Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETTEVAATUST!
#1
Kui kevadel Tallinna tänavatel mõne foori taga selle tagasihoidliku kaunitari kõrvale satute...siis ärge hakkake tõmblema - jääte häbisse!::hump: Teadaolevalt sellist Eestis seni ei olnud.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=00a4

Autost siis niipalju, et toodeti neid väga vähe ja ainult 97-2000 ning on tõeline haruldus ka Saksamaal.
Vasta
#2
Hindamatu?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Hea raha eest müüakse kõik maha!Smile))
Vasta
#4
hm.. siin ma peaks vist midagi kokku tõstma... müügikuulutuses pole linki ja mersuteema all on müügijuttu....
...
Vasta
#5
Andres Kirjutas:hm.. siin ma peaks vist midagi kokku tõstma... müügikuulutuses pole linki ja mersuteema all on müügijuttu....

Sry, vigadeparandus tehtud!
Vasta
#6
Oled kindel, et C43 on oma 225 kilovatiga võimsaim Auto eestis ?

Vasta
#7
h2x0r Kirjutas:Oled kindel, et C43 on oma 225 kilovatiga võimsaim Auto eestis ?

Jutt oli et ÜKS võimsamatest MB-dest hetkel Eestis ja seda silmas pidades auto klassi, kaalu ning mootori võimsuse suhet! Ühe kiireima all ei ole mõeldud kõige kiiremat, vaid kiiremate hulka kuulumist, mis selle auto puhul kindlasti nii ka on. Vabandan kui minu keelekasutusest järeldub midagi muud!
Vasta
#8
e320 Kirjutas:Ülivõimsa kaunitari sõiduelamus annab kiirusele uue tähenduse...Smile))
Neid vöimsaid C mersusid eestis päris palju
Mercedes-Benz C32 K AMG 3.2 V6 260 kW

C32 AMG V6      260 kW

Mercedes-Benz C32 AMG 3.2 V6
AMG universaal
Vasta
#9
IMHO on C55 ja G55 kah nii mõnedgi isendid juba olemas. Jah kaaluvad kyll rohkem, kuid ka jõudu on sedavõrd rohkem. Usun, et Cklassi AMGle näitavad tagatulesid, S AMG kindlasti.
Vasta
#10
Ma üritan siis ette vaadata.. Tongue
perpetum mobile
Vasta
#11
h2x0r Kirjutas:IMHO on C55 ja G55 kah nii mõnedgi isendid juba olemas. Jah kaaluvad kyll rohkem, kuid ka jõudu on sedavõrd rohkem. Usun, et Cklassi AMGle näitavad tagatulesid, S AMG kindlasti.


S klassi kohapealt on sul enamvähem õigus. Kuigi C32 ja C55 mõlema kiirendus on 5.2 sec 0-100, siis alates 2002 aasta S55 0-100 kiirendus on 4.8 sekundit ( enne seda 6 sekundit ) ning S63'l on see number 4.6.

G klass saab aga ära, kuni 2004 aastani tehtud G55 läheb 100'ni 7.4 sekundit, peale 2004 aga 5.6, kuid ikkagi aeglasemini kui C klass. Smile Aga noh ta suur ja väga kandiline ka, aerodünaamikast pole haisugi Big Grin.

Lihtsalt võrdluseks toon veel ML55 andmed. 6.7 sekundit, ning Ml63 5.0 sekundit.


Kui seda võrdlust vaadata siis C32 AMG oli kunagi ( on ka preagu ) siga kiire auto.
Vasta
#12
e320 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Oled kindel, et C43 on oma 225 kilovatiga võimsaim Auto eestis ?

Jutt oli et ÜKS võimsamatest MB-dest hetkel Eestis ja seda silmas pidades auto klassi, kaalu ning mootori võimsuse suhet! Ühe kiireima all ei ole mõeldud kõige kiiremat, vaid kiiremate hulka kuulumist, mis selle auto puhul kindlasti nii ka on. Vabandan kui minu keelekasutusest järeldub midagi muud!

noh kui nii võtta, siis kuulub ka minu disla oplää kiiremate autode hulka, kiiremate autode top 500 sisse mahub kindlasti Smile
Vasta
#13
OT: minu arvamus järgi hakkab kiire auto algab kuskil ~ 0-100 7 sekundit ja vähem.
Vasta
#14
h2x0r Kirjutas:Oled kindel, et C43 on oma 225 kilovatiga võimsaim Auto eestis ?
hmm, mul linnaauto 240kw v12 UZI
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#15
asi on nii, et kui on lahjem mootor tulbki ette vaadata aga kui võimsan siis ainult rõõmsalt peeglist taha
Vasta
#16
Pihus on teada vaidleja ju, mis te ikka vaidlete temaga Confusedilly:
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#17
Big Grin 
Kalev Kirjutas:Pihus on teada vaidleja ju, mis te ikka vaidlete temaga Confusedilly:

:lol:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne