Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w124 300ce 90. a - Ettevalmistus ülevaatuseks. Nõu vajatud.
#1
Tere

Olen halb autoomanik. Olen oma tubli suksu käest ära lasknud ja nüüd oleks vaja ta vormi ajada, et oktoobris ülevaatuselt läbi saada.

Suksu ise on siis 300CE bensiini mootori ja automaatkäigukastiga.

Eelnevalt sai mainitud, et olen halb autoomanik - ma ei tea isegi täpselt, mis kõik autol viga on.

Sooviksin teie, armsate foorumikaaslaste, nõu:
  • kuidas/kus teha kindlaks kõik vead, mis tulevad probleemiks ülevaatusel?
  • kuidas/kus neid vigu parandada?

Teadaolevad vead:
  • esistange katki - stange olemas ja selle vahetamisega saan ehk isegi hakkama.
  • juhipoole küljeaken kerib alla korralikult, aga enam ülesse ennast ei keri.
  • jahutuse tuli põleb - kuigi vedelikku on.
  • tagumine vasak ratas on ülevalt sissepoole kaldus.


Seega kokkuvõttes - oleksin väga-väga tänulik, kui soovitaksite meistrimeest või töökoda, kes suudab tudengisõbraliku hinnaga ja korralikult (võimatu kombinatsioon), kindlaks teha vead ja neid parandada.

Ette tänades,
Sleven
Vasta
#2
Vedeliku tuli põleb ilmselt sellepärast, et anduri juhe on pistikust ära mädanenud.
Kui juba silmnähtavalt tagumine rattas viltu siis pole ülevalt põkivarda pukse enam olemas. Sama ka ilmselt ülejäänud sillaga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Probleeme saab kindlaks teha ja parandada mõnes autoremondile spetsialiseerunud töökojas. Võid valida mõne Kose Uuemõisa töökoja või vaadata pealinna poole. Tallinnas on mitmeid MB remondile spetsialiseerunud töökodasid, neile on pühendatud ka eraldi teema. Näiteks Lesven, Hort Auto, Ilbos Autogrupp.
Põhilised vead, millega läbi ei saa, puudutavad mootori heitgaase, pidureid, auto üldist välisilmet ja auto veermikku. Mis täpselt remonti vajab ning palju võib nende vigade kõrvaldamine maksma minna, saad teada, kui oled töökoda külastanud. Kui sul on rahakotis selleks ette nähtud umbes 100-200 €, siis jääd jänni.
Ma oman ise W124 300E (M103 132kw) mootoriga sedaani, mille ostsin 2010 aastal ning mis oli suhteliselt heas korras. Ometigi õnnestus mul juba esimesel aastal auto paremaks tegemisel ära kulutada umbes 1000 €. Tegu on hobiautoga ja seetõttu oli minu jaoks oluline, et auto saaks ideaalilähedaselt korda.
Vasta
#4
Eelülevaatus on selleks, mis küll alati õiget hinnangut ei anna. Küll aga saad teada mis vigadega läbi pääsed või mitte. Edasi juba otsid meistrimeest. Tallinnas, Männikul on vist kõige odavam mees, 15 eurot äkki tund... Kose-Uuemõisas võibolla sama hinnaga meistrimehi.
Vasta
#5
Pigem siis küsiks teie kogemuste kohta. Olen küll käinud erinevates töökodades/meistrimeeste juures, aga pole veel õiget leidnud. Äkki keegi teist oskab soovitada oma kogemuse baasilt mõnda toredat meest/kohta, kuhu suksu viia?
Vasta
#6
(10-09-2014, 01:39 PM)Sleven Kirjutas: Pigem siis küsiks teie kogemuste kohta. Olen küll käinud erinevates töökodades/meistrimeeste juures, aga pole veel õiget leidnud. Äkki keegi teist oskab soovitada oma kogemuse baasilt mõnda toredat meest/kohta, kuhu suksu viia?

Meil on teema remondikohtadest. Sealt vali kättesaadav. Paraku on enamus pealinnas.Icon_neutral
Vasta
#7
Tallinnas:

www.lesven.ee
www.hortauto.ee
Vasta
#8
ei soovita sulle ühtegi nende pakutud firmadest . jääd ilma pükste nendes kohtades . su auto ei maksa niipalju et seale sõita. enne ülevaatust saad teada veadest ükskõik millises ülevaaatuse punktis üle eesti . maksab see kontrollimine 5-15 euri , sõltub kus teed ja mida nad kontrollivad .
neid väikseid vigusid mis sul nimekirjas saad ise tavalises garaazis või õues ise hakkama .
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#9
Tegelikult sa ära kuula arturmaltsikut, tal on mingi seletamatu vimm kõigi pealinna Mercedeseid remontivate töökodade vastu. Eks need on vist tema pisikesele ärile konkurendid. Ülevaatuspunkt on küll odav, aga ta ei suuda teha rem kalkulatsiooni ning remonti.
Vasta
#10
(11-09-2014, 07:21 PM)kaupo51 Kirjutas: Tegelikult sa ära kuula arturmaltsikut, tal on mingi seletamatu vimm kõigi pealinna Mercedeseid remontivate töökodade vastu. Eks need on vist tema pisikesele ärile konkurendid. Ülevaatuspunkt on küll odav, aga ta ei suuda teha rem kalkulatsiooni ning remonti.

mina nagu näed ise remondin enda 7 mercedeseid ka TALLINNAS muidugi .
konkurendid nad mulle pole, kuna ise ei paku remonditeenust ja väga palju varuosi saavad minu käest . lihtsalt soovitasin inimesele enda aega ja raha ei raisata !!!
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#11
(11-09-2014, 11:19 PM)arturmalcik Kirjutas: ...
. lihtsalt soovitasin inimesele enda aega ja raha ei raisata !!!

Küsimuse toonist saab ju aru, et inimesel ei ole teadmisi või pealehakkamist tööde ise tegemiseks. Seega on üsna asjatu talle soovitada ise korda teha leitud vead. Seda enam, et suure tõenäosusega lõpnikulunud puksidega tagasild üldse teemaks ei tõusegi ülevaatusel...
Vasta
#12
Ei ole see w124 ka mingi eriline mudel, et seda Tallinnas seda peaks remontima. Tahad odavalt, püsi Kose ligidal!
Vasta
#13
Aitäh kõigile abi eest Wink ! Leppisin aja kokku kohaliku ÜV punktiga.
Vasta
#14
(12-09-2014, 01:19 PM)väikemees Kirjutas: Ei ole see w124 ka mingi eriline mudel, et seda Tallinnas seda peaks remontima. Tahad odavalt, püsi Kose ligidal!

Samass siiski piisavalt eriline, et VAGi mõistev sepp hakkas rääkima "tüüpvigadest"...Crybaby
Vasta
#15
Ma eeldan, et kui inimene elab Kose Uuemõisas, siis ta ilmselt võiks teada kõiki selles alevis tegutsevaid remonditöökodasid. Mina neid ei tea ja seega ei saa ka soovitada. Soovitasin Tallinna töökodasid, kuna vahemaa on lühike (umbes 40 km). Lihtsamaid töid, nagu šarniiri vahetus, pidurivooliku vahetus teostab ilmselt ka kohalik töökoda. MB hingeelu tunnevad aga kõige paremini need, kes ainult sellele automargile on pühendanud.
Mina sain ka aru, et teemaalgataja tahtis töökodade soovitusi, seega ta vist ise väga seda autot remontida ei soovi.
Offtopic. Küsimus arturmaltsikule. Kas sa remondid enda autosid ja remonditeenust ei osuta? Varuosadega tegeled sa ilmselt tõesti nii ehk naa.
Vasta
#16
(12-09-2014, 08:47 PM)kaupo51 Kirjutas: Ma eeldan, et kui inimene elab Kose Uuemõisas, siis ta ilmselt võiks teada kõiki selles alevis tegutsevaid remonditöökodasid. Mina neid ei tea ja seega ei saa ka soovitada. Soovitasin Tallinna töökodasid, kuna vahemaa on lühike (umbes 40 km). Lihtsamaid töid, nagu šarniiri vahetus, pidurivooliku vahetus teostab ilmselt ka kohalik töökoda. MB hingeelu tunnevad aga kõige paremini need, kes ainult sellele automargile on pühendanud.
Mina sain ka aru, et teemaalgataja tahtis töökodade soovitusi, seega ta vist ise väga seda autot remontida ei soovi.
Offtopic. Küsimus arturmaltsikule. Kas sa remondid enda autosid ja remonditeenust ei osuta? Varuosadega tegeled sa ilmselt tõesti nii ehk naa.
endal kahjuks pole aega remontimiseks kuna iga päev olen tööl . lammutan vabaajal tasakesi
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W124 kupee nahkistme taastamine Pealik 6 4,927 19-09-2019, 08:30 PM
Viimane postitus: Pealik
  CE 230 W124 pagasiluuk kinni raunop 2 3,674 07-01-2018, 12:55 AM
Viimane postitus: v6sa
  valuveljed mercedes benz w124 cupee merss CE 0 2,822 08-06-2017, 11:10 AM
Viimane postitus: merss CE
  w124 3.0 162kw automaat manuaaliks Valgma 36 21,985 08-01-2017, 06:14 PM
Viimane postitus: Valgma
  W124 pagasniku luugi sobivus Mercy 11 9,253 29-12-2016, 02:15 AM
Viimane postitus: TõnisL
  Miks püsikiirusehoidja ja automaatkliima vanematel autodel (W124)tavaliselt ei tööta? nostromo 14 14,585 05-11-2016, 02:34 PM
Viimane postitus: 124STD
  W124 puit-nahkrooli uuesti nahatamine? nostromo 10 7,797 24-08-2016, 07:16 AM
Viimane postitus: arcar
  1992 C124 300CE-24 akukate paremal pool pagasiruumis-kas üldse ette nähtud? nostromo 14 10,510 30-04-2016, 04:12 PM
Viimane postitus: mesavend
  W124 CE300 92' Egoolen 2 2,834 11-04-2016, 04:21 PM
Viimane postitus: Kalev124
  230 W124 88 ltrubetsky2 4 3,416 07-04-2016, 06:10 PM
Viimane postitus: Treiku



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne