Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL 216 puldi patarei
#1
Masin 2007a, keyless. Oskab keegi öelda patarei markeeringu, mis pulti läheb? Ja kas pult ikka säilitab patareivahetuse tulemusena suhtlemisvõimekuse autoga?
Vasta
#2
Jah, pre-faceliftil on CR2025 ja 2 tk.
Ja "säilitab info".
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#3
Tänud!
Eks muidugi oleks võinud lahata patarei tähituse teada saamiseks, aga foorumi olemasolu kipub tegema laisaksSmile
Vasta
#4
Mis mootoriga C216 on kui saladus pole-CL500, CL600, CL63 AMG, CL65 AMG?
Vasta
#5
Seoses teemaga tekkis uus küsimus, kus kohast osta kasutuskõlbulikke paterisid, selliseid, mis soetades ka värsked oleksid? Minu oktoobri esimesel poolel maksimarketist või bauhofist ostetud Panasonicu patareid lõpetasid täna töölepingu. Pinged 1,67 ja 2,02V. Õnneks olid vanad riiulinurgal alles..
Vasta
#6
Mul said ka miskipärast Viru Keskuse Euronicsist ostetud patareid G55 immol iga 2-3 kuu tagant tühjaks (mälu järgi ka CR2025).
Vasta
#7
www.renovaar.ee
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
(01-02-2017, 01:01 AM)ak75 Kirjutas: Seoses teemaga tekkis uus küsimus, kus kohast osta kasutuskõlbulikke paterisid, selliseid, mis soetades ka värsked oleksid? Minu oktoobri esimesel poolel maksimarketist või bauhofist ostetud Panasonicu patareid lõpetasid täna töölepingu. Pinged 1,67 ja 2,02V. Õnneks olid vanad riiulinurgal alles..

Suvalises poes võib saada värske. Tuleb lihtsalt pakendilt lugeda aegumistähtaegaWink

Elektroonikapoodide käive on kiirem, kui leivapoes. Ning Renovaar üldiselt teab, mida müüb. Ning omab päris kena käivet ka. Seega on nende kaup ilmselt värskeim.

Kes aga netist tellib, siis eestimaine patareid.ee toimetab päris viisakaid asju. Olen sealt ise tellinud ja kõigi toodete exp. date oli kaugel tulevikus. Erinevalt näiteks oomipoest, kus mul oli pikk vestlus kliendipeedistajaga nööpelemendi kehtivusaja teemal. Samas tuleb au anda - ma nõudsin ja nad otsisid kauemsäiliva oma virnast.Eusa_angel
Vasta
#9
(01-02-2017, 10:45 AM)onu_siim Kirjutas: Mõningate mudelite puhul pole viga üldse patareides, vaid tänu väiksele "kalale" imetaksegi patareid tühjaks.
Mhm..enese harimise mõttes loeks selle kohta täpsemalt!

Siinsel juhul ma selle võimaluse tahaksin välistada - vanad patareid (mis oktoobris välja võtsin) olid puldis kindlasti aasta. Need said vahetatud, kuna pidi juba väga lähedale ronima autole, et keyless töötaks. Eile peale 3,5 kuud seismist said need tagasi pandud, kuna muud kiiruga võtta polnud. Olid 3,07 ja 3,02 V

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C/X 218 uue Webasto puldi programmeerine .Alar. 2 468 02-02-2022, 07:54 AM
Viimane postitus: .Alar.
Tongue Puldi korpuse vahetamine. totu 0 1,222 19-07-2020, 09:45 PM
Viimane postitus: totu



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne