50-max110, taga 6x9 Pioneer 3 rida nom40-max100
W212/e220cdi/15a
Vasta
#14
Nii nüüd ka plaan, siis supakas autosse panna, aga kuna tegemist on w124 autoga, siis vaja membraan taha salongi ehitada. Küsimus selline,et kes seda ise teinud on et kuidas sinna seda auku saaks teha, sest tean see plekk seal krdi tugev:evil:
Vasta
#15
seda 124 plekki saab ainult väikse ketaslõikuriga lõigata.
MB C320CDI
Vasta
#16
Selge, et siis peab lõikuriga kallale minema jahConfusedhocked:
Seda ka veel, et kui membraan paigaldada niimodi kastita, peaks sound tulema ikka sama nagu kastiga?
Vasta
#17
Ma tikksaega siiaani hakkama saanud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#18
http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&kategooria=1
natuke auto audiot koos piltidega.
enda 124-le plaan vdo cd, pana cd-box ja kindlasti supakas ning võim.
kõlarid jäävad nagu ikka, ette armatuuri ja taha, aga vahetan vähe võimsamate ja kaasaegsemate vastu. plaan ette ustesse ka tweesterid panna.
ps.auto on veel laiali aga juhtmed veetud ja tehnika olemas, nii et esijalgu "plaan"
Vasta
#19
minu autos on mingi ulme kõva LG makk ja neli pisikest ragisevat kõlarit.
Vasta
#20
marko300ce Kirjutas:minu autos on mingi ulme kõva LG makk ja neli pisikest ragisevat kõlarit.

No siis sul on ju küll ropult vedanud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  1992 C124 jahutusvedelik-üksköik milline vöi ainult punane? nostromo 3 3,775 02-09-2016, 09:36 AM
Viimane postitus: nostromo
  Milline näeb välja W124 500CE Rolz 20 14,144 25-02-2011, 09:42 PM
Viimane postitus: ville
  SEC'i helisüsteem Blue Chip 12 6,902 03-01-2007, 03:24 PM
Viimane postitus: Blue Chip



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne