Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uued A-plekid?
#1
Et tekkis küsimus, kui vahetada plekid välja, kasutades uusi A-plekke, kas saab ka tulemuse korrosiooni suhtes? Ma ei usu millegipärast,et see uus A-plekk on see sama plekk, mida MB ise 20 a tagasi auto külge pani mulle..... Koostis? Pakun, et need uued A-osa plekid on kuskil hiljem partiidena toodetud ja teab kus ja kuidas....? 20 a tagasi tehti need rauamaagist, aga nüüd, kui uued võtta, saan need võib-olla splindi mersudest, mis läbi kuusakoski kuhugi aasiasse rännanud.... Ja kui orgig-l on pindmine rooste, kas tasub see vahetada uue A-osa pleki vastu, kas annab see kauemkestva tulemuse (ma ei küsi kas see tasub ennast rahaliselt ära....) ja kas sellele kannatab lihtsalt värvi selga lasta või tuleb seda ka töödela, et tulemus parem saada....???

Kõik arvamused ja kogemused oodatud..... Ja võiksite pakkuda ka tõeliselt tasemel ja häid(ei eelda, et 10 000 peab tehtud saama kogu auto) keretöid/maalreid? Ja samuti võiks mainida, kellel kus untsu läinud tööd üldlevinud kohtades?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
Egogrupp OÜ on koht kus saab alati ilusti kokkuleppele ja mehed teevad ka täitsa viisakat tööd Smile
...
Vasta
#3
A jupp karestada(piisab karukeelest) , aluskrunt ja värv selga(märg-märjale). Kas A on sama vastupidav kui autoküljes olev detail-võib olla,kuid kahtlane.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#4
julgen soovitada Värvaltrans-i kui õige mehe otsa satud.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
Automaalerisse ära parem mine ja Värvali kohta loe Wirxi teemad bmw-klubi foorumis
...
Vasta
#6
Wirxin teema oli ilmselt õnnetu juhus, samast perioodist töid võib vaadata, mis ideaalselt tehtud...Värvalisse tule minna läbi õige inimese lihtsalt....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
a ja a . . . . muud ma ei kuule. Minu W123 pandi 6.a. tagasi külge B - klassi jupid ja võin öelda et pole ju vahet mis jupp sul küljes kas a või b. Sõltub ikkasgi kuidas see ära krunditakse ja värvitakse. Mitte ühtki roostetäppi pole ustel!
Vasta
#8
Roostekindluse kohapealt isegi võimalik, et pole hullu, aga b juppidel viga see, et kerejooned pisut paigast tihti...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne