Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veokonksu Vianole?
#1
Tervitus! Olen uus kasutaja ja esimese postina uuriks, et millist veokonksu soovitatakse Vianole? Tänud!
2013 Viano 3.0 CDI Extra Lang Ambiente
Vasta
#2
mina paneks sellise kuhu haagise saab järgi sättida juhuks kui midagi vedada vaja on.
Vasta
#3
(12-01-2015, 12:46 AM)shed Kirjutas: mina paneks sellise kuhu haagise saab järgi sättida juhuks kui midagi vedada vaja on.

Tänud vastamast, pidasin muidugi tegelikult ilmselgelt silmas seda, et _millise_tootja_ konksu soovitatakse... osad neist, nagu ma aru saan, võivad jääda koos käruga tee peale...
2013 Viano 3.0 CDI Extra Lang Ambiente
Vasta
#4
(12-01-2015, 02:44 AM)VianoExtraLang Kirjutas:
(12-01-2015, 12:46 AM)shed Kirjutas: mina paneks sellise kuhu haagise saab järgi sättida juhuks kui midagi vedada vaja on.

Tänud vastamast, pidasin muidugi tegelikult ilmselgelt silmas seda, et _millise_tootja_ konksu soovitatakse... osad neist, nagu ma aru saan, võivad jääda koos käruga tee peale...

uuri METECist
meelis tel 53620902 v PS v sms

Vasta
#5
(12-01-2015, 02:44 AM)VianoExtraLang Kirjutas: _millise_tootja_ konksu soovitatakse... osad neist, nagu ma aru saan, võivad jääda koos käruga tee peale...

Tõesti? Millise valmistaja (mitte ise ümbertehtud!) konksudega seda juhtunud on? Ning ma ei pea silmas ränga ülekoormuse tõttu kerest lahtitõmmatud konksu, vaid lubatud raskust vedades reaalselt purunenud asja?

Respo teeb päris tummiseid asju, Kindlasti on Westfalia ja Thule pädevad. Metecit juba pakuti...

Väga mõistlik on leida originaalkonks koos juhtmestikuga. Näiteks mõne eest kortsusõidetud auto küljestEusa_angel Euroopast neid leiab.Unibrow
Vasta
#6
metecil kah tummine värk(juhtmed ja pesa kaasas-valik kas 7-ne või 13-ne pesa)kui vaja saab ka konksule astmeplaadi.jällegi valik ühepoolne väike või kahepoolne väike või suur.(tean ise teen).
meelis tel 53620902 v PS v sms

Vasta
#7
Tänud vastuste eest! Tahtsin veel küsida, et kui Euroopast niiöelda matsu pannud autode juppe soovida, siis kes nende toomisega tegeleb? Originaalkonksu sääraselt hankimine kõlab hästi ja 1 mõte on ka uurida, et kas järsku saaks norm hinnaga 1+1 istmeid praeguste 3-te asemele sääraselt soetada.
2013 Viano 3.0 CDI Extra Lang Ambiente
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vianole Webasto lisaaku farmer 11 7,325 19-09-2019, 10:48 PM
Viimane postitus: Laur
  Vianole katuseraamid ja küljetorud faist 1 2,706 05-10-2010, 11:07 AM
Viimane postitus: v6sa
  Vianole veokonksu vaja Raidz 2 3,303 05-09-2010, 02:53 PM
Viimane postitus: aadva



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne