Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu 240d;´82 a;w123
#1
See auto on mul juba tegelt eelmise aasta kevadel ostetud, aga siis polnud tehnilisi vahendeid, et sest pilte teha. Tegelikult pole ta siiamaani päris valmis,sest sageli ei ole aega, et selle kallal nokitseda.

Ostes oli ta pruuni värvi ja kere oli väääga otsas:help:. Niisiis ma kulutasin üsna mitme autokatuse jagu plekki, et kõik keevitustööd tehtud saaksid. Ära vahetasin küljekarbid seest ja väljast, pool põhja, tagumised poolraamid, tagumised poritiivaääred seest ja väljast, esimeste poritiibade all polnud ka asi just kiita, pagasnikupõhjast oli ka 1/3 kuskile kadunud, ustest ma ei räägigiUZI.

Õnneks on mootor, milleks on 2,4 liitrine diisel, veel suhteliselt heas korras, suvel lausa hüppas käima. Vaja oleks ainult hõõgküünlad vahetada, kuna käivitus on selline veider.

Värvivahetuse tegin ka tumepruunist selliseks siniseks, nagu piltidelt loodetavasti näha on.

Täielik kokkulappimine seisab põhiliselt rahapuuduse taga, kuna niipalju pisidetaile on oma aja ära elanud ja uued on kullahinnaga:bash:.Mõningatest lisadest on plaanis panna tahhomeeter ja el peegel, millel ma kahjuks veel täielikku skeemi ei tea. Olla võiks ka viiene kast, aga need vist on defitsiitkaupConfusedad:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2
Ehmatavalt kärts värv tundub mesru jaoks,kuid see maitse asi.
Tubli kui keegi viitsib veel 123-e ehitada ja mässata.:cool_rsvd:
Täna sõitis Mustakal vastu väga korralik helesinine metallik 123,kena oli kohe vaadata.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Mul selles idee oligi, et kuna Mercedes-Benz on niigi pilkupüüdev auto, siis miks mitte muuta ta veelgi pilkupüüdvamaks. Seda värvi on muidugi paljud kritiseerinud, aga nojah, maitse üle ei vaielda.

Mõned pildid veel siin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#4
Hakkab isegi kokku saama juba enamvähem:bisou:Telefoniga kahjuks eriti head pildikvaliteeti loota pole:flaming:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#5
Tõsine projekt, kiiduväärt ettevõtlikkus!
Respekt!
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#6
Meeldiv näha, et keegi üsna tavalise 123ga viitsib mässata. Ega neid juurde enam tule, seda haruldasemad saavad kunagi olema säilinud isendid.

Edu ja kannatust alustatud töö lõpuleviimisel.
Vasta
#7
Eks iga auto annab eriliseks teha. Oleks ainult raha niipalju, et seda tehaConfusedmash:
Vasta
#8
Jõudu ja jaksu, hea vaadata kohe! [Pilt: beer.gif]
Muidu sisuga on kah midagi plaanis ja org kilbid lased kah kerevärvi või plaanid miskeid aluvelgi?
Turbo
Vasta
#9
Velgede koha pealt mõtlesin seda, et talvekummide jaoks jätan tavalised, aga suviseks sõitmiseks peaks mingi aeg sellised viie kodaraga valukad muretsema,kuigi kärjekujulised poleks ka pahad. Sisu vajaks ka natuke iluravi istmekatete ja põrandamattide näol, aga see vist ongi kõik. Järgmine nädal hakkan alarmi peale panema.
Vasta
#10
AMG Pentad sobiksid sinna küll,pole ka kallid veljed Smile
Vasta
#11
Panin siis peale euroseci signa, mille olin 500 krooniga ostnud mingitüübi käest ja mingi aja pärast tuli välja et selle seadistamiseks on vaja PIN-koodi, mis peaks olema külje peal kirjas,aga on maha kraabitud:bash:.nüüd vist tuleb hakata ükshaaval erinevaid variante proovima või siis teine variant-uus plokk osta.ma hetkel ei teagi kumb see mõttekam on.
muidu poleks midagi, aga keskluku impulss kestab praegu 4 sekundit aga peaks vist kestma 0,5 sekundit ja ma kardan et see võib mootorid läbi kõrvetada:flaming:
Vasta
#12
vahepeal varjusurmas olnud projekt hakkab uuesti ellu ärkama. eelmisel korral värvitud pind hakkas igast otsast mullitama, nagu ühest teisest teemast lugeda sain, võis viga olla pritspahtli kasutamisest. igatahes moraali viis see mõneks ajaks natuke alla. lasin ühel tuttaval värvi maha lihvida ja uuesti värvida, kuid seekord ilma pritspahtlita. eks näis mis seekord värviga juhtub.

natuke kõpitsesin ka mootorit - oskamatust klappide reguleerimisest suutsin ühe kolvi ära lõhkuda.

igatahes kui uus siduriketas kohale jõuab, hakkan mootorit peale panema.

pilte lisan kui ma ta otsapidi garaazist välja saan.
Vasta
#13
niipalju siis veel, et sain vanaraua kokkuostust kilohinnaga endale korraliku musta sisu ja veel muid vajalikke juppe. peale uuesti värvimist hakkasin vaatama, et polegi korralikke juppe külge panna. nüüd on tegevust ikka mõneks ajaks.

15-tollised veljed ootavad eeltöid värvimiseks. mureküsimus on see, et kas sellistele ilukilpe on tehtud üldse.

värviremondi ajal läks tuulega kogemata esiklaas katki, kuid tagantjärgi mõeldes on mul hea meel, sest avanes võimalus osta sinise toonribaga uus klaas, mis sobib autole ette iseäranis hästi.
Vasta
#14
mõni pilt siis[Pilt: 36585-IMG010.jpg][Pilt: 28994-IMG009.jpg]
[Pilt: 89849-IMG008.jpg]
[Pilt: 63826-IMG007.jpg]
Vasta
#15
Angryno ei vea mul selle värviga kohe üldse. jälle on üles keetnud osade kohtade pealt. ei jää vist üle muud kui natuke närve rahustada ja metallini haljaks tõmmata, kuna mingid asjad seal ei sobi seal vist kokku. ainuke asi, et see töö muutub nüriks juba. on kellelgi aimu, mis selline asi töövõtu korras maksma võiks minna.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu S600 W221 aastast 2006 indrek 13 1,965 06-11-2022, 03:04 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  MB 280CE -W123 - Kuldar Kuldar 176 164,835 18-04-2021, 10:11 AM
Viimane postitus: Kuldar
  Mercedes-Benz 230E, 1982, w123 - SIIM_S siim_sipsaka 79 70,225 21-07-2020, 06:00 PM
Viimane postitus: siim_sipsaka
  W123 200 [77'-] canyondrift canyondrift 444 591,378 04-06-2019, 08:39 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Minu 190E 2.5-16V 89.a Kuldar 37 34,282 23-08-2015, 10:31 PM
Viimane postitus: hents99
  Minu MB W201,1.8 ,1990 raidoon 24 24,099 06-03-2014, 10:39 PM
Viimane postitus: 190
  Minu G 300 merslane 13 13,234 25-07-2013, 07:24 PM
Viimane postitus: ksiiri
  Minu Mercedes-Benz 230E, 1983, W123 ZE_KA 27 30,048 14-04-2013, 10:27 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu E 420 W210 martiini 43 44,813 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
  Minu E 500 Limited W124 martiini 78 78,359 05-12-2012, 03:11 PM
Viimane postitus: martiini



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne