Kasutatud MB varuosad - Teema ei vasta reeglitele!
#1
Tere.
Soovin juhtida tähelepanu sellele, kellelt te kaupa ostate. Lugesin kasutaja "Nostramuse" probleemi, et ostis kasutajalt "Arturmalcikilt" kasutatud w124 vaakumpumba ( mis sulgeb uksi ) 50-ne euroga, mis nagu hiljem selgus, ei sobi. Ma ei tea probleemi sisu küll, aga tundub, et mingi probleem on.Kui detaili ostja otsib uut detaili ja müüb ise ostetud detaili. Siin pooled kasutajatest ei tea mida müüvad ja pooled ei tea, mida tahavad osta. Siin ongi vahe, ostes kellegi mittetuttava eraisiku või mitteusaldusväärse firma käest, tekib probleem varuosa tagastamisega. Minu firma praktika on, et kui on antud vale varuosa, siis vahetatakse see välja või antakse raha tagasi.
Ja alati on kliendil võimalik leppida kokku, kui ta ei tea täpselt, kas antud detail sobib või ei, et tal on võimalik kokkuleppel detail tagasi tuua ja saada teine detail või raha tagasi. Jah, minu firma müüdavad detailid on kallimad. Antud vaakumpumba oleks ma müünud klubi liikmele 75 euroga. Ma maksan maksud, üüri ja ostan ka kauba sisse. Sellest tulenevalt on ka hinnad kallimad. Aga eks iga inimene teab ise, kust osta ja kui kallilt. Aga riskide maandamiseks soovitan käija usaldusväärsete teenindajate juures.

www.mblammutus.ee
Talvo Laanoja
talvolaanoja@yahoo.com
51942221
Pdr Eesti OÜ
Autotöökoda
Narva mnt.150A
55996236
#2
Tere,

Sattusin seda kirjatükki lugema ning meenus, et ostsin Teilt w202 C200cdi mootori juhtploki. Nimelt ilmnes, et härrad peterburi tee MB Abist ei saanud sellega tookord autot tööle, ei pidavat sobima. Sai siis ühe konkureeriva tegelase käest uus ECU ostetud, millega MB Abi mehed auto tööle said.

Antud reklaami valguses saan aru, et Te ei näe probleemi ploki tagasi ostmisel? Tookord laienes see tagasitoomine vaid ühele õhtule, aga nii kiiresti ei olnud seda võimalik ka parema tahtmise korral MB Abis proovida.

Olin ise selle juba unustanud, aga selline reklaam lihtsalt ajendas kirjutama. Võib-olla oli tookord äripoliitika teine, juhtum siiski pea 11 kuud vana. Leidub isegi PS Teie tookordsest pakkumisest.

Aga jah, üldiselt pole need eraisikud ka kõige hullemad, alati on võimalik rääkida ja isiklikult tahaks uskuda inimeste mõistlikkusesse.

Edu!

Lauri Lillemaa
5260584
ole_valvas@hotmail.com
#3
SEE mb lammutus varsti pannakse kinni vist või ise kolivad ära edasi, kui hakkavad kirjutajma sellist kirju siia.
väga palju inimesi käivad mul iga päev varuosi ostmas ja mitte sobivuse korral vahetan ise ära koos paigaldusega tasuta juba !
to lauril : seda ecu ploki said vist minu käest ka ja said proovimisgarantiid ka minumeelest.
edu tegemisel MBLAMMUTUSEusa_clap
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
#4
Oleks vaja väikese korpusega diffrit w201
#5
Kas Teil neid 4 asja on pakkuda ja mis hinnaga:

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=32778&highlight=keskluku+pump
#6
(17-11-2013, 03:58 AM)arturmalcik Kirjutas: SEE mb lammutus varsti pannakse kinni vist või ise kolivad ära edasi, kui hakkavad kirjutajma sellist kirju siia.
väga palju inimesi käivad mul iga päev varuosi ostmas ja mitte sobivuse korral vahetan ise ära koos paigaldusega tasuta juba !
to lauril : seda ecu ploki said vist minu käest ka ja said proovimisgarantiid ka minumeelest.
edu tegemisel MBLAMMUTUSEusa_clap

Ma mainin ära, et ega see arturmalcik ka teab mis ingel varuosamüüja ei ole. Oli mul suvel välispeeglit vaja. Telefoni ta vastu võtta ei armasta, vist mingi 6 korda proovisin päeva jooksul, enne kui ta kätte sain. Ühe korra pandi poole kõne pealt lihtsalt toru ära. Hinnad ka just odavad ei ole. Lõpuks sai mul villand temaga asjaajamisest ja ma ostsin UUE klokkerholmi peegli pisut kallimalt, kui ta kasutatud peegli eest soovis saada. Minul temast head mälestust ei jäänud ja temaga tulevikus asju ajada...noo ilmselt mingi väga suure häda sunnil.

#7
Mb lammutuse vanasti oli väga hea kohapeal ja jäin rahule alati kui midagi vajasin. Nüüd aga seal Maleva tänaval... Liiga kaugele jääb.
#8
tere ! sooviksin osta sellist tsirkulatsioonipumpa , mis ajab soojenduse jaoks vett ringi Smile
kas keegi saab aidata ? ( mb s500 w140 )
#9
Ma pöhimötteliselt ei ostaks sellest firmast mitte yhtegi juppi.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politsei-...d=50940607
Aga eks igayhe enda vaba valik
#10
tere ! taaskord otsin juppide osas abi Smile
w140 - le otsin klaasipesuvedeliku paaki-anumat,
juhipoolset vee pritsijat kapotile,
esistangele ribisid udukate kõrvale,
aa ja signaali ka pole Smile
#11
(17-12-2013, 02:21 AM)tommyboy Kirjutas: Ma pöhimötteliselt ei ostaks sellest firmast mitte yhtegi juppi.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politsei-...d=50940607
Aga eks igayhe enda vaba valik

to: tommyboy
Esiteks ei saa ma aru, mis seos on mblammutuse ja selle artikli vahel. Või mis seoseid sa tahad siin luua.
Teiseks. Kui sa ei tea artiklis välja toodud asjaolusid ja tausta, pole vaja siin küsimusi üles visata. Artiklist. Artiklis väljatoodud nüansid olid ettesöödetud politsei poolt või ajakirjaniku fantaasia. Pool sellest artiklist on jama. Üks minu firmadest, mida ma siis esindasin, tegeles antud ajaperioodil detektiiviteenustega. Kõikide muude teenuste kõrval kuulus sinna ka varastatud esemete ülesleidmine.Artiklis toodud situatsioon oli ainult riigi jõu näitamine. Ja seda tehti, et koristada ära üks tülikas konkurent kes segas teist analoogset erafirmat. Kohtus lagunes kõik koost. Nn kannatanutel polnud minu ega minu firma kohta ühtegi pretensiooni. Ja esimese astme kohus tegi ainuõige otsuse, mõistes kõigis süüdistuspunktides minu õigeks. Artiklis väidetud koostöö politseiga on ka õige. Minu tegevuse tulemusena avastati mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Politsei sai minult informatsioooni varaste ja kelmide kohta, keda hiljem mõisteti süüdi. Selline koostöö ongi normaalne.
Kolmandaks. Kui järgmine kord julged midagi kommenteerid siin, pane oma kommentaari alla ka oma õige nimi. Muidu muutub foorum Delfi sarnaseks kommentaariumiks, kus valimatult anonüümset s...a loobitakse.

Pdr Eesti OÜ
Autotöökoda
Narva mnt.150A
55996236
#12
Tere otsin 124 e500 taga stange parempoolset raami
#13
(27-12-2013, 12:24 PM)MbLammutus Kirjutas:
(17-12-2013, 02:21 AM)tommyboy Kirjutas: Ma pöhimötteliselt ei ostaks sellest firmast mitte yhtegi juppi.
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politsei-...d=50940607
Aga eks igayhe enda vaba valik

to: tommyboy
Esiteks ei saa ma aru, mis seos on mblammutuse ja selle artikli vahel. Või mis seoseid sa tahad siin luua.
Teiseks. Kui sa ei tea artiklis välja toodud asjaolusid ja tausta, pole vaja siin küsimusi üles visata. Artiklist. Artiklis väljatoodud nüansid olid ettesöödetud politsei poolt või ajakirjaniku fantaasia. Pool sellest artiklist on jama. Üks minu firmadest, mida ma siis esindasin, tegeles antud ajaperioodil detektiiviteenustega. Kõikide muude teenuste kõrval kuulus sinna ka varastatud esemete ülesleidmine.Artiklis toodud situatsioon oli ainult riigi jõu näitamine. Ja seda tehti, et koristada ära üks tülikas konkurent kes segas teist analoogset erafirmat. Kohtus lagunes kõik koost. Nn kannatanutel polnud minu ega minu firma kohta ühtegi pretensiooni. Ja esimese astme kohus tegi ainuõige otsuse, mõistes kõigis süüdistuspunktides minu õigeks. Artiklis väidetud koostöö politseiga on ka õige. Minu tegevuse tulemusena avastati mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Politsei sai minult informatsioooni varaste ja kelmide kohta, keda hiljem mõisteti süüdi. Selline koostöö ongi normaalne.
Kolmandaks. Kui järgmine kord julged midagi kommenteerid siin, pane oma kommentaari alla ka oma õige nimi. Muidu muutub foorum Delfi sarnaseks kommentaariumiks, kus valimatult anonüümset s...a loobitakse.
1)Enamasti on väikefirmade puhul juhatuse liige ka firma omanik kui ta just tankist ei ole
2)Meil on Eestis ka üks linnapea kes on ka 100% kindel, et meedia ja riigikaitseorganid on tema suhtes kallutatud- moodustage oma klubi.
Sõltumata sellest kas ja mis otsuse kohus langetas on minu jaoks tegemist pigem eetika küsimusega kuna varastatud autode tagasimüügi vahendusteenus oli tõendatud.See et kohus ei suutnud juriidiliste nüansside tõttu süüdimõistvat otsust langetada, ei muuda minu jaoks asja.
3)Kui sul on nii hirmus huvi minu nime vastu ja see sulle kuidagi kasulik on, eks siis uuri ise välja. Detektiiviteenuseid pakkuval firmal ei tohiks see mingi ülejõu käiv ülesanne olla.

P.S. Anonüümset s..a pole keegi siin loopinud, avaldasin lihtsalt oma arvamust- selleks foorumid ongi loodud.
Ja kui tahad teada kas ka mina olen kunagi mõnest autost ilma jäänud - siis vastus on jah.Kas seda on pakutud mulle tagasi müüa- vastus jälle jah.
Kas ma ka maksin, siis vastus on- igasugustele to...ajoob...ele ei maksa ma sentigi.
Sama moodi ei ole ma kunagi ostnud "odavat" 124 plastliistu ringi(mäletate neid hädas autoomanikke, kes need kruvidega kere külge kinni lasid?), peegleid ja muud sellist õhtul ise minemajalutavat kraami. Sest kui nõudlus väheneb, siis kaob ka pakkumine.
Dialoogi lõpp.


#14
Antud teema ei ole mitte kuidagi seotud klubiliseks olemisega. Hoiatused on alati toredad, kuid see ilus reklaami koht seal all tõstab paraku selle teema kuhugi mujale.

Ja üldiselt on näha, et see teema kisub veidi ära, kuna konkurendid kiruvad üksteist ja mingised üksikud ei saa üldse aru, mis toimub ning küsivad siit varuosi.

Teadete alla oma ettevõtte reklaami ei panda. Punkt.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tahhomeeter - Teema ei vasta reeglitele! Raigo R 6 6,586 21-03-2017, 08:37 PM
Viimane postitus: Laur
  M: W211 E500 4-Matic - Teema ei vasta reeglitele! E211 0 3,929 12-12-2016, 03:23 PM
Viimane postitus: E211
  M: 2 x W201 - Teema ei vasta reeglitele! E211 0 3,565 12-12-2016, 12:39 PM
Viimane postitus: E211
  w124 universaal osadeks - Teema ei vasta reeglitele! Kaseneigel 0 3,187 02-11-2016, 11:56 PM
Viimane postitus: Kaseneigel
  Kõrgsurvepump - Teema ei vasta reeglitele! - Teema ei vasta reeglitele! Sovas 1 3,597 28-09-2016, 06:31 PM
Viimane postitus: kubilius
  S.O.S w463 91.a - Teema ei vasta reeglitele! vleeduks 0 4,253 14-01-2016, 12:04 PM
Viimane postitus: vleeduks
  M: Kleepsud - Teema ei vasta reeglitele! - Teema ei vasta reeglitele! jaano90 0 3,667 20-12-2015, 03:42 PM
Viimane postitus: jaano90
  keegi aitaks - Teema ei vasta reeglitele! aimar29 11 8,923 15-12-2015, 11:36 PM
Viimane postitus: aimar29
  .......... - Teema ei vasta reeglitele! trustno1 0 2,252 31-05-2015, 12:46 PM
Viimane postitus: trustno1
  m - Teema ei vasta reeglitele! mpx 0 2,479 08-01-2015, 10:13 PM
Viimane postitus: mpx



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne