Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB S210 E320 CDI Elegance '00
(10-12-2019, 05:06 PM)v6sa Kirjutas: Eriti fuking seetõttu, et meil on lühtril pistik ää pudenenud ja tuleb juhtmeid ühekaupa ühendada.

PS MB-l on viisakalt kõik pistikud eraldi müüa.
Leia ainult EPCst kood ülesse ja telli.
Murdsin kunagi C216 tule pistiku ära, maksis lausa mingi 4 EUR. Eusa_angel

“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
(24-01-2020, 03:51 PM)Rolz Kirjutas: ...
PS MB-l on viisakalt kõik pistikud eraldi müüa.
...

On. Aga meil pole enam lühter selline, et sinna midagi tellida. Tuleb parem lühter muretseda.
Vasta
Peale eilset tiiru GLK-ga on vahe istemugavuses ikka selgelt tunda: uuem on halvem.

Aga möödasõidukiirendus on jälle uuemal parem. Kohe jaburalt palju paremRetard Ja tühja ei põtki vihmamärjal asfaldil.

Rrrohelisele on uusi tulesid vaja ikka. Praegu pole enam väga pime töölkäija jaoks, aga sügisel tuleb jälle kaamos vääramatult kallale.

Oskab keegi kogemusest öelda, kas ksenoonide külgemuterdamine on vaid lühtrivahetus või peab tegema ka olulisi ümberühendamisi skeemis? See, et kõnealuste lühtrite legaalsus on küsitav (autol on nivoovedrustus, kuid ei ole tulede kõrguse automaatikat), pole hetkel teemaks.
Vasta
Tulede kõrguse rullik on. Pesurid on ka. Isegi toimivad. Päevatulede automaatne lülitus on ka. Kui see peaks oluline olema...

Umbestäpselt säärane:
https://forums.mbclub.co.uk/threads/w210...ly.132366/

Ainult peegelpildis
Vasta
Vahepeal juhtus ülevaatus. Märkustega: eesmise udutule klaas katki, VO kauplesin välja. Kusjuures võivad panna ka OV ja tagasi kutsuda.

Minu suureks rõemuks olid ka seisupiduri näidud OK, kuigi ma seda talvisel aal eriti ei pruugi.

Üks ülemine õõtshoob ees tuli ka ära vahetada. Seal oli räme loks šarniiris. Sõites es saand nagu arugi, miskine kerge klobin oli.

Tagumisi rämedalt laperdavaid stabikakonte nad ei märganudki, kuigi mõlemad silad läbi loksutasid. Eks kui auto alla asja teen, siis vahetan ära. Juba ammu on olemas.

Huvitav on ühe tagapidurikettaga juhtunu: see on konkreetselt paistes ja lööb kihte lahti. Piduristend alarmi ei andnud, aga pidurdades on loll vibra. Eks peab uued kettad vaatama. Polegi neid sel autol vahetanud.

Muidu sõidame ja mönuga.
Vasta
Kolin oma hämmastuse siit õigemasse teemasse.

Mul on isand lafile kaks küsimust. Kust ma leian selle OM613 pealt? Ja miks meite autol seda ei ole?

Netiotsing annab OM613 ainult EGR segureid või pöörisklappide ajami karpi. Ei mingit pöördklappi.

Mitte, et ma sellest kasutust asjast nüüd puudust tunneks, eksoleWink
Vasta
(02-06-2020, 09:04 PM)v6sa Kirjutas: Kolin oma hämmastuse siit õigemasse teemasse.

Mul on isand lafile kaks küsimust. Kust ma leian selle OM613 pealt? Ja miks meite autol seda ei ole?

Netiotsing annab OM613 ainult EGR segureid või pöörisklappide ajami karpi. Ei mingit pöördklappi.

Mitte, et ma sellest kasutust asjast nüüd puudust tunneks, eksoleWink


Panen 92kw OM611-st pildi (üleval egr membraan, alt hoovaga pöördklapp, töötavad sama solenoidi pealt üheaegselt). Aga äkki tõesti 612-613 puhul on selline toode ära jäetud, neid ei ole käepärast võtta, kuigi need on "uuemad" mootorid.

[Pilt: 20200602_213900.jpg]
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta
Sihukest wirblit meie omale ei ole. Karm värk ikka: vägisi sunnitakse oma peeru uuesti hingama. Ime siis, et mootorid õhtale lähevad.
Vasta
Peale 1200-km ringi GLK taburettidel oli suisa nauding jälle inimesele tehtud toolis istuda. Eusa_angel

Ning totakat armatuurinurka ka pole, mille vastu oma põlve autosse istudes ära lüüa.

Mulle meeldib.Rolleyes

Aga mulle üldse ei meeldi, et pean hakkama puhkuse ajal ära väsinud tagaluugi amorte vahetama. Jube raske on seda kolakat ühe käega üleval hoida... Kui kellegi peaks vedelema, võib pakkuda
Vasta
124 luugiamordid maksid 15.- / tk
210-l sarnane süsteem vast
Vasta
(14-08-2020, 05:02 PM)jansa Kirjutas: 124 luugiamordid maksid 15.- / tk
210-l sarnane süsteem vast

Pildi järgi jah. Aeromotorsis olid Stabilused 19 kopikatega. Näis, kas neist asja ka on. Kui pakk ükskord saabub...Paranoid
Vasta
Kohe päris palju oli asja. Nüüd kerkib luuk kenasti ise üles ja kinni peab ... vajutama. Mitte jõuga, aga enam pole vaja vastu hoida.

Vahetamine oli paras keberniit, aga kui üks kruvikeeraja sai sobivalt kõweraks wäänatud, siis sai lukustavad lehtvedrud munakutelt kätte ja vahetatud need saidki.Ruumi oli vähe ja ega tagaturvavöö pinguti silinder seal elu ka lihtsamaks ei teinud.

Survejõud peab olema 1400 N (mis on umbes 140 kg). Üks oli sinnakanti, aga teine oli heal juhul 300 N.

Olen nüüd vaheldumisi sõitnud päris paljude erinevate autolaadsete toodetega ja midagi pole teha - mida vanem Mercedes-Benz, seda mõnusamalt mu tagument end selles tunneb. Ühesõnaga - söidame ja mönugaSmile
Vasta
Kusjuures ma tõden seda igakord, kui mu 123ga pikem reis on. Sai Hiiumaal käidud, u 600 km, no on ikka etem reis kui autolaadse tootega. Ainuke asi, et maru aeglane on, jalgu jääb. Aga samas tead millepärast ja iseloom on olemas. Hakka või tõesti uskuma, et alla 90ndate aastate pandi autole HING tehasest kaasa... Nüüd on see kõik tarbimisühiskonna manu läind!!!
MB 200T D, S123, 1983. a. 2.0, 44kW, diisel
Instagram: mb_s123
www.rxoptika.ee
Vasta
Kernus -22 auto termomeetri järgi. Auto on sõitnud pooletunniseid sutsakaid nädalajagu, kõik külmkäivitused.

Oli tunda, et aku pole päris täis. Esimesed kaks käivitusüritust jätsin katki, kuna mootor ei lubanud ka mitte. Pöörles ka väga jäigalt. Õligi veel vahetamata. Eusa_doh

Aga kolmas kord läks juba lõbusamalt ja partsatas kenasti käima kah. Ju siis õli oli kohale jõudnud Ninja  Jäi käima ja sõitsime rõõmsalt jälle tööle. Vahepeal näitas -24 ära soo peal.

Sel autol ma pole vahetanud nivoo- ja roolivõimendi ühist õli, vaid ainult värsket Febi ZH-M peale valanud vajadustmööda. Rool on <-15 kraadide juures märgatavalt jäigem esimesed kümmekond minutit. Kuna varasematel pole parameeterrooli olnud, siis ei osanud nagu märgatagi. Kui end soojaks pumpab, siis on kõik muidugi endiselt hästi.

Pikka otsa puhtal teel on lust lasta. Aga kusagil parkimisplatside pudrus on isegi kaapeväldikust vähe kasu. Ukerdad koos teistega oma kahe vaheldumisi vedava rattaga. Mis on ka parem, kui üks tühja põtkiv ratas. Ainult parasjagu tuleb peal hoida, et ETS (see on endiselt ESP koosseisus olemas ja välja lülitada seda vist ei saagi) saaks toimetada. Ning õigel ajal järgi andma, kui edasiliikumisest saab allaliikumine.
Vasta
Mäluvaiaks endale. Õli ja filtrite vahetus @374500 km. Uus luud kah kojamehele.

On ikka mõnus asi tehtud maanteesõiduks Eusa_angel
Vasta
Tahtis vedru välja visata esmaspa Crybaby

[Pilt: 58276-DSC_1620.JPG]

Käis sirgel ja siledal teel see kurikuulus PLÕNN-klonks. Tiksusin koju ära ja täna siis vedrutasin.

Kolmeks tükiks:
[Pilt: 48329-DSC_1621.JPG]

Teisel pool kah otsast keerd läindSad

Nüüd on uued KYBid all. Näis, kauaks neid siis jätkub. Ja mul ASTA vedrupress olemas. Usaldusväärsetele võin laenata Icon_rolleyes . Nendega oli muretu: käristasid vedru kokku, punnisid vahele (vedru+press kaaluvad natukene ja ruumi on vähevõitu), vahepeal sättides siristad lahti ja oligi tehtud.

Vedrude vahetus võttis vast sama aja, kui rehvivahetus.

Kellelegi on nüüd madaldusvedrude toorikud saadaval.
Vasta
Jõudis CDI koolemise õnn ka meie õuele. Retard

Kütuselatis rõhku ei ole. Kohe üldse ei ole, kell hakkab näitama 5 bar pealt.
 
Nädalavahetusel hakkan KSP-d maha lammutama. Võib panuseid teha, kas läks pooleks pumba nukkvõll või on meie "kvaliteedile vastavad kütused" korrodeerinud kasutuskõlbmatuks kõik kolvid. Väheke lonkas tühikäigule peale tõsisemat tööd ka enne. Aga ülevaatuse puhastusgaas oli vanakesele liiast.

Kett on terve, vähemalt väljalaskepoolne nukkvõll pöörlebSmile
Vasta
Nüüd on selge seiskumise põhjus - KSP klapitükke täis. Vähemalt üks O-rõngas on ka poeginud.

Vaatame, kuidas doonormootori pumbaga lood on. Igatahes proovisõidul käis kohe kõvasti edasi... Confused
Vasta
Ja Ta elab jälle!

KSP vahetus, uued tihendid kütuseliinidele, voolikuklambrid vahejahuti vedruklambritele kindlustuseks ja toimiv turbo vaakumklapp.

Täitsa mõnus.

Läheb nüüd pereringis edasi, auto jääb minu hoole alla.
Vasta
Auto sai prillipesu ksf! allarr juures. Nüüd näeb jälleWink Uskumatult suur mõju on lihtsal poleerimisel-lakkimisel.

Isa on paari nädalaga põhilise "mersukiiksuga" ära harjunud, et enam linguatronicu kangi ei näpi, kui vaja akent pestaWink
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S212 E350 CDI BlueEfficiency 4Matic - v6sa v6sa 115 19,053 23-02-2024, 10:44 PM
Viimane postitus: v6sa
  X204 GLK350 CDI BlueEFFICIENCY 4Matic Ester 146 53,603 23-02-2024, 02:46 PM
Viimane postitus: vreps
  Mercedes-Benz E 250 CDI 4Matic Avantgarde AMG S212 ´13 - Alkohoolik Alkohoolik 10 2,302 06-02-2024, 11:42 AM
Viimane postitus: Alkohoolik
  Mercedes Benz ML 270 CDI AMG Body kit BRABUS D4, 2002a siimruz 66 32,954 09-12-2023, 01:29 PM
Viimane postitus: Rolz
  S124, E320, 1995 - Eero_S Eero_S 20 11,172 01-08-2021, 08:00 PM
Viimane postitus: Eero_S
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 148,583 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  E220 CDI W207 Lysel 4 2,856 25-05-2021, 02:33 PM
Viimane postitus: Lysel
  W211 E320 - canyondrift canyondrift 35 19,828 01-07-2020, 04:25 PM
Viimane postitus: ignar
  W124 , E320, 1993 - Eero_S Eero_S 113 116,711 29-04-2020, 01:41 PM
Viimane postitus: Eero_S
  MB s210 E300 TurboDiesel 1998 Panzer Panzer 0 2,005 18-01-2020, 08:28 PM
Viimane postitus: Panzer



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne