Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Normaalne hind milline...?
#21
Karl, tundub, et oleme ühel lainel?
perpetum mobile
Vasta
#22
rauntz Kirjutas:Karl, tundub, et oleme ühel lainel?
Nuhhjahh..... loomulikult meile kõigile meeldiks,et auto oleks hea minekuga ja sama üliökonoomne,sellist pole kahjuks võtta.
Ma ei kujutaks ette ennast sõitmas Mersuga mille kiirendus on 0-100 umbes 25 sekundit,sõidumõnu pole ja üldse siis. Ökonoomne ka mitte,mõtle mis raskust need kw peavad vedama ja millist vatti mootor saab.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#23
müü maha ja osta diisel! ära kurat riku korralikku masinat!
Vasta
#24
MBw140 Kirjutas:ok too uimasus uimasuseks. ma ise pole w140 dislaga sõitnud. vb tõesti. aga ser viimane kuulutus oli näide ülimadalast hinnast. poole turuhinnaga masin müüdi maha, kahju et ilma jäin. aga sellise mootoriga eestis kolmas näide olemas, ei tea kes neid aretab siis.
ise aga tahaksin oma w140 4,2 mootori kyll ka vahetada disla vastu. kui sobib paneks ka 3,5 või 3,0 td peale. ei tea misse maxma läheks

Ma arvan, et kui sa arvestaks mootori+vahetuse maksumuse küttekulule juurde, siis saaksid mitu head aastat sõita sellesama 4,2 v8-ga. Ja järgmist autot valides arvesta sellega, et kütus ei lähe odavamaks Confusedmash:
Jõudu!
perpetum mobile
Vasta
#25
Kuram, palju on inimesi veel, kes ootavad essust ökomaisnat? peaks kleepsutama selle teema, et end niipalju kordama ei peaks?
perpetum mobile
Vasta
#26
Kuidas sulle seda nüüd öelda...
Auto ost on üks asi,teine aga seda ülalpidada. Iga mees ei saagi omada S-klassi. Kui sa hetkel mõtled kütusekulule,siis sul remondiks raha ei jäägi. Ja mis saab sellest autos 2 aasta pärast,hooldamata,lagunenud...
Teiseks:
"ei oota just ökomasinat aga kui eelmised masinad mul 5-6 sajale võtsid siis oleks ssiga rahul kui võtaks 8-12 aga no 16 keskmine on ikka jube ju."
Juhul kui keskmine oleks 12 sajale,siis vahe oleks 4l sajale.
4*13=52eeki. sorry ma ei tea täpselt bensu hinda!
Diisel on isegi kallim vist kui bensiin ja juppe kapoti all mida vahetada ka rohkem.
Nii,et mõtle....
Vasta
#27
No siis on sul vedanud ja ei jää muud soovida kui edu!
Vasta
#28
Hmjah, nii ehk naa tahab auto mingi hetk remonti, ära tule mulle rääkima et on olemas igiliikureid, mis ei kulugi! Lihtsalt mõnel autol võtab see kulumine kauem aega.
perpetum mobile
Vasta
#29
MBw140 Kirjutas:mis remont ja remont. hästi hooldatud autodel pole mingit remonti vaja.

Muidugi.
perpetum mobile
Vasta
#30
Kust krt te tulete selliste arusaamadega, ei mõista....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#31
Rolz Kirjutas:Kust krt te tulete selliste arusaamadega, ei mõista....

Sa pole ainuke, kes ei mõista :lol:
perpetum mobile
Vasta
#32
ma ei saa aru miks osadel midagi bensumootorite vastu on.töökindlam,vaiksem,parem minek,kui gaasi vajutad pole tahmalonti järgi jne...pealegi bens on palju odavam.ei mõista miks korralikku essi traktoriks muuta.
Vasta
#33
Täielik taksisti teema on siin. Meenub kohe viimane ekskursioon ühe mersuga:
Mercedes-Benz on see, mis on diisel (punane, sinine, asfalditõrv vms.), milles tühikäigul (maks 300rpm) seistes hambad suus lagunema hakkavad, väljast vaadates värisevatelt esitiibadelt eemaldub pruunjat tolmu ja sinise sisuga istet on pehmendamas punutud kollane põrandavaip. Kohalt liikudes peab tagant tulema palju musta tossu, et keegi ei näeks, kuidas traktor mööda kiirendab. Rattad peavad ka muidugi natuke lääpas olema, et sportlikum välja näha ja loomulikult ei saaks puududa ka plekkveljed ilusate kolekilpidega. Ja värv peab olema nii tuhm, et mõlgid näha ei ole.
Vot selline on õige Mercedes-Benz UZI ...aga ikkagi Mercedes-Benz Smile

V12
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W126 hind Iphica 7 4,086 21-10-2012, 08:32 PM
Viimane postitus: nostromo
  W140 350TD 95a mootori hind? foxman 0 2,081 17-05-2011, 10:27 PM
Viimane postitus: foxman
  w220 Milline oleks parim velje mõõt axxo 4 4,205 10-04-2011, 07:28 PM
Viimane postitus: kalle68
  Q: w221 televisiooni bloki hind Tonn 2 3,276 20-04-2010, 09:56 PM
Viimane postitus: marek
  w 126 sel hind soomes 1990 aastal kalacompany 7 6,206 01-11-2009, 03:45 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Mida [b]piiks[/b] kui odav SEL. hind päris alla viidud?! andreaz 3 2,595 21-03-2007, 03:25 PM
Viimane postitus: andreaz
  Milline peab olema korralik "kuus"? Karl 8 5,149 09-08-2006, 09:02 AM
Viimane postitus: Karl
Brick Et selline kobe W126 ja veel soodne hind!!! Sulo 1 2,544 23-02-2006, 12:02 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne