Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kesklukupult töötab halvasti
#1
tere!
selline mure, et w210 -98 keskluku orig.pult töötab ainult auto kõrval seistes.
patareide vahetusest ei olnud kasu.
kas keegi oskab nõu anda milles probleem võiks seisneda või mida peaks veel kontrollima.

parimat,
kristjan
Vasta
#2
Sprinteril sama asi sünnist saadik,paratamatu pidi olema. Muide,võti lase välja enne,see toimib antennina ( kui sellel mudelil on muidugi väljahüppav võti).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
pole nn.süütevõtit Sad ...on infrapuna võti. seega pole midagi välja võtta. Sad
Vasta
#4
sunny Kirjutas:pole nn.süütevõtit Sad ...on infrapuna võti. seega pole midagi välja võtta. Sad

Ok,seda arvasin.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
see on sellepärast tehtud, et vargad seda sinu kiirt kinni ei püüaks....see on kasulik.....mul ka sama asi w210-ga
Vasta
#6
seda peadki suunama autopoole otce ja see kaugelt ei võtagi ir vastuvõtja on ukselingil
Vasta
#7
Ma olen kuulnud, et mida kallim ja parem signa seda lähemalt võtab.
Minu Mercedes-Benz signa võtab ka suht ukse kõrvalt!
Vasta
#8
95-97 on ir võti, 97 edasi on smarkey. smartkey toimib raadiosignaaliga ja ir'ga. comfort toimib ainult ir'ga.

pane näpp ir'i ette ja proovi auto juures, kui ei võta siis ilmselt antenn tagaklaasi küljest lahti või kaabel kuskilt viga saand või...100 asja võib olla. aga mida lähemalt võtab seda parem-turvalisem. kas teised võtmed toimivad sama kaugelt-lähedalt?
Vasta
#9
marek Kirjutas:95-97 on ir võti, 97 edasi on smarkey. smartkey toimib raadiosignaaliga ja ir'ga. comfort toimib ainult ir'ga.

pane näpp ir'i ette ja proovi auto juures, kui ei võta siis ilmselt antenn tagaklaasi küljest lahti või kaabel kuskilt viga saand või...100 asja võib olla. aga mida lähemalt võtab seda parem-turvalisem. kas teised võtmed toimivad sama kaugelt-lähedalt?

Kahjuks ainult üks puldiga võti ongi.
Vasta
#10
sunny Kirjutas:Kahjuks ainult üks puldiga võti ongi.
siis küll pahasti, soovitan ühe võtme juurde tellida ja kontrollida, et teised võtmed oleks kindlasti blokeeritud. muidu võib halb üllatus tulla.
Vasta
#11
marek Kirjutas:
sunny Kirjutas:Kahjuks ainult üks puldiga võti ongi.
siis küll pahasti, soovitan ühe võtme juurde tellida ja kontrollida, et teised võtmed oleks kindlasti blokeeritud. muidu võib halb üllatus tulla.

peale auto soetamist oli esimene sõit Silberisse teisi võtmeid blokeerima, muidu ei saanud kaskotki peale.
Vasta
#12
jah marekul õigus.elektrooniline võti omab kahte kanalit.1 infra puna avamine .see ainult siis kui suunad juhi ukse lingile. teine on aga raadioteel.seda signaali püüab antenn mis asub laetule sees.sellel aga päris suur avamis raadius. aga jah esitex peax kindel olema et kas võti saadab ültse raadiosignaali ning seal võib veel olla muid tegureid mis seda avamist segavad. soovitan 100% uut võtit ,sest kui ongi võime viga, siis varsti see sureb niikuinii ära ja siis oled treileriga silberis ja jama kui palju.
Vasta
#13
wdb240 Kirjutas:seda signaali püüab antenn mis asub laetule sees.
oled kindel? kas mitte tagaakna sees polnud? lammutasin kunagi mingit clk'd sellel jooksis kaitsmeplokist taha akna juurde antennikaabel... krt, ei mäleta ka täpselt :demond: raadio osa mujalt ei toimind, kui kaitsmeploki juurest esiratta juures, ir toimis probleemideta.
Vasta
#14
ja ma olen selles 100% kinde,et laetuli võtab signaali vastu ja antenn on selle küljes. skeemid näitavad seda sama.kui sa mõtlesid clk kerega W208 ,siis nendel on samuti laetules anten.sest kui on kabrio laseb näiteks oma katuse koos taga aknaga pagaasinkusse,ei pruugi levi sinna nii hästi ulatuda.+veel need liigendid mida peab antenni kaabel taluma kui katus liigub. clk kupeel samuti laetules.ei ole erand. erand on clkW209.seal on küll kupeel taga klaasi küljes ja kabriol on eraldi antenni võim taga paremal.aga see ei puutu tegelt siia :-D
Vasta
#15
wdb240 Kirjutas:ja ma olen selles 100% kinde,et laetuli võtab signaali vastu ja antenn on selle küljes. skeemid näitavad seda sama.kui sa mõtlesid clk kerega W208 ,siis nendel on samuti laetules anten.sest kui on kabrio laseb näiteks oma katuse koos taga aknaga pagaasinkusse,ei pruugi levi sinna nii hästi ulatuda.+veel need liigendid mida peab antenni kaabel taluma kui katus liigub. clk kupeel samuti laetules.ei ole erand. erand on clkW209.seal on küll kupeel taga klaasi küljes ja kabriol on eraldi antenni võim taga paremal.aga see ei puutu tegelt siia :-D
see oli ikka 208 kube... sellel oli tagaakna küljes kolm plokki, õigemini akna küljest lahti, need kummijunnid katki.

1-2a tagasi silberist abi ei saanud minuteada...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  1996 S124 E250 DIESEL tagakojamees töötab pidevalt nostromo 2 1,504 25-08-2020, 04:43 PM
Viimane postitus: nostromo
  C124 2.3 97kw käivitub külmalt halvasti cobravello 6 4,410 10-08-2018, 01:01 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 ABS töötab siis kui pole vaja 124STD 2 2,135 30-05-2016, 11:36 AM
Viimane postitus: v6sa
  s124 teleskoopantenn töötab vahelduva eduga Treiku 4 3,118 28-04-2016, 08:44 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB E200 CDI 2001a käivitub halvasti w0w 7 3,869 09-10-2015, 05:46 PM
Viimane postitus: Laur
  w124 2.0 87kw käivitub halvasti ja lonkab Raido006 0 1,866 03-11-2014, 05:27 PM
Viimane postitus: Raido006
  MB c180 mootor töötab ebaühtlaselt. Kenkam 0 1,305 26-04-2014, 10:45 AM
Viimane postitus: Kenkam
  kella mure, W212 APS50 GPS kell vale, kuigi Navi töötab laitmatult Vorbuse 8 6,560 08-02-2014, 06:49 PM
Viimane postitus: väikemees
  W124 E200 2.0 Diisel 55kw töötab ebaühtlaselt. DieForADequila 10 7,479 10-04-2013, 09:45 AM
Viimane postitus: v6sa
  W210 puhur töötab endale meeldiva kiirusega e220 7 4,604 02-11-2012, 01:03 AM
Viimane postitus: e220



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne