Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genekas undab
#1
Selline jama siis, auto on C124 3.0 132kw... kas seda remontida kah saab või peab välja vahetama?
Kui saab remoda siis ehk oskate mulle soovitada miskit kohta ja öelda ligikaudse hinna?
Turbo
Vasta
#2
laagri vahetus genekas maksis 100.- krooni, läksin genekas näpus.

Remondimees Laagris, 5515707 Rein on nimi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Oskan sulle soovitada sellist kohta nagu Imre Smile

Variante pakub ta sulle järgmisi:

a) paneb su autole oma riiuli pealt remonditud geneka, garantiiga. Sinu vana jääb talle. Maksma läheb midagi üle tuhande.

b) võtab küljest sinu vana geneka ja laseb ära parandada, mis parandamist vajab. Võib minna sama kalliks kui variant a) , võib ka odavamalt pääseda. Ette ennustamatu. Aega läheb rohkem.

aa, undavad laagrid.
ja bee, oled kindel, et genekas undab? Seal on mitu rullikut ka.
Vasta
#4
Laur Kirjutas:laagri vahetus genekas maksis 100.- krooni, läksin genekas näpus.

Remondimees Laagris,  5515707 Rein on nimi.

Kas mõtled parkla õue peal? See ammu Sauele kolinud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Rihm võeti maha, vahetati seal see suur laager ära ja 1undav rullik kah, genekat näpuga keerutades tegi üsna valju häält (imre pakkuski selle uus genekas 1k variandi aga siis polnud mul piisavalt raha kaasas).

Muidu seal saab miski veel peale laagrite unnata ja kas see saue rein teeb nii kah kui minna autoga sinna, st ise ei võta genekat maha?
Turbo
Vasta
#6
Karl Kirjutas:Kas mõtled parkla õue peal? See ammu Sauele kolinud.

Ei, enam-vähem Laagri spordihoone vastas.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
sm. pelle Kirjutas:Muidu seal saab miski veel peale laagrite unnata ja kas see saue rein teeb nii kah kui minna autoga sinna, st ise ei võta genekat maha?

Jah ikka, see mingi autoremondi töökoda, mul starteri võttis maha, pani asenduse ,peale ja hiljem vahetas jälle ringi. Geneka laagrivahetus käib rutem. Võimalik, et teeb ootetööna, helista, uuri!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
peale laagrite ei unda genekas küll miskit.
Vasta
#9
Ok suured tänud, helistan ja uurin!
Turbo
Vasta
#10
Kas keegi oskab imre numbrit öelda. Oleks väga tänulik.
Vasta
#11
5024722
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne