Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz E320CDI, 2004, S211 - Eero_S
#81
Numbrituled panevadki veateadet, talvel hakkavad tihedamini panema ja talve perioodil oli ka see, et alati ei läinud mõlemad põlema, see on paratamatus. Pole tegu ju originaallahendusega, vaid ebay'st tellitud lahendusega. Tegelikult kusagil vist on isegi alles originaalid olemas, kui peaks tekkima tahtmine originaaliks taastada.
Vasta
#82
Originaale ei raatsi osta Rolleyes aga muidu Vossen CV3 style peaks olema jah. just tänu sellele osutus valik nende kasuks kuna erilaiustel NÖ eri nögusus. pilt allpool.

täna siis tulid ka uued rehvid 275/30ZR19, sain söbrahinnaga 165e paar, peab leppima hetkel hiinakatega kuna rahakott ysna tyhi, 124ga söitsin aastaringselt hiinakatega ja ei saanud kurta, vast selle suve kannatab ära.

esi pargid tulevad LED-id seoses xenon ja halogeeni toonierinevuse pärast ja vbla ka udutuled tulevad mingid korralikud LED pirnidega mis jääksid ka udukateks peale LED pirnide asendamist. tahaks teha midagi samalaadset nagu Laur tegi oma isendil, udukad NÖ päevatuledena aga ise sooviks nii et aind AUTO asendis on päevakad,
kasutajaga Marksus käivad väikesed läbirääkimised kuna temal on see tegemises, ise elektri skeeme nii väga ei jaga, aga kui kellegil valmis skeemid/muudasjad siis saan hakkama.

isiklikult veel vöiks AMG esistange(vöi isegi terve stange ring ja sumpa otsad E55/63 stiilis) saada ja FL peeglid oleks perfecto köik





[Pilt: 47376-20049089_703232163196959_792052117_o.jpg]
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#83
Tee parem kere ideaalseks või tee juhtplokk korda. AMG liini jupid nagu vanaemale silikoonid panna ju.
Vasta
#84
(14-07-2017, 11:38 PM)Oliver.L Kirjutas: Tee parem kere ideaalseks või tee juhtplokk korda. AMG liini jupid nagu vanaemale silikoonid panna ju.

Juhtplokk? Kui see auto minu käest 2 nädalat tagasi ära läks olid tal kõik plokid korras.
Vasta
#85
Käigukastis mingi anomaalia ju. 1. - 2. vahetamisel.
Vasta
#86
Ah, Sa mõtlesid seda solenoidide plokki. See on selle auto puhul kõige vähem häirivam viga. See selles mõttes selline hea viga, et see ei löö koguaeg välja.

Kere korda tegemine on parem mõte enne, kui käest läheb.
Vasta
#87
eks kere(ja veermik) ja kast ongi esmatähtsad hetkel ikka, ja muud sellised nipetnäpet nagu ntx
*katuseluuk tahaks ölitamist
*pagassi katte yks plastik jupp katki millepärast ei tömba katet alla tagasi kui luugi kinnin panen
*välis peeglid(peegel) millest parempool löpetas täiesti tegevuse, suunakas ja kokkuklappimine aind töötab, regullida ei saa
*uued projektorid näitavad vähe vössa, ehk liiga paremale, vasakule keerates pole kurvitulest midagi kasu sest keerab tule lihtsalt otseks, paremale see eest näitab ilusti kurvi.

kere olekski ideaalis minujaoks vähemalt AMG esi stangega aga eks see jääb alles järgmiseaasta kevadesse kui yleval(ja ka all) antud asjad jöuab ära teha

ei tea kas seda solenoidi plokki vöi siis solenoide eraldi saaks ise ka vahetada (koos öli vahetusega) vöi on see midagi sellist raskemat mida ei tasuks puutuda ? ise enesest solenoidid palju ei maksnud kui kiiruga vaatasin. Ebay järgi saaks 722.6 Complete Valve Body W/ All Electronics Reconditioned usast a.la 300 euriga, ei tea kas see odav vöi kallis.
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#88
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...#pid270029
Vasta
#89
enda mälestuseks siis et olen ka kytusekuluga üsna rahul,

yks pilditest siis palju söitnud nyydseks selle autoga
teine paidest tartusse,kus sai ka paarkorda pärismitu korda korralikult vajutatud paidelinnavahel, vahetult enne tartu sissesöitu tehtud pilt

[Pilt: 52648-20187034_705019783018197_421867_o.jpg]
[Pilt: 62249-20182396_705020186351490_221295070_o.jpg]
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#90
Ma vahetasin just nädalavahetusel enda kastis ühe solenoidi. Kui tõstukile või kanalile ligipääs olemas, siis kahe mehega teeb päris ruttu töö ära. Üksi saab ka, aga juhtplokk on päris raske ja hoida ning polte keerata samal ajal on natuke tülikas.
MBShop pakub solenoide ka.

Mul oli rahalist kulu 85€, sellest 35€ oli 5L õli.
Vasta
#91
(17-07-2017, 11:14 AM)Marksus Kirjutas: Ma vahetasin just nädalavahetusel enda kastis ühe solenoidi. Kui tõstukile või kanalile ligipääs olemas, siis kahe mehega teeb päris ruttu töö ära. Üksi saab ka, aga juhtplokk on päris raske ja hoida ning polte keerata samal ajal on natuke tülikas.
MBShop pakub solenoide ka.

Mul oli rahalist kulu 85€, sellest 35€ oli 5L õli.

Terv. Kas sul aitas ka? Mul läks igastahes peale turbiini lukustava solenoidi vahetust asi kõvasti paremaks. Eelnevalt olin muidugi vahetanud ka selle plastikust juhtploki ka ära. Hüdroplokis peaks tegelikult vahetama ka miskid sellised düüsid vms. Sonnax pakub overlap valve sleeve kit + tcc damper valve paranduskomplekti. Need jubinad seal hüdopokis ajapikku kuluvad ja käigukast hakkab trikitama. Minu kast näiteks harva libistab käiku. VÄGA harva kohal olleks kui panna käik d või r peale, siis käigu valimine toimub paukuva viivitusega. Btw. panin tähele veel seda, et peale õige profiiliga rehvide kasutamist läks käikude vahetus samuti sujuvamaks(245/45/17). Kui ma hüdroplokis need jubinad ära vahetan, siis võin muljeid jagada.
Vasta
#92
(17-07-2017, 12:41 PM)Filjar Kirjutas:
(17-07-2017, 11:14 AM)Marksus Kirjutas: Ma vahetasin just nädalavahetusel enda kastis ühe solenoidi. Kui tõstukile või kanalile ligipääs olemas, siis kahe mehega teeb päris ruttu töö ära. Üksi saab ka, aga juhtplokk on päris raske ja hoida ning polte keerata samal ajal on natuke tülikas.
MBShop pakub solenoide ka.

Mul oli rahalist kulu 85€, sellest 35€ oli 5L õli.

Terv. Kas sul aitas ka? Mul läks igastahes peale turbiini lukustava solenoidi vahetust asi kõvasti paremaks. Eelnevalt olin muidugi vahetanud ka selle plastikust juhtploki ka ära. Hüdroplokis peaks tegelikult vahetama ka miskid sellised düüsid vms. Sonnax pakub overlap valve sleeve kit + tcc damper valve paranduskomplekti. Need jubinad seal hüdopokis ajapikku kuluvad ja käigukast hakkab trikitama. Minu kast näiteks harva libistab käiku. VÄGA harva kohal olleks kui panna käik d või r peale, siis käigu valimine toimub paukuva viivitusega. Btw. panin tähele veel seda, et peale õige profiiliga rehvide kasutamist läks käikude vahetus samuti sujuvamaks(245/45/17). Kui ma hüdroplokis need jubinad ära vahetan, siis võin muljeid jagada.

Tervist jah. Mul justkui on paranenud kasti töö. Vahetasin samuti turbiini solenoidi.
Kohal R või D peale pannes teeb mul ka mõnikord löögi, kuid olen alati süüdistanud seda et auto on kerge kallaku peal seisnud.
Minu puhul esimene automaatkast, seega pole võrdlust milline on heas korras kast ja milline halvas. Talvel oli turbiinilukustust väga kõvasti tunda ja alles siis sain aru et miski vajab remonti.
Vasta
#93
nonii, hetk mööda läinud, nyyd rohkem linnasöite olnud ja oskan rohkem tagasisidet anda oma olukordadest

nimelt
*köik 4 tagumist parkimis andurit sai vahetatud, hiinakad aga eks näha kaua töötavad, ees vasakult vahel viskab viiksuma isegi kui midagi pole ees, kunagi, äkki nendest neljast leidub möni töötav veel asendaks ees yhe vigase.

*arvuti sai kylge visatud, ei mäleta programmi, aga kokku leidis a.la yle 60 veakoodi, usun et enamus olid lihtsalt mällujäänud, näiteks SBC ,taga patjade/kompressori ja tyhja aku ajast.
sai tyhjendatud aga 2 kohast ei saanud tyhjendada, nimelt mootorit(kood 2632, charge pressure regulation) ja parkimisabi, jäid, teised kustusid,
ainuke kus polnud yhtegi veakoodi olid airbägid,
anyhow, väike söit ja uuesti arvuti kylge, ESP viskab "Temporarly" koode köikide rataste speed sensorite kohta midagi oli veel aga ei mäleta, eks nädalavahetusel viskan uuesti vaatan mis huvitavat leidub, kuigi oletan et köik ytlevad sellepeale STAR siiski see mis näitaks köige täpsemalt.

*esiots tundub kuidagi liiga körge vörreldes taga otsaga, ja teisete AVANTGARDE 211 mis tuttavatel, yks tegi NÖ märkuse lausa et körge eest, peaks originaalis vähemalt 1cm vöi isegi 1.5-2cm madalam olema, nii vähemalt öeldi mulle, ise ei väida midagi, aga välimuse kohapealt sobiks kyll rohkem kui 1cm esiotsa allapoole saaks

*niisiis, käigukast, linnas söites rohkem möikama hakanud milles viga, esmalt tundus mullegi et 1-2 käigu vahetusel kala sees, aga mulle tundub et käiguvahetused korras, usun et milleski muus viga,
kuna alguses jagasin ära et kast teeb nii :C programm ehk start teisega, kohalt sujuvalt minnes, pöörded töusevad u1500-1600 vahemikku ja kui auto piisavalt liikunud siis köib jönks läbi ja pöörded langevad u1100 peale, sama teeb ka vahel nii kui ristmikule söites hoogu maha vötta, teed oma keeramise ära ja annad uuesti kaasi , sama asi aga väiksema viivitusega ehk pöörded töusevad aind korraks, enamjaolt kylmamootoriga, aga on ka kordasid kui teeb soojamootoriga nii
korra tegin ka nii et kohapealt seistes kiirendasin, mootor muidugi soe juba, pöörded töusid 3000ni, aga minekut nagu ei olnud, ja siis selle kiirenduse ajal käis jönks läbi ja NÖ tömme tuli kohe tagasi, samas rohkem ei ole nii juhtunud.
hoian kasti S peal, siis stardib esimesega ja saab siis vajaliku kiiruse kiiremini kas lukustamaks turbiini vöi mis seal viga vöib olla, teine vöimalus ongi kogapealt minnes tsipa rohkem kaasi anda ja toimib asi sujuvamalt, seda kytusekulu arvelt.
plaan see must plastik plaat ära vahetada ja alustan äkki turbiini lukustuse solenoidiga ? kuidas muidu NÖ remanufactured vöi taastatud OEM solenoidid oleks? liiga riskante vöi mötetu? pigem uued OEM? hiina omasid saab täitsa uusi 60 dollariga Eusa_wall aga usun et kestavad ka samakaua hinnasuhtes.
loodan siis et arusaadavalt kirjas köik.

eks targemad kommivad omapoolseid soovitusi jne jne jne
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#94
Kastis ikka sama viga siis mis minul. Enne asjade vahetamist võid proovida seda ka, et lase kellelgi piisavalt pädeva seadmega diagnostikul see solenoid välja lülitada ja siis peaks kohe kõik sujuv olema. See muidugi ei anna sulle kindlust et solenoid üksi tuksis on, lihtsalt saad teada kas tegemist on lukustuse juurde kuuluvate osadega.

Ma vahetasin praegu endal ainult solenoidi, karvane tunne on sees, vist ei saanud ikka asjast veel lahti. Filjar ka rääkis ühtedest vedrudest mis selle valve body sees on, neid vahetatakse ka väljamaal ja mõnel annab tulemust. Ma enda omaga enam ise ei torgi, kui sügis tagasi tuleb ja viga hakkab uuesti rohkem välja tulema, siis viin päriselt remonti. Praegu teen omale ajuloputust et adaptsioonid on alles paigast ära.
Vasta
#95
See auto stardib alati esimesega!!! Vahet ei ole, kas C või S peal, loe käiguvahetusi rahulikult sajani kiirendades, saad ikka samapalju. Mul on uus auto ka 722.6 5-käigulise kastiga ja täpselt samamoodi stardib esimesega. Kerge käiguvahetuse nõks on sees, kuigi läbisõitu ainult 140k km.

Esimene koobas on suurem, kui tagumine, sellepärast ta ka selline totter välja näeb. Selleks, et esimene osa ei tunduks kõrgemal tuleks ette panna madaldusvedru või lasta tõsta törtsu tagant.
Vasta
#96
(28-07-2017, 11:57 AM)Eero_S Kirjutas: Esimene koobas on suurem, kui tagumine, sellepärast ta ka selline totter välja näeb. Selleks, et esimene osa ei tunduks kõrgemal tuleks ette panna madaldusvedru või lasta tõsta törtsu tagant.

Muideks, e-klassil (w211-l) saab eest kõrgust reguleerida ka tava amordi puhul Eusa_angel Amordil, seal kopsikus, mis punase kasti sees on, sealt peaks saama tõsta või madalamaks lasta. Muidugi see oht võib ka olla, et antud isendil juba ongi kõige madalamal asendis.
[Pilt: amort.png]
Vasta
#97
tegin käiguvahetuse kohapealt sellise tiiru läbi, panin siis selle NÖ sund teisepeale et kaugemale ei vahetaks, tegin S peal kuni 40ni, käis jönks läbi ja peale seda vahetas ka kohe käiku, tegin sama C peal, käis aind jönks läbi ja käiku ei vahetanud, ehk arvatavasti oligi juba teine käik sees,
järgmine nädal tuleb tagasi puhkuselt yks vend kellel on kövem programm millega saab programeerida jne, siis proovime kas tal annab seda solenoidi välja lylitada.

körguse kohta, esmalt käin vöimalused esiotsa madalamaks laskmisega läbi, sest teistel tunduvamalt madalamad, osadel elegance eest sama körge, kui ei önnestu niipidi siis alles tagaotsa kallale

huvitav kyss speed sensorite kohta, siis kui veakoode kustutasin, sai märgatud et köikide rataste speedsensoritele lööb veakoodi, sai kustutatud ja mingiaeg auto söitis täitsa puhtalt, tegin väikese 1km söidu, tagasitulles olid köigi rataste speedsensorite veakoodid tagasi kyll temporary aga ikkagi, ja käigukastil tuli ka see jönks sisse tagasi löpus, hetk töötas kast ilusti, vähemalt tundus, gearboxi kohta ei tulnud yhtegi koodi selle ajaga.
kastil kyll peaks olema oma sensor aga kas rataste sensorid ei loe midagi vajalikku? ntx saaab valeinfot väikesel kiirusel ja lykkabki turbiini liiga äkki lukku?

kui mälu ei peta siis pidurid peaks antud isendil vahetatud olema, mälu vöib muidugi ka petta, aga esimesed kettad on arvatavasti köverad, tänu inimestele kes tuimalt astuvad könniteepeale ja mönele autole kes hullema manöövri teinud nii et pmts pidanud blokkitömaba rattad, jönksutab aeglasemal söidul .
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#98
Pidurid said uued kettad-klotsid aasta ja ca 30kkm tagasi, sellest on ka arve olemas Sul paberimajanduses. Samamoodi on vastav jutt olemas selle teema teisel leheküljel. Üks pidurite remont ka koos arvega.

C peal läheb kohe päris kindlasti kohapealt ära 1 käiguga, selle kohapealt ei ole mõtet vaielda.
Vasta
#99
S Standard For all driving conditions

C Comfort For comfort mode

S mode = Car starts in first gear
C mode = Car starts in second gear (for a softer start)
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Kui see auto lasta C pealt veerema ja lüüa kickdowni, siis ei teki käiguvahetust. Samamoodi, kui temaga minna kohalt ära nii, et koguaeg hakkad talda tugevamalt juurde suruma, siis esimene käiguvahetus on ca 55 pealt, kus esimene käik saab otsa. Kuna see konkreetne auto on käinud üsna kohe alguses brabuses midagi tuunimas(saksakeelsed paberid on autos kaasas), siis võimalik, et seal näpiti kasti seadeid nii, et ka C'ga läheb esimesega kohalt. Mina ei teinud sõites C vs S üldse vahet ja sõitsin koguaeg C'ga.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz S 500L 225 kw 2003a Brabus Bodykit " MUST KOER" siimruz 37 2,572 12-03-2024, 08:23 PM
Viimane postitus: Helari
  Mercedes-Benz E 350 d 4MATIC ,S213, -17 - Alkohoolik Alkohoolik 36 4,786 10-03-2024, 02:56 PM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes-Benz S500, 2003, W220 - Marksus Marksus 3 345 18-02-2024, 11:24 AM
Viimane postitus: Marksus
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,302 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  MB W463 G55 AMG 2004 "GODZILLA" secman 150 61,395 30-12-2023, 09:40 PM
Viimane postitus: secman
  MB SL55 AMG 2004 secman 34 18,197 22-12-2023, 09:09 PM
Viimane postitus: secman
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,959 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  Mercedes-Benz S500, 2015, W222 - hellrix hellrix 32 11,040 26-11-2023, 12:09 AM
Viimane postitus: laisad
  Mercedes-Benz W253 GLC 2017, Randar Randar 3 1,690 19-11-2023, 06:41 PM
Viimane postitus: Randar
  Mercedes Benz CL 55 KOMPRESSOR AMG 368 kw 2004a " VALGE KOER" siimruz 53 6,201 20-10-2023, 12:31 AM
Viimane postitus: siimruz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne