Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läbisõit täispaagiga
#21
Huvitav,kas kutsikal 2.0e 89a. ka see juhtrõhuregulaator on? mul ei venita ka kuidagi üle 450km. välja.
Vasta
#22
Truck Kirjutas:
Rolz Kirjutas:Pane endale ükskord terve juhtrõhuregulaator peale .....


ilgelt palju on neid muidugi valida . . . kõik muidkui pakuvad neid jubinaid :bash:

Mina tean vähemalt kolme pakutavat juhtrõhuregulaatorit, mis viimasel ajal näinud olen, kuid ma need silmaulatusest välja jätnud, pole mul nendega midagi teha ju. Kui kellegi vaja on, tean kust v ja r mootorile selle saab.......:bash:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#23
komvek Kirjutas:Huvitav,kas kutsikal 2.0e 89a. ka see juhtrõhuregulaator on? mul ei venita ka kuidagi üle 450km. välja.
sellel ei tohiks enam olla, 201'l on ju paak ka poole väiksem. :bigsmile:
Vasta
#24
h2x0r Kirjutas:Kisu oma regulaator maha, asub mootori ploki vasakul pool taga, umbes roolikarbi juures, ja mõõta üle kas mähis on terve (kaks otsa pistikus) mähise takistus peab miski 20 oomi olema.

Tegelt 26 oomi. Minu esimesel regullaatoril oli bimetall juppideks jatakistus 0, teisel kahel, midakasutasin oli siis 24,7 ja 25,8. Panin oma vanale regullaatorilie selle 25,9 se peale ja suurt nagu ei muutunud miskit. Eks otsin viga edasi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#25
Sai siis jälle üks paagitäis bensu maha sõidetud, erilist muutust ei tulnud, kuivõrd aint see, kui bensutuli põlema hakkas sain veel umbes 95km sõita, see pani küll imestama. Järgmine katse mille samal päeval tegin, just siis kui sai viimased tilgad maha sõidetud, kallasin paaki 10l ja sellega panin mööda tartu mnt paide poole ajama ja sain sõita 82km, mis teeb mis teeb kütusekulu aint 12. Nüüd võta kinni on seal kuskil mingi kala või mitte!
Vasta
#26
Ja veel üks asi: Panin täna paagi täis, minu teada peaks olema mul 126SE-l 90l paak, aga sisse siristasin lõpuks 95l ja sinna oleks vist saanud veeeel seda siristada. Kui paak on 90 kuhu krt ülejäänud siis veel mahub???
Vasta
#27
Vilumaa Kirjutas:Ja veel üks asi: Panin täna paagi täis, minu teada peaks olema mul 126SE-l 90l paak, aga sisse siristasin lõpuks 95l ja sinna oleks vist saanud veeeel seda siristada. Kui paak on 90 kuhu krt ülejäänud siis veel mahub???


Reserv
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne