Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R129
#1
Tervitus kamraadid.

On tekkinud huvi ühe R129 isendi vastu: http://www.auto24.ee/used/1570513

Keegi teab autost ehk midagi? Mida eelkõige peaks vaatama, kui ostma lähen (kast,moto) .. elektroonika pool ?!

Kui aega kaasa mõelda siis tänud ja hääd vana lõppu kõigile.


Parimat,
Andres.
Vasta
#2
Katus ka tähtis-eriti see kilevariant mis maksab üüratult vist ja parandus ülimalt keeruline.

Kuigi ise eelistaks vähemalt 5.0 V8 siis hind ikka väga hea.
Vasta
#3
Tere

Kui huvi võid minu auto teemat lugeda. Enda omal tegin katuse vahetuse. Äärmiselt mahukas ja raharohke töö. Muidu on väga hea auto. See 3,2 pakub päris põnevat liikumist. V8 eelistaksin hääle pärast . Minu meelest on V8 umased madalal pöördel, nende eelis tuleb välja sügavamal tallamisel, mida aga siin riigis väga enam harrastada ei saa. Kongreetsel pillil vaata kas tagaveljed on nüüd ühelaiused. Piltidel tundub endiselt et üks on kitsa randiga. Kindlasti vaata kõhu alla kaa. Et ei leemendaks. Et difer ei uluks. Ja välja lase oleks veel heas korras. SL torud ja pütid kõik ainult a osadena ja kallid. Üldiselt ka et lisad töötaks. Kui pikemat kasvu oled, siis arvesta, et istme asend on piiratud ja palju ruumi seal just ei ole. Aga jah suvel ikka väga fun masin, kui ilusti korras ja hoitud, ning kasitud. Siis ei võta ka raha rahakotist palju.

Terv. Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#4
Nagin ka eile A24 lehel ja pani kull motlema, oleks Eestis siis kindlasti tuleks uurima.
P.S juhiiste pildi jargi labisoit on 3 korda suurem kui kuulutuses Eusa_drool
Mu S/klassil juhiiste nagu uus ja labisoit 242500km.

Muidu vaga ilus must auto, pilkupuudev, ja hind super odav, peab vaga hasti kontrollima enne kui ostma hakkad.
Vasta
#5
Tegelikult oli hiljuti ka höbedane SL500 mingi garaazhide taustal pildiga vist sama 5k (samuti müügiga kiire) kuid eks köik söltub konkreetse auto korrasolekust.
Vasta
#6
Kui r129 omand oled, siis saad aru miks see istme nurk võrreldes sedaan s klassiga kiiremini kulub. Nagu ma ennist kirjutasin siis ruumiga seal priisata ei ole ja kui oled pikem ja kehakam inimene, siis sisse ja välja ronimine on üsna tüütu. Isegi minu jaoks pikkusega 187cm.

Head uut kõigile

Siim.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#7
Katsun reede/laupäev auto ära vaadata paari tuttavaga, ole näha mis saab.

Seda velge nägin ise ka pildil, kuid vb pilt petab.

Tänud.
Vasta
#8
(31-12-2013, 02:19 PM)andres23 Kirjutas: Tervitus kamraadid.

On tekkinud huvi ühe R129 isendi vastu: http://www.auto24.ee/used/1570513

Keegi teab autost ehk midagi? Mida eelkõige peaks vaatama, kui ostma lähen (kast,moto) .. elektroonika pool ?!

Kui aega kaasa mõelda siis tänud ja hääd vana lõppu kõigile.


Parimat,
Andres.

Käigukang on justkui parempoolse rooliga masina oma, veendu et poleks vasakpoolseks ümberehitatud variant. See võib teinekord paras rats olla.
A ehk on vaid Jaapanis kasti vahetatud mis võetud paremp. isend´i küljest. Tasub süvenemist.

setud sõitsid seciga
Vasta
#9
Minu mäletamist mööda müüdi seda autot natukene aega tagasi Dalingeri platsi lähedal. Tol hetkel oli üks neljast veljest puudu ja asendatud tavalise 16" veljega.
Vasta
#10
No offence, aga see auto näeb välja nagu julm lego. Kasti järgi Jaapanist toodud, ukse polster airbagi kohapealt lontis(peale laksu ilma airbagita taastatud äkki?), lisaks arvatavasti ülevärvitud, käigukastinupu, käetoe ja rooli puit ei klapi värvitoonilt ülejäänud puiduga, tagumised veljed eri laiusega...
Plus kogu see tuuning: sumpa, käetoe kiri, kirjad/märgid tagaluugil- ei ole minu maitse
Piltide järgi korralikud maksavad Jaapanist tuues ikka alates 8000- 9000 seega auto konditsioon vastab arvatavasti hinnale
Minule ütleb kõik selle auto puhul, et kuigi hind on odav ei ole ma nii rikas, et sellist odavat asja endale lubada.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  R129 vs R230 vs R231 Sturm 0 331 21-01-2023, 07:02 PM
Viimane postitus: Sturm
  MB SL500 r129 wanamees 8 7,851 16-10-2014, 05:43 PM
Viimane postitus: v6sa
  SL 320 R129 93.aasta Sven 5 4,466 15-04-2014, 12:40 AM
Viimane postitus: hents99
  r129 SL-Klass 03/1989...07/2001 marek 0 14,624 17-07-2008, 05:21 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne