Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paintball Klubiga Järelkajad
#1
yli cool...igal juhul mulle meeldis kuid mitte pihta saada kahjuks suutis keegi klubist mulle pihta saada ja tekitada kehavigastus kolme sinika näol...(raisk valus oli)UZI kõik oli tibends kahjuks maskikaas läks suht siva uduseks ning nähtavus oli nulli lähedane...jälle üks uus kogemus.

Tänud Indrekule et kamba kokku said
56562200
Vasta
#2
Jäin üritusega väga rahule.Üks suur kogemus jälle juures.Aga asi võttis ikka päris läbi mind.magasin pea pool teed Tallinnast Kilingi-Nõmme.Tänud kõigile kaasvõitlejatele .
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Täittsa vägev esimestkorrda.Kui tulevikkus uuesti siis ikka kohal.
Vasta
#4
ma ka nüüd önnelikult haapsalus tagasi. üritus oli töesti vägev. vöttis ikka hingeldama küll. kui lumi maas, peaks ühe talvelahingu ka tegema.
PS ma olen ikkagi köige kövem mees, läksin ilma relvata,paljaste kätega(kindad olid siiski käes) lipu järgi :biggergrin:

l6oke, ootame pingsalt pilte.


ivar.
Vasta
#5
Ilm ilus,valusalt(sinikad NO)pihta ei saanud,no mis sa veel tahad.Ei aidanud minu prillidele spets määre ka,ainuke miinus selle ürituse juures.Olen ka nõus talvise variandi järgi proovima.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Üritus oli väga lahe kuid kahju, et eriti ei näinud, mis toimub kuna pilt kiskus tihti väga uduseks:help: ning vabandan inimese ees kellele ma kuuli silmade vahele lasin, kui ta juba surnud oli.
Ning paluks pilte Lõokeselt ja teistelt kes mingilajal klõpsisid.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#7
UZI Päris lahe oli! Ribidesse sain ikka ka päris hea laksu,proua kodus mainis suurt sarnasust "maasikale".:lol: Võttis ikka võhmale küll ja ühe lahingu ajal tõmbas ikka pildi päris uduseks.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Väga lahe üritus oli, kodus vaatasin, et külge oli ka ikkagi kratsitud :boom:
Vasta
#9
Nii, ma ka nüüd sattusin neti ligi ja paar sõna siis. Tänud rahvale, kes kohale tulid ja neile mitte, kes ei tulnud, kuid lubasid seda eelnevalt teha(varustus oli tellitud kõikidele ju).

Veebruariks plaanin siis samalaadset üritust, kuid siis ikka korraliku lumega ja suurema rahvahulgaga. Lumes on ehk mõnusam mütata ja siis ei lähe ka prilliklaasid uduseks, ning lisaks siis ka mõned eriefektid juurde - lisaks eilsele suitsule.

Eks siis juba täpsem info, kui lumi maas ja veebruar käes
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
mul oleks vist väga nostalgilised hetked olnud nende küngaste ja müüride vahel lidudes... sai ju ÜVP-aegadel seal rohkelt täristatud, ainult et tatikuulide ja paukpadrunitega :lol:
tundub et fun üritus, peab uurima ehk siin lõunas ka kusagil korraldatakse.
setud sõitsid seciga
Vasta
#11
oleks tartus oleksin tulija...aga kuna siiski tallinn siis natuke kaugemaa
Vasta
#12
paistab et paintballi lumes see aasta mángida vist ei saagiConfusedad:

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB klubiga liitumine indrek 37 50,772 30-06-2022, 07:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubiga Tartu Ahhaa keskust külastama indrek 0 1,989 07-03-2016, 01:04 PM
Viimane postitus: indrek
  Paintball 18.Oktoober indrek 6 9,330 12-10-2014, 12:10 PM
Viimane postitus: indrek
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,615 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126
  Liitumine klubiga hr imre 2 4,125 18-10-2010, 10:37 PM
Viimane postitus: hr imre
  Uus Paintball Veebruaris indrek 5 3,886 21-01-2007, 05:46 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Paintball Klubiga indrek 38 19,503 09-12-2006, 10:18 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne