Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kuidas subwoofer panna c124'sse ilma, et peaks lõhkuma midagi
#1
Andke palun ideid kuidas panna subwoofer c124'sse, ilma et ei peaks lammutama midagi, teadagi on bensupaak taga istme taga, nii, et lihtsalt pagassi pannes kuuleks väljas soundi rohkem kui sees :boom:
Vasta
#2
ei saagi panna kuidagi kuskile. Ainult aknalaua lõikus.
...
Vasta
#3
Kui kube aknalaud enam-vähem sama kui sedaanil,siis ei pea väga lõhkuma,näha ei jää küll midagi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Tle ja vaata, kuidas saab panna.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#5
Kui tahad sedaani pealt näha võid minu oma ka hoomata.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Süles hoidmise varianti pole keegi proovinud?Lõhkuma midagi ei peaks ja tümps oleks ju käega katsutav.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#7
Lõoke Kirjutas:Süles hoidmise varianti pole keegi proovinud?Lõhkuma midagi ei peaks ja tümps oleks ju käega katsutav.

Confusedmash:Confusedmash:Confusedmash:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
eee... aga kui nüüd aus olla, siis mida see tüps autole juurde annab? minul 4 kõlarit autos ja muusikat piisavalt...
RWD or stfu!
Vasta
#9
Maitse asi,ütles kukk ja nokkis tatti edasi.:lol:

Kes joob raha maha,kes ehitab autot kiiremaks,kes ehitab muusikat autosse jne.

P.S. Tegelikult teema algataja küsis kuidas saaks panna,mitte kas tasub ja on mõtet panna.Rolleyes
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
VLP Kirjutas:eee... aga kui nüüd aus olla, siis mida see tüps autole juurde annab? minul 4 kõlarit autos ja muusikat piisavalt...
tü** mees, omadega ei nokita!! Big Grin
Vasta
#11
jansa Kirjutas:
VLP Kirjutas:eee... aga kui nüüd aus olla, siis mida see tüps autole juurde annab? minul 4 kõlarit autos ja muusikat piisavalt...
tü** mees, omadega ei nokita!! Big Grin

:bigsmile: Tulnuka killud hakkavad käibefraasideks saama vist kõigil. :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Ei noh okei... onje... Päsaa Riski tuunitud pemmile ma järele ei jõua, aga kui nüüd teema algatajale järele jõuda, siis olemas on alati ju Tagumise istme käetoe avaus. Sina mahutab kenasti midagi ära...

Võtan osalt sõnad tagasi, eks igaüks ise otsustab, kus ta valju muusikat naudib! Smile
...ja kerge häbiga pean tunnistama, et Mercedes-Benz kõrvalt saab oma riisi ka veidi nokitsetud, ka käesoleva topiku teemaliselt... Tongue
RWD or stfu!
Vasta
#13
Mahutad ära mille? Pässa Rixi ja siinse mersumehe autodel on üks väike vahe.....
kuhu kütusepaagi soovitad siis panna? katusele? (::
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:Mahutad ära mille? Pässa Rixi ja siinse mersumehe autodel on üks väike vahe.....
kuhu kütusepaagi soovitad siis panna? katusele? (::

Oh, aga selle teema kohta oli ka ju mingi jutt... et kuidas paagi sisse auk lõigata ja sinna sisse siis element kinnitada... ei pidavat kütus välja voolama (või oli see Tevalo foorumist? krt, ei mäleta... aborigeen... vajan labidaga...)

Las mõni helitehniks arvestab elemendi ja kasti suuruse välja. Kuski tallinna manu liigub miski kutsikas, millel tagaistme käe toe asemel "L" kujuline suppari kast... muud ei tea, kui juht on venerahvusest aga pidavat lärmama küll... (ilmailme?)

:biggergrin:
RWD or stfu!
Vasta
#15
Dziisash....

Ma räägin, et tulge ja vaadake, kuidas saab kasti ehitada ja woofri panna nii, et midagi oluliselt muutma ei pea ja kvaliteete jääb hea.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#16
[Pilt: big_tehtud_mbw124_025.jpg]

[Pilt: big_tehtud_mbw124_027.jpg]

lisapilte leiad SIIT!
Vasta
#17
Just nii saab. Mul veel võimud kah kasti külge ehitatud.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#18
Et siis ainus suurem asi on see woofri augu lõikamine aknalauda?
Turbo
Vasta
#19
Ja mul on üks selline woofri kast isegi müüa. Kast siis ühest seinast teise (Mareki piltidel ainult keskel). Kast väga korralik ja vist on CMF-is tehtud. Kui kellelgi huvi võib võtta ühendust, annan odavalt ära. 55525334
Vasta
#20
Kõvemaid stiilinäiteid:hump:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  C124 vesi tuppa kunde jalgealla Ramiak8 1 259 09-07-2023, 03:38 PM
Viimane postitus: kodutu
  C124 pistikud kunde isme all Ramiak8 10 532 29-05-2023, 09:26 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  C124 juhiaken Ramiak8 6 628 28-04-2023, 07:01 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  SL R230 TEL funktioon ilma varustuseta leints 0 225 15-04-2023, 07:54 PM
Viimane postitus: leints
  W208 Kuidas vahetada numbritule pirni? MesaMargus 8 7,873 13-05-2020, 04:18 PM
Viimane postitus: MAV
  C124 turvavöö etteandja kolmnurga vahetus JNS 1 2,517 14-04-2019, 08:56 PM
Viimane postitus: Mike22
  C124 katuseluuk Rene147 1 3,444 09-05-2018, 02:52 PM
Viimane postitus: Rene147
  C124 püsikiiruse hoidja Egoolen 1 3,044 01-10-2017, 08:21 AM
Viimane postitus: v6sa
  C124 sõidupealt lõi armatuuri tuled põlema Valgma 11 8,501 18-09-2017, 07:12 AM
Viimane postitus: Valgma
  C124 veetemperatuuri anduri juhtmed Egoolen 1 3,133 14-08-2017, 09:26 AM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne