Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 250SE, 1967
#1
12.nov siis saabus siia selline huvitav masin nagu MB 250SE aastast 1967.Autol siis peal 2.5-ne 6-e silindriline bensiinimootor(sissepritse) ja arendab 110kw.Kui igapäevaselt kasutan c180,siis tundus et see vana masin on isegi nobedam Smile Auto nii seest kui väljast sellise aja kohta väga heas korras,roostet kerel praktiliselt ei esine,seest ka suht ilus ja korras ning kõik mis küljes ka toimib ilusti!Autol on peal 4-ne manuaal käigukast,mis käib roolilt ja võib öelda et päris mugav isegi ja suht lihtne kasutada.Erilisi lisasi tollel ajal peal polnud,mainimist väärib et saab käivitada ka nupust ning ette pandud kollased udutuled.Sisu on heledast riidest ja sinistenahkäärtega,kui praegu on peal mingised katted,et mitte orig sisu rikkuda.Eelmine omanik siiski ise lisanud tagaklaasipuhuri ja pannud sisse cd-maki.Veel huvitav lahendus et aknupesuvedelikku saab pritsida jalgpedaali vajutades.veereb auto 14` original velgedel millel peal 195/70-14 rehvid.Andmeid sissekandes selgus,et see ainuke selline isend Eestis ja hea oli et tehnilineraamat kaasas oli,muidu oleks päris tükk aega tegemist olnud et seda üldse arvele saada.Hetkel nagu rohkem midagi ei meenugi... Smile Piltidel auto vähe must,kuna ei ole jõudnud veel pesta seda.
[Pilt: img5874dt8.th.jpg]  [Pilt: img5875fv1.th.jpg]  [Pilt: img5876is2.th.jpg]  [Pilt: img5879ef4.th.jpg]  [Pilt: img5881oz9.th.jpg]
Vasta
#2
eeskujulik õlisurve kah paistab olevat armatuuripildi järgiSmile

Vaata et hoiad siis korralikult!!!
Vasta
#3
Kas Eestis on ainuke W109 kere??? nägin need vist romulas männikul ja liiklemas ka, aga võin eksida.
Vasta
#4
Nii see tehnilisekontrolli vana väitis ega ma ka täpselt tea ja tegu peaks olema siiski w108 mudeliga!
Vasta
#5
Oot oot? 4jane manuaal ja käib roolilt valitsaga?Confusedhocked: Tõenäoliselt on viga minus et mina lihtsalt ei ole kuulnud kunagi millestki sellisest, aga pildilt vaadates olex tegu justkui automaatkasti valitsaga. Äkki täpsustaxid kuidas see systeem toimib.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#6
Werewolf Kirjutas:Oot oot? 4jane manuaal ja käib roolilt valitsaga?Confusedhocked: Tõenäoliselt on viga minus et mina lihtsalt ei ole kuulnud kunagi millestki sellisest, aga pildilt vaadates olex tegu justkui automaatkasti valitsaga. Äkki täpsustaxid kuidas see systeem toimib.

Ega see mingi raketiteadus polegi,vene autodel oli ka see olemas.

Kuid Mercedes-Benz on aus,pese puhtaks ja viska need nõmedad istmekatted hetkeks ära ning tee korraliku aparaadiga korralikud pildid.:cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Nagu ma aru saan siis seisukord on "vaha peale ja tuld"? :biggrin:

Muidu väga kena. [Pilt: beer.gif]
Turbo
Vasta
#8
Manuaalkast tõesti ja käib roolilt valitsatega,miskit rasket pole,kõik toimib väga lihtsalt! Seisukord on tõesti et puhtaks ja sõitma,eks nipet näpet ole nagu ikka nii vanadel autodel Smile
Vasta
#9
Tegemist on W108-ga, ainult ette on pandud USA variandi tuled.
Muidu on väga ilus auto.
Vasta
#10
Mnjaaa. Piltide järgi pole misket viga aga nuh oma silmaga tahaks kyll seda masinat kaeda.. Ex hoian silmad lahti ja vaatan äkki lollil veab ja näebTongue Ja minu teada cruiisis siin suve lõpu poole veel selline valge mudel ringi aga soome numbritega.......:lol:
Vasta
#11
kel huvi,siis auto on ka korraliku pakkumise korral müügiks!
Vasta
#12
Selles ongi probleem,et huvi on alati ja palju,kuid rahapuudus paneb asjad paika:biggrin:
Muidu paistab olevat kobe auto,W108/109 on ikkagi tõelised rariteedid Eestis.
Dünaamika suhtes peaksid nad olema W116 280 SE'ga üsnagi samad,kuna W108 ju nats kergem,kuid selliste autode puhul on dünaamika teisejärgulineSmile
Aga kui võimalusi ja huvi on,siis kindlasti jäta ta endale,sest sellised autod lähevad ainult haruldasemaks ja kallimaks.
Ajapikku hakkad teda juba armastama:bigsmile:
Vasta
#13
kusjuures egas aeg ta hinna ja vanusest tuleneva allesjäänu paika panevadki. Aga kui kysida siis paljukest sa selle masina ää loovutad.. Või on info erakliendile?:lol:
Vasta
#14
mis autost sai?
sest plaanis on osta üks W108, aga naisele see ei meeldi mitte kuidagi (talle ka minu endine Jaguar XJ6 Series III ei meeldinud), mõtlesin, kui auto Tlns saaks väikse sõidu talle teha, et saaks ta aru millest räägin, sest pilt pildiks, ja välismaale ei taha teda samuti kaasa võtta Smile
Vasta
#15
Def Kirjutas:mis autost sai?
sest plaanis on osta üks W108, aga naisele see ei meeldi mitte kuidagi (talle ka minu endine Jaguar XJ6 Series III ei meeldinud), mõtlesin, kui auto Tlns saaks väikse sõidu talle teha, et saaks ta aru millest räägin, sest pilt pildiks, ja välismaale ei taha teda samuti kaasa võtta Smile

Naisele ei meeldi XJ6 S3? See ei ole võimalik. Sa pead temaga ühe tõsise vestluse ette võtma Icon_smile Sellised autod lihtsalt peavad meeldima.
Vasta
#16
Auto täiesti alles..seisab ilusti garaazis ja ilusate ilmadega vurab ka teedel.
Vasta
#17
RENNtech Kirjutas:Auto täiesti alles..seisab ilusti garaazis ja ilusate ilmadega vurab ka teedel.

äkki on võimalik teha väikse tiiru, äkki pole minu oma? lihtsalt meeldib piltide järgi, IRL pole autot näinud, kuid olen ise sõitnud W190 Ponton ja W110 kerega 190C
Vasta
#18
ikka saab..aga seda siis alles oktoobri alguses,kuna homsest kergele puhkusele!
Vasta
#19

Tere!

Täna Ülemiste kandis jäi silma selline kanderaamil olev iludus.
Kuna esimese postituse pildid on serverist kadunud, siis ei tea kas on sama auto?
Kohalikus registris näikse neid olevat siiski vaid üks, kas tuleb lisa või on toodud siia ennistuma?

[Pilt: 13734142.t.jpg]
[Pilt: 13734145.t.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne