Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loo otsingul
#1
Raffas... Kus saab meie tuntud hymniloo mis sisaldab suuresti sõna Mersumees... Krt otsin kõikjalt aga ei leia.. äkki aitate ja paneme siis teema lukku kui abi käes:bash:
Vasta
#2
Täitsa siin samas foorumis on see lingina olemas. (Tahtsin öelda, et kasuta otsingut aga kui ise kah ei suutnud kohe laksust leida+see 60sekki värk siis viskas see otsing suht kopa ette, suht ebamugavaks on see tehtud)

Link ise siin.
Turbo
Vasta
#3
Suur aitähh!!! Täna oli veidi s*tt tuju aga peale selle loo kuulamist olid suunurgad jälle mõnevõrra kõrgemal. Meersumees, mersumees,mersumees, Silberautost kopp on mul ees Kadakasse nüüd viib mu tee... :evil:
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#4
väga proBig Grin igatahes kui liigub veel igast lugusid siis võib ju alati kõigile teada andaTongue
Vasta
#5
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=3382
Vasta
#6
Heh......seeee vahva lugu siis peaks saama varsti päris vanaks. Kas keegi mäletab millal oli Indeku maakohas see üritus.Seal sai ju see lugu valmis vorbitud.
Vasta
#7
Janis Joplin - Mercedes Benz aitas ka omal ajal meeleolu üleval hoidaSmile
Vasta
#8
Sulo Kirjutas:Heh......seeee vahva lugu siis peaks saama varsti päris vanaks. Kas keegi mäletab millal oli Indeku maakohas see üritus.Seal sai ju see lugu valmis vorbitud.
võis ehk 2002 suvi olla?
Vasta
#9
et nagu aru saan siis Klubi suvekatel valminud siis lugu?:lol:
Vasta
#10
sm. pelle Kirjutas:Täitsa siin samas foorumis on see lingina olemas. (Tahtsin öelda, et kasuta otsingut aga kui ise kah ei suutnud kohe laksust leida+see 60sekki värk siis viskas see otsing suht kopa ette, suht ebamugavaks on see tehtud)

Link ise siin.
veidi rullnokslikud sönad aga muidu hea :lol:
Vasta
#11
Muidu on mul vanast foorumist õigesti meelde jäänud, et Sulo laulis need sõnad sisse?
Turbo
Vasta
#12
Mul klahvimees tegi stuudios põhja valmis ja sai ta siis ka sisse lauldud!
Üsina tihti eksib pubidesse mõni klubiliige või huviline ning siis on põhjust alati seda lugu esitada!
Vasta
#13
Ja kuidas raffas siis reageerinud pubis onTongue? Lendavad kannud võis siis lilled:lol:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Heart Elektriskeemi otsingul dexter 2 951 09-01-2021, 01:55 PM
Viimane postitus: sm. pelle



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne