Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bassikõlar
#1
tere!
kas keegi oskab rääkida 124 kupeele bassikõlari paigaldamisest? tänud!
Vasta
#2
Pagasiruumi kastiga või freeair element aknalauale.
CE420 v8
Vasta
#3
tere!
iseenesest free air oleks vist nagu normaalsem või kuidas? mida sa soovitad? tundub, et oled rohkem asjaga kursis!
tänud
(16-05-2014, 10:52 AM)berg Kirjutas: Pagasiruumi kastiga või freeair element aknalauale.

Vasta
#4
Freeairiga hoiad ruumi kokku, kaotad kvaliteedis, aga nagu ikka, siis on põhiline Wattide kvantiteet.

Olen istunud ja sõitnud ühe W124CE-ga millel aknalaual freeair 12", täitsa korralik muusika sees ja kurta millegi üle ei ole, pagassi loobid nagu ikka kraami - helikastiga kaotad päris palju sellest ruumist kui pole plaanis kuhugi nurka seda kasti sisse ehitada.
Vasta
#5
tänud! aga oskad sa soovitada kedagi kes sellega tegeleb ka normaalse hinna eest? vist ikkagi võtaks freeairi sest ega ma kusagile soundivõistlusele läe ja endal kuulmist nagu arvo pärdil pole :-)

(20-05-2014, 11:46 PM)canyondrift Kirjutas: Freeairiga hoiad ruumi kokku, kaotad kvaliteedis, aga nagu ikka, siis on põhiline Wattide kvantiteet.

Olen istunud ja sõitnud ühe W124CE-ga millel aknalaual freeair 12", täitsa korralik muusika sees ja kurta millegi üle ei ole, pagassi loobid nagu ikka kraami - helikastiga kaotad päris palju sellest ruumist kui pole plaanis kuhugi nurka seda kasti sisse ehitada.

Vasta
#6
Freeairiga pead hakkama aknalauda(papp, plekk) lõhkuma, 124 kannatab kenasti pagasiruumi teha ka väikest sorti kasti. Laiuse teed terves pagasi laiuses, kõrguse vastu aknalauda, sügavuseks 50cm ja kasutad kahte 12" elementi. Sellise kastiga saad mahutada veel pagasiruumi ära lastekäru, ruumi jagub.
CE420 v8
Vasta
#7
mul on kupee?? !! seal istme taga kütusepaak!! ja kinnisest pagasist ju ei tule see kasti efekt välja? ma ikka päris võhik, sellepärast küsingi!!
(21-05-2014, 10:53 AM)berg Kirjutas: Freeairiga pead hakkama aknalauda(papp, plekk) lõhkuma, 124 kannatab kenasti pagasiruumi teha ka väikest sorti kasti. Laiuse teed terves pagasi laiuses, kõrguse vastu aknalauda, sügavuseks 50cm ja kasutad kahte 12" elementi. Sellise kastiga saad mahutada veel pagasiruumi ära lastekäru, ruumi jagub.

Vasta
#8
Sedaanil on samamoodi kütusepaak istmete taga.
Vasta
#9
Algajast helisüsteemi paigaldajast meenub lugu, kus mees kurtis, et peale helisüsteemi paigaldust tekkis jube kütusehais autosse Big Grin Pärast tuli välja, et kõlar kinnitati korralikult ikka kipsikruvidega läbi paagi Eusa_wall
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
#10
(21-05-2014, 11:37 AM)klaaabu Kirjutas: mul on kupee?? !! seal istme taga kütusepaak!! ja kinnisest pagasist ju ei tule see kasti efekt välja? ma ikka päris võhik, sellepärast küsingi!!
(21-05-2014, 10:53 AM)berg Kirjutas: Freeairiga pead hakkama aknalauda(papp, plekk) lõhkuma, 124 kannatab kenasti pagasiruumi teha ka väikest sorti kasti. Laiuse teed terves pagasi laiuses, kõrguse vastu aknalauda, sügavuseks 50cm ja kasutad kahte 12" elementi. Sellise kastiga saad mahutada veel pagasiruumi ära lastekäru, ruumi jagub.

See ei tähenda! Kõlarid tuleb keerata "näoga" taha poole, proovitud erinevaid pidi, nii kõige efektiivsem, omal ka kupee. Endal võtsin lisaks apteegi karbi, koos plastik alusega küljest ja jätsin luugi lahti (tegin traadist hargi). Mul oli üks 12" element, max 900w ja peksis väga hästi!

CE420 v8
Vasta
#11
Terv
See kui basskõlar pagassi panna läheb sul vaja 2 korda rohkem võimu et se bass sealt läbi kütuse paagi ja aknalaua tuppa saada. Ja teiseks sa ei saa väljast plärisevast pagasniku luugist kuidagi jagu.
Mina proovisin ja kaalusin ka mitmeid varjante. Panin bassika aknalauale, hetkel kasti alla ei teinud, sest lapsevanker peab ka kuidagi ära mahtuma. Kui poiss kärust välja kasvab siis teen kasti ka alla. Varjante on tglt palju aga mina ei jätaks bassikat pagassi mängima, võiks ikka salongi mängida. Kui pagasnikus ruumi on ka kasti jaoks siis teeksin hoopis bandbass kasti ja tooksin salongi ainult kaks toru otsa. Siis ei jää su bass pagasnikusse kinni.

mõni pilt ka minu kupeest
[Pilt: 22423-IMG_6340.JPG]
[Pilt: 44284-IMG_6343.JPG]

Jõudu ehitamsel!
Inz
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  bassikõlar klaaabu 1 1,859 06-02-2015, 09:35 AM
Viimane postitus: turista



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne