Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitage kõlareid!
#1
Äkki keegi oskaks soovitada mb 124-jale esimesi kõlareid ja suurust ka mis sinna sobiks?Asi selles, et taha sain mingid suht head kõlarid, aga ees kaob sound täiesti ära kui sõita...
Vasta
#2
Ette naljalt üle 4" ei pane. Andresel olid Peerless Resolution Coaxialid, millega ta oli üsna rahul (kui ma nüüd ei eksi).
Loe ka kasutaja Rock auto teemat, seal pilte ja vähe juttu 5" installist, seal pidi armatuuri seespoolt vähe lõikuma.
Turbo
Vasta
#3
soovitus:
firma nimi competition, mahtusid 123 suurendatud auku, väga hea sound
Vasta
#4
Kui sulle läheb sinna 4", siis endale panin Hertz Hi-Energy elemendid. Arvestades seda, kui pisike on 4", siis need mängivad ikka kogu hingest... Noores tehnikus vist alla 1000 EEK. paar.
Vasta
#5
Ahjaa,

Ma loodan, et sa ikka paned kõlaritele võimendi ka taha, mitte ei lase maki tagant 2X 7W RMSi mängima Shy

Kui sul on seal hetkel mingid elemendid taga, siis anna neile võimendi pealt toidet ja vaata, mis teevad, kuuled ilusti erinevuse ära.Cool
Vasta
#6
Mis võim nende jaoks veel peaks olema?
Vasta
#7
Need Hertzi elemendid on 50W RMS. Seega kui sul oleks sinna ka 50W per kanal 4 oomi peal taha ühendada, siis müristavad ilusti (loomulikult võib ka vähem, kuni selleni, et ühendad lihtsalt maki taha ära).

Oleneb loomulikult mida tahad ja mis $$$ oled nõus sinna alla panema... Smile olen näinud kuidas lihtsalt vanad estonia kõlarid autosse tõsteti, automakki ühendati ja mängisid kaa Confusedmash:
Vasta
#8
Praegu vist võimuga ei hakka mässama, aga asi lihtsalt selles, et 1 originaal esimene kõlar lagunes üldse ära ja teine hakkab ka juba koolema.Vaja lihtsalt ette ka mingit soundi, taha sai pandud autostudio 130mm kõllid ja taga teevad müra küll, probleem selles, et ise taga ei saa kahjuks istuda kui sõidan:bigsmile:
Vasta
#9
Jah w124-jal on kölarite suuruseks 4,5" ja neid ei leia kuskilt.Jama nende paigaldusega igaljuhul kui just originaalid ei ole.Endale vuntsisin sisse 4" kompod DSL referens seeriast ja need ikka mängivad ilusti kuid hind ikka sinna 2kilo alla ja jebi oli paigutusega:flaming:
Vasta
#10
pfanner Kirjutas:Jah w124-jal on kölarite suuruseks 4,5" ja neid ei leia kuskilt.Jama nende paigaldusega igaljuhul kui just originaalid ei ole.Endale vuntsisin sisse 4" kompod DSL referens seeriast ja need ikka mängivad ilusti kuid hind ikka sinna 2kilo alla ja jebi oli paigutusega:flaming:

Kas muidu jutt käib ikka esimestest kõlaritest?
Ma täpselt neid mõõte ise ei tea, palju see 4" millimeetrites on?
Taga mul pandud 130mm
Vasta
#11
Taavi Kirjutas:
pfanner Kirjutas:Jah w124-jal on kölarite suuruseks 4,5" ja neid ei leia kuskilt.Jama nende paigaldusega igaljuhul kui just originaalid ei ole.Endale vuntsisin sisse 4" kompod DSL referens seeriast ja need ikka mängivad ilusti kuid hind ikka sinna 2kilo alla ja jebi oli paigutusega:flaming:

Kas muidu jutt käib ikka esimestest kõlaritest?
Ma täpselt neid mõõte ise ei tea, palju see 4" millimeetrites on?
Taga mul pandud 130mm

Just ikka jah esimestest ja 1"=25mm
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S210 320cdi Soovitage elektrikut mbfriik 9 4,811 11-12-2013, 12:03 PM
Viimane postitus: virgo
  soovitage diislispetsi tartu kandis võsakunn 3 2,431 12-11-2006, 12:13 AM
Viimane postitus: scrat



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne