Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Mercedes-Benz 300 SD, 1986, W126
#1

.jpg   mb.JPG (Suurus: 815.78 KB / Tõmbamised: 182)        
Kuna mul eelmine SD puruks sõideti, siis otsisin ajutist autot ja leidsin lehest suht odavalt 300SE.Lisadest on 4x el aknad ,el luuk,el peegel,el ruloo,karbilaiendid,kroom-koopaääred ja kroom-põrandaliistud.Alguses mõtlesin, et lähen vaatan, millega tegemist ,erilist ostu soovi nagu polnud.Aga siis sai proovisõit tehtud ja asi hakkas meeldima.Peale ära ostmist ei tundunud see 300E mootor kõige parem ja otsustasin mootori ära vahetada, kuna müügis oli 1989. aasta diisel suht odava hinnaga. Midagi keerulist seal polnud, ainult mis tuli ümber teha, oli gaasihoovastik ja jahutussüsteem, ning ka vaakum. Peale esimest käimapanemist selgus, et tegemist on tõesti korraliku mootoriga,käivitub väga hästi, ei suitse jne.Veel oleks vaja siis vahetada sharniir, kesklukupump ja vaja oleks vähe salongi paremaks teha. Imelik on selle masina juures see, et tundub kuidagi väga madal ,kerge kahtlus on, et tegemist on sportvedrustusega, igatahes nii madalat w126 annab otsida. Kahju on küll, aga arvan, et varsti panen selle masina müüki, kuna tahan ikka sel'i osta.
Vasta
#2
see sealt pärnu lähedalt pärit ... käisin ka kunagi seda vaatamas ..paremale pool külg kuidagi väga proportsioonist väljas .. ukse liistud vist olid ka vanematüübi omast kokku aretatud ... nats pettusin siis selles odavas hinnas ja omanik lubas endale jätta selle masina ..tol hetkel maksis 28kg masin muidu
Vasta
#3
Hm mulle paistis see auto ok olevat, liistudest ei saanud aru, et oleks mingi aretus olnud. Täitsa kena oli ja madala võitu oli ta küll.
Pildi peal paistab paremal küljel nende liistudega midagi olevat.
Vasta
#4
pildilt ka hästi näha kuidas esiukse liistu joon ylesse poole jookseb ..esiukse ja tiiva vahe teise poolega võrreldes üüratu ja kapoti ja tiiva vahe sama teema..ei teagi mis sellega tehtud oli ...aga ise pettusin ..siis midagi kolises esisillas omanik lubas aint amordi jagu alla anda ..oleks 25ga ära ta ostnud aga siis tüüp põikles vastu,et jätab omale jne .. ja saigi kuldari oma ära ostetud


Manustatud failid
.jpg   Merc010.JPG (Suurus: 8.56 KB / Tõmbamised: 76)
.jpg   Merc011.JPG (Suurus: 17.36 KB / Tõmbamised: 106)
Vasta
#5
Viimast Kunni pilti vaadates jääks mulje, nagu auto hakkaks keskelt kokku vajuma, põhi on sellel ikka all?Confusedad:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#6
kunn Kirjutas:pildilt ka hästi näha kuidas esiukse liistu joon ylesse poole jookseb ..esiukse ja tiiva vahe teise poolega võrreldes üüratu ja kapoti ja tiiva vahe sama teema..ei teagi mis sellega tehtud oli ...aga ise pettusin ..siis midagi kolises esisillas omanik lubas aint amordi jagu alla anda ..oleks 25ga ära ta ostnud aga siis tüüp põikles vastu,et jätab omale jne .. ja saigi kuldari oma ära ostetud
Nja maksin masina eest u 30% vähem kui sina pakkusid.Mis liistudesse puutub siis üks neist on rautselt vale.ja kolises parem shaniir,mida ta teeb siiani.Tiivast ma ei saa nagu aru mis jama on kuna lansekad on sirged..
Vasta
#7
seda kindlasti sellises seisus ei oleks ma ka teda 25kg ostnud kui aus olla
Vasta
#8
Rolz Kirjutas:Viimast Kunni pilti vaadates jääks mulje, nagu auto hakkaks keskelt kokku vajuma, põhi on sellel ikka all?Confusedad:
Põhi on täiesti ok..Seal kus mootorit vahetati öeldi ka et asi on alt nagu uusConfusedmile:
Vasta
#9
http://foorum.clubmb.ee/viewthread.php?tid=5213 siin muidu selle kohta ka teema aga nyyd juba golfi pildid Mercedes-Benz asemel
Vasta
#10
kunn Kirjutas:http://foorum.clubmb.ee/viewthread.php?tid=5213  siin muidu selle kohta ka teema aga nyyd juba golfi pildid Mercedes-Benz asemel
Hmm on ikka jutt samast masinast???Vett sisse ei tule ja roostet sellel masinal praktiliselt pole.Oleks ta pärnus ujunud peaks ta nagu sõelapõhi olema ukseääred mis niisama juba 126 roostetavad on mul ka täiesti korras. ainuke koht kus väliselt roostet esineb on parempoolese esitiivanurk Mina sain selle Tallinast ja enne seda tuli see masin läänemaalt,
Otsisime mulle ja sõbrale uut mb ja ma nägin selle raha eest mis mul siiani kulunud on müügis kõvasti hullemaid masinaid kui see mis mul hetkel on. Aga samas ega ise ma ei kurda,selle raha eest olen tulemusega rahul.Mootor käib korralikut,asi sõidab, teel jookseb otse ,sillad ei hakka küljest äratulema,läbi ta ka kuskilt otsast mädanenud pole,seest ei uju nagu siin jutt oli,ei kolise rohkem kui sharniir mille kohe ära vahetan,elektroonika on ka ok abs,tuled jne toimivad probleemiteta,Juttude järgi hetkel tundub et peaks nagu kohe-kohe laiali vajuma aga nii asjad ka pole.Ma nagu1,5 kuud pea igaõhtu garaazis veetnud nii et tean ka ikka nagu ühteist Eks sõidan taga kaua sõidan nokitsen palju nokitsen ja liigun ikka uuema poole.
Vasta
#11
ei seda küll ...õigel teel oled ...sama masin on küll vähemalt minu jutu kohapealt küll ..delete oma ei tea ...
Vasta
#12
Käisin jah kunagi Pärnus üht vaatamas, värv on küll sama ja too oli ka suht madal, aga pead ei anna kas tegu on sama isendiga.
www.lukukaubad.ee - Kõik lukkudest!
Vasta
#13
käisin iseg iseda isendit vaatamas .maksis sis teine 18kg ja sellerahaeest poleks ma seda küll ostnud (kuid se pelgalt minu seisukoht)autol all siis tõesti sport vedrud,kui mulle pakuti siis oli autul keps küljepealt väljas ja hinnas oleks veel alla ka saanud .sõber tegi mootori remondi ära vahetas ploki ää kuid se eelmine omanik oli nii kokuhoidlik et lasi isegi vanad tihendid tagasi panna isegi plokokaane tihendi mida tuli kohati asendada silikooniga.tegin juhiukse lahti siis oli tunne et uks kukub eest sest vajus alla peale avamist se osa kus küljes vin kood ja värgid se oli läbi roostetanud oli osavalt muidugi parandatud musta silikooniga.autu on ülevärvitud kohati mullitab.
Vasta
#14
traktorist Kirjutas:käisin iseg iseda isendit vaatamas .maksis sis teine 18kg ja sellerahaeest poleks ma seda küll ostnud (kuid se pelgalt minu seisukoht)autol all siis tõesti sport vedrud,kui mulle pakuti siis oli autul keps küljepealt väljas ja hinnas oleks veel alla ka saanud .sõber tegi mootori remondi ära vahetas ploki ää kuid se  eelmine omanik oli nii kokuhoidlik et lasi isegi vanad tihendid tagasi panna isegi plokokaane tihendi mida tuli kohati asendada silikooniga.tegin juhiukse lahti siis oli tunne et uks kukub eest sest vajus alla peale avamist  se osa kus küljes vin kood ja värgid se oli läbi roostetanud  oli osavalt muidugi parandatud musta silikooniga.autu on ülevärvitud kohati mullitab.
Juhiukesel pole häda enam midagi.....Aga su sõbral soovitan outoremonti õppida...alguses tundus nagu see mootor ok kuid maha võttes ja laialilammutades selgus et praktiliselt kõik poldid olid mootoriküljes lahti...ja plokikaane tihend oli jah sama vahel millest rääkisid.....
Vasta
#15
See masin siis müüdud.Uus ka olemas aga sellest hiljem:wink:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 41 2,956 15-04-2024, 08:08 AM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 38 11,392 14-04-2024, 02:37 PM
Viimane postitus: Sman
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 54 6,471 04-04-2024, 11:58 PM
Viimane postitus: siimruz
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,837 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 383 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 141 138,242 10-02-2024, 12:02 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,404 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 33,062 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,711 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  W126 500SEL, 1986 - Ester Ester 271 241,638 15-11-2023, 04:24 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne