Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xenon tuled ja seadus ?
#1
et otsisin ja ei leia kuidagi Sad, küss oleks siis selline, et kas w 124 on võimalik panna Xenon tulesid ? (siiski arvan et on võimalik), teine küss oleks siis selline et mida räägib seadus selle kohta? kas on lubatud või on mingid piirangud (auto ei ole olnud neid varem)?aitäh, muidugi kui teema olemas siis ärge näkku lööge Smile
Vasta
#2
Autol peab olema automaatne tulede reguleerimine ja tulede pesu. Nii on seaduse järgi.
Kuigi minuarust on siin kuskil seda teemat vähe pikemalt kah juba lahatud...

Aga paigaldamise kohta seda, et on küll võimalik paigaldada aga iseasi kui legaalne see on.
Turbo
Vasta
#3
suht paljudel autodel on tehase poolt xenonid ees, aga puudub nii pesur kui ka automaatne nivoo! kas need peavad siis ostma tavalised tuled ja xenad välja vahetama? Smile

mingi lammas sai jälle vahva seadusega hakkama, as ew. :S
Vasta
#4
oke, otsin edasi, ehk õnnestub leida Smile
Vasta
#5
mis moodi töötab ja mis asi üldse on automaatne tulede nivoo????
Vasta
#6
seade, mis üritab hoida tuledevihku tee suhtes kogu aeg ühel kõrgusel.

Põhimõtselt peaks kvalifitseeruma nivooamortidega Mercedes-Benz ilma mingi eraldi tulede-nivoo-süsteemita. Kuna järele proovinud ei ole, siis kindlalt ei väida, aga põhim. on sama.
Vasta
#7
jansa Kirjutas:seade, mis üritab hoida tuledevihku tee suhtes kogu aeg ühel kõrgusel.

Põhimõtselt peaks kvalifitseeruma nivooamortidega Mercedes-Benz ilma mingi eraldi tulede-nivoo-süsteemita. Kuna järele proovinud ei ole, siis kindlalt ei väida, aga põhim. on sama.

:eureka: ma saaks oma liftile täitsa panna siis ju, eriti veel, kui pesurid ka installida, mis pole üldse raske, kuna 124 jaoks sellised ju täitsa olemas ka.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Seadus seaduseks - kui ülevaatuselt läbi läheb, on see teile piisavaks seaduseks. MIna oma w126 ga sain muuseas nendega ülevaatuselt läbi, mingit probleemi polnud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Indrek Kirjutas:Seadus seaduseks - kui ülevaatuselt läbi läheb, on see teile piisavaks seaduseks. MIna oma w126 ga sain muuseas nendega ülevaatuselt läbi, mingit probleemi polnud

Peale ülevaatuse on ka veel väga austatud seltsimehed liikluspolitseinukud, kes võivad sind igal suvalisel ajal saata uuesti üle vaatama, kui neil juhtub paha tuju olema Sad
Vasta
#10
h2x0r Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Seadus seaduseks - kui ülevaatuselt läbi läheb, on see teile piisavaks seaduseks. MIna oma w126 ga sain muuseas nendega ülevaatuselt läbi, mingit probleemi polnud

Peale ülevaatuse on ka veel väga austatud seltsimehed liikluspolitseinukud, kes võivad sind igal suvalisel ajal saata uuesti üle vaatama, kui neil juhtub paha tuju olema Sad

Mul korra oli selline situatsioon, kuid tegin neile selgeks, et kui ma saan ülevaatuselt läbi, siis on nad mu sinna saatnud ilma asjata ja mul on õigus hiljem teiste isikute poolt tekitatud kahju tagasi nõuda - seejärel lasti mind hea sõnaga teele tagasi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
jansa Kirjutas:seade, mis üritab hoida tuledevihku tee suhtes kogu aeg ühel kõrgusel.

Põhimõtselt peaks kvalifitseeruma nivooamortidega Mercedes-Benz ilma mingi eraldi tulede-nivoo-süsteemita. Kuna järele proovinud ei ole, siis kindlalt ei väida, aga põhim. on sama.

Minu teada on kõigil  nivooamortidega mudelitel ka tulede regull peal?
Vasta
#12
automaatne regull või nupust?
kui automaatne, siis läks mu teooria veega alla praegu :)
Vasta
#13
Automaatne vajalik siiski jah...

Vasta
#14
Indrek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Seadus seaduseks - kui ülevaatuselt läbi läheb, on see teile piisavaks seaduseks. MIna oma w126 ga sain muuseas nendega ülevaatuselt läbi, mingit probleemi polnud

Peale ülevaatuse on ka veel väga austatud seltsimehed liikluspolitseinukud, kes võivad sind igal suvalisel ajal saata uuesti üle vaatama, kui neil juhtub paha tuju olema Sad

Mul korra oli selline situatsioon, kuid tegin neile selgeks, et kui ma saan ülevaatuselt läbi, siis on nad mu sinna saatnud ilma asjata ja mul on õigus hiljem teiste isikute poolt tekitatud kahju tagasi nõuda - seejärel lasti mind hea sõnaga teele tagasi

J.O.K.K ???
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W209 BAS ESP ABS Tuled põlevad, diagnostiga ligi ei saa Jaaniusss 3 964 12-07-2021, 09:00 AM
Viimane postitus: MAV
  Xenon pirnid Indrekno 9 3,972 04-02-2021, 12:26 PM
Viimane postitus: Rolz
  W211 tagatulede vahetus, piduri tuled halogeen-LED vastu Robert24 2 2,810 02-03-2018, 09:38 AM
Viimane postitus: Marksus
  Xenon pirnid. herki 2 2,854 05-05-2016, 01:22 PM
Viimane postitus: erkilo
  K: MB w201/190 Armatuuri tuled kadunud mrmikumike 0 1,677 08-03-2015, 10:31 AM
Viimane postitus: mrmikumike
  mida tähendavad need tuled armatuuris Margus T 1 3,905 30-06-2013, 09:22 PM
Viimane postitus: laf1247
  Xenon h7 lähi ja kaugtuled koos. kust soetada? ecmb320 0 2,267 05-05-2009, 11:11 PM
Viimane postitus: ecmb320



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne