Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ostuabi:E270 cdi
#1
masin siis näeb välja selline..see on mu tuttava tuttava tuttava oma Big Grin

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html aga kõik need räägivad et on korralik masin et mehel pidanud väga kiire olema jne...aga mis te ise arvate või on kellegil kokkupuuteid olnud sellega?
Vasta
#2
olen ise samasuguse tagaotsa laksu üle elanud. remont võib minna isegi 20-30k eek.
...
Vasta
#3
Andres Kirjutas:olen ise samasuguse tagaotsa laksu üle elanud. remont võib minna isegi 20-30k eek.
võimalik aga ma ei põe selle laksu pärast eriti ...mind rohkem see läbisõit huvitaks
Vasta
#4
see auto on ikka sõitnud mitte seisnud no tee oma poolne pakkumine talle vaata mis kostab?!
56562200
Vasta
#5
Eric Kirjutas:see auto on ikka sõitnud mitte seisnud no tee oma poolne pakkumine talle vaata mis kostab?!
krt jama on selles,et täna keegi oli juba ära broneerinud..kuigi eilne jutt jäi nagu minupeale..aga noh ei tea...peale kella 5t saab teada kas on müüdud või mitte
Vasta
#6
see läbisõit küll hirmutada ei tohiks kui autot korralikult esinduses hooldatud on.
...
Vasta
#7
Andres Kirjutas:see läbisõit küll hirmutada ei tohiks kui autot korralikult esinduses hooldatud on.
hooldusraamatut ei ole ja see müügi mees eriti ei rääkinud ka hooldusdest....
Vasta
#8
Maljuutin Kirjutas:
Andres Kirjutas:see läbisõit küll hirmutada ei tohiks kui autot korralikult esinduses hooldatud on.
hooldusraamatut ei ole ja see müügi mees eriti ei rääkinud ka hooldusdest....
ja läind ta oligiUZI
Vasta
#9
Heal juhul on paari kuu pärast uuesti müügis... Need uuemad "vanad" ei kipu kauaks ühe omaniku kätte jääma.

Ei tasu püssi põõsasse visata. Küll õige kah tuleb/tuuakse...:cool_rsvd:
Vasta
#10
Sarnane masin müüa antsa kallimalt kuid täitsa pinkponks . . . värvus hõbedane. Kui huvi võin kokku viia teid . . .
Vasta
#11
Truck Kirjutas:Sarnane masin müüa antsa kallimalt kuid täitsa pinkponks . . . värvus hõbedane. Kui huvi võin kokku viia teid . . .
palju plekib?esialgu niisama uurin puurin siis kui kõik asi selge on siis läheb ostuks:wink:
Vasta
#12
ja mis hooldus kulud on sellisel mersul...ma ise olen audiga sõitnud...aga aastast 1997 ja A4...on hinnad oluliselt kallimad või mitte
Vasta
#13
vana a4 on ikka suitsiiid esisilla poolest... oleneb kus ja kuidas hooldad. esinduses läeb kallimaks, omal käel tuleb ehk odavam

aga tegelikult loeb sõiduki seisukord, millest siis hoolduskulud tulenevad. VALIDA TULEB HOOLEGA
...
Vasta
#14
Andres Kirjutas:vana a4 on ikka suitsiiid esisilla poolest... oleneb kus ja kuidas hooldad. esinduses läeb kallimaks, omal käel tuleb ehk odavam

aga tegelikult loeb sõiduki seisukord, millest siis hoolduskulud tulenevad. VALIDA TULEB HOOLEGA
ega jah seda valida ei ole nii kerge..ega ei oska soovitada kedagi kes toob auto välismaalt ja vaatab korralikut üle ka selle?
Vasta
#15
ära nüüd selle Mercedes-Benz pärast küll põe, kui ma ei eksi siis on see rootsi takso olnud ja siuksed mersud järjest odavamaks lähevad
Vasta
#16
ville Kirjutas:ära nüüd selle Mercedes-Benz pärast küll põe, kui ma ei eksi siis on see rootsi takso olnud ja siuksed  mersud järjest odavamaks lähevad
ei muidugi see variant tundus mulle kahtlane ka veits...aga üldiselt mulle selline Mercedes-Benz meeldib ja ma tahan sellist endaleConfusedmile:mis arvate on võimalik korraliku masinat saada 250 000???ja kas on hea valik üldse..ma tegelt ei tea mersudest midagi..olen audisi küll omanud ja ei oska halba sõna õelda..ostaks praegugi audi aga sellise rahaeest ei saa nagu nii ilusat ja korraliku masinat nagu sellise kerega E klassi..minuarust:biggergrin:
Vasta
#17
Ei taha küll reklaami teha aga tuttav mul müüb 320CDI universaali. Niipalju kui ma seda näinud siis tundus küll päris viisakas ja punane sisu on irl väga sex... Aegajalt figureerib siin foorumis kah. Link ise SIIN.
Turbo
Vasta
#18
Maljuutin Kirjutas:
Andres Kirjutas:olen ise samasuguse tagaotsa laksu üle elanud. remont võib minna isegi 20-30k eek.
võimalik aga ma ei põe selle laksu pärast eriti ...mind rohkem see läbisõit huvitaks

Jah, eks need tagasi kerimata läbisõidud alati hirmuta Confusedmash:
Vasta
#19
sm. pelle Kirjutas:Ei taha küll reklaami teha aga tuttav mul müüb 320CDI universaali. Niipalju kui ma seda näinud siis tundus küll päris viisakas ja punane sisu on irl väga sex... Aegajalt figureerib siin foorumis kah. Link ise SIIN.
ei kui E siis uuem E ...kui mers siis raudselt sedaan!
Vasta
#20
timmu Kirjutas:
Maljuutin Kirjutas:
Andres Kirjutas:olen ise samasuguse tagaotsa laksu üle elanud. remont võib minna isegi 20-30k eek.
võimalik aga ma ei põe selle laksu pärast eriti ...mind rohkem see läbisõit huvitaks

Jah, eks need tagasi kerimata läbisõidud alati hirmuta Confusedmash:
parem olgu kerimatta 200 000 km kui keritud 600 000 pealt 200 000 peale:bash:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ostuabi kus valikus on w166 ja x166 Reims78 4 152 28-01-2024, 09:23 PM
Viimane postitus: jsv
  W211 ostuabi arthuro 6 557 10-05-2023, 01:09 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Mercedes-Benz C 220 CDI Avantgarde registreeru 0 425 10-03-2023, 07:41 PM
Viimane postitus: registreeru
  Mercedes Benz S 320 CDI W221 ArdoV 7 1,190 14-11-2022, 02:39 AM
Viimane postitus: Black66
Smile Paluks w211 OSTUABI!!! merno 8 948 13-10-2022, 10:38 AM
Viimane postitus: v6sa
  W212 ostuabi Makku 0 1,221 14-10-2021, 05:54 AM
Viimane postitus: Makku
  MB sklass 3.0d W221 ostuabi merce 2 1,357 02-05-2021, 02:05 AM
Viimane postitus: merce
  GL Mercedes-Benz ostuabi tiit001 2 1,981 25-10-2020, 10:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  W212 ostuabi mbfriik 4 4,847 29-10-2019, 08:57 AM
Viimane postitus: mbfriik
  Mercedes-Benz S 400 HYBRID 3.5 205kW Ostuabi Raiki 5 4,033 12-08-2019, 08:50 PM
Viimane postitus: väikemees



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne