Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tehase resett
#1
nii sain lollusega hakkama, kuna kuulasin valet meest . tegin autole tehase reseti tulemus :
kliima automaat ei toimi kuidas õpetada
elektriaknad sain tööle
rooli õpetasin ära
kojameeste tööle hakkamisega läks aega ca 5 minsa !!!!????
laetuled vilguvad nii kuidas ise tahavad,......
kas on vaja lasta peale uus soft või mismoodi sellega saab ?
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#2
(15-10-2013, 09:19 PM)Kupskin Kirjutas: nii sain lollusega hakkama, kuna kuulasin valet meest . tegin autole tehase reseti tulemus :
kliima automaat ei toimi kuidas õpetada
elektriaknad sain tööle
rooli õpetasin ära
kojameeste tööle hakkamisega läks aega ca 5 minsa !!!!????
laetuled vilguvad nii kuidas ise tahavad,......
kas on vaja lasta peale uus soft või mismoodi sellega saab ?

Minuteada on vaja rahulikult võtta. Nädalaga hakkavad asjad toimima.
Parandage kui eksin.
Vasta
#3
(15-10-2013, 09:36 PM)kentq Kirjutas:
(15-10-2013, 09:19 PM)Kupskin Kirjutas: nii sain lollusega hakkama, kuna kuulasin valet meest . tegin autole tehase reseti tulemus :
kliima automaat ei toimi kuidas õpetada
elektriaknad sain tööle
rooli õpetasin ära
kojameeste tööle hakkamisega läks aega ca 5 minsa !!!!????
laetuled vilguvad nii kuidas ise tahavad,......
kas on vaja lasta peale uus soft või mismoodi sellega saab ?

Minuteada on vaja rahulikult võtta. Nädalaga hakkavad asjad toimima.
Parandage kui eksin.

nii kaua läheb aega enne kui aju hakakb uuesti toimima va?


4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#4
Mis tähendab tehase resett?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#5
factori resett selle nupu vajutusega
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#6
No sealt ei saa küll selliseid asju nässu keerata, mida kirjeldasid. Resetib ainult armatuuril olevad menüü seaded.

Vasta
#7
nu aga millest sellised asjad sis ? kas aku maha käimine teeb sellise viguri ? jah akuoli maas ca 2 tundi autol kui geneka kaablit parandasin ,,,, loll sattumus sis ühel ajal .. aa see selleks .. mis moodi see asi korda saab ?
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#8
(16-10-2013, 10:01 PM)Kupskin Kirjutas: nu aga millest sellised asjad sis ? kas aku maha käimine teeb sellise viguri ? jah akuoli maas ca 2 tundi autol kui geneka kaablit parandasin ,,,, loll sattumus sis ühel ajal .. aa see selleks .. mis moodi see asi korda saab ?

Akust muidugi. Midagi pole vaja teha, nagu öeldud peaks asjad ise paika loksuma. Mis sellest kliimast praegu ikka, peaasi et sooja puhub Eusa_dance
Vasta
#9
Kui õigesti mäletan, siis pidi W203 kerel aku maha käimine mõnikord SAM ploki ära rikkuma.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#10
(17-10-2013, 10:00 AM)R129 Kirjutas: Kui õigesti mäletan, siis pidi W203 kerel aku maha käimine mõnikord SAM ploki ära rikkuma.

Kindlasti on kurtmist selle üle, et SAM läheb loojakarja, kui akuklemmide vahel lastakse pikemalt sädet.

Kas on mingi võimalus autole enne öelda, et hakkad akut maha võtma ja tal oleks viisakas kõik tarbijad järelt koristada? STARiga kuidagi lähenedes?

Lihtsalt akuvahetuseks on lihtne lisatoide panna, kui koduseks "koodikustutuseks" peaks ju voolutustama kogu süsteemi.
Vasta
#11
nu loodame et tuleb ise tagasi , kuigi hetkel küll kui keerata külma peale siis mu meelest kont ei tööta ,,, aa pootame veel natuke
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#12
(17-10-2013, 11:08 AM)Kupskin Kirjutas: nu loodame et tuleb ise tagasi , kuigi hetkel küll kui keerata külma peale siis mu meelest kont ei tööta ,,, aa pootame veel natuke

Mercedes-Benz osas ma kindel pole, aga paljud autod ei panegi konti tööle kui välistemperatuur juba piisavalt madal on.

LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#13
Virgo märkus on õige. Sadakakskendneli ei lülita kompressorit väidetavalt õhutemperatuuri <4 kraadi juures.

Mis sul seal veel ei toimi?

Õpetada on vaja rooli asend, aknad ja katuseluuk, raadio. Ülejäänu peab ise end paika õppima.
Vasta
#14
(17-10-2013, 11:47 AM)v6sa Kirjutas: Virgo märkus on õige. Sadakakskendneli ei lülita kompressorit väidetavalt õhutemperatuuri <4 kraadi juures.

Mis sul seal veel ei toimi?

Õpetada on vaja rooli asend, aknad ja katuseluuk, raadio. Ülejäänu peab ise end paika õppima.

ainus mis ei toimigi on see kliimaautomaatik ..krt 22 preal ja teeb autost sauna. kõik muu toimib isegi aknad sain õpetatud ;D aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#15
(17-10-2013, 12:17 PM)Kupskin Kirjutas:
(17-10-2013, 11:47 AM)v6sa Kirjutas: Virgo märkus on õige. Sadakakskendneli ei lülita kompressorit väidetavalt õhutemperatuuri <4 kraadi juures.

Mis sul seal veel ei toimi?

Õpetada on vaja rooli asend, aknad ja katuseluuk, raadio. Ülejäänu peab ise end paika õppima.

ainus mis ei toimigi on see kliimaautomaatik ..krt 22 preal ja teeb autost sauna. kõik muu toimib isegi aknad sain õpetatud ;D aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib

Mida tähendab sellisel autol rooli õpetamine Big Grin
Kas rattad enne seda ei keera???
Vasta
#16
(17-10-2013, 02:36 PM)kentq Kirjutas:
(17-10-2013, 12:17 PM)Kupskin Kirjutas:
(17-10-2013, 11:47 AM)v6sa Kirjutas: Virgo märkus on õige. Sadakakskendneli ei lülita kompressorit väidetavalt õhutemperatuuri <4 kraadi juures.

Mis sul seal veel ei toimi?

Õpetada on vaja rooli asend, aknad ja katuseluuk, raadio. Ülejäänu peab ise end paika õppima.

ainus mis ei toimigi on see kliimaautomaatik ..krt 22 preal ja teeb autost sauna. kõik muu toimib isegi aknad sain õpetatud ;D aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib

Mida tähendab sellisel autol rooli õpetamine Big Grin
Kas rattad enne seda ei keera???

ei keera jah UnibrowUnibrowUnibrow sõidab ainult otse ROFLROFLROFLROFL
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#17
(17-10-2013, 02:36 PM)kentq Kirjutas: ...
aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib

Mida tähendab sellisel autol rooli õpetamine Big Grin
Kas rattad enne seda ei keera???
[/quote]

Enne seda ei tea auto rooli pöördenurka.

Pöörad töötava mootoriga seisval autol rooli mõlema äärmuse vahel.

Kui sul kliimaautomaat ei tööta, siis selle resettimine peaks Sul juba selge olema...

Ega akuklemme peale pannes ei säristanud?
Vasta
#18
(17-10-2013, 03:37 PM)v6sa Kirjutas:
(17-10-2013, 02:36 PM)kentq Kirjutas: ...
aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib

Mida tähendab sellisel autol rooli õpetamine Big Grin
Kas rattad enne seda ei keera???

Enne seda ei tea auto rooli pöördenurka.

Pöörad töötava mootoriga seisval autol rooli mõlema äärmuse vahel.

Kui sul kliimaautomaat ei tööta, siis selle resettimine peaks Sul juba selge olema...

Ega akuklemme peale pannes ei säristanud?
[/quote]

nu korra ikka pisikese särtsu teeb Big Grin
aa kui aus olla siis ei tea mis moodi see kliima resett käibBig Grin anan privasse oma nummer ma helistan Big Grin ehk saab targemaks Big Grin
4D C 200 2.2 CDI SEDAN AUTOMATIC 2003
Vasta
#19
(17-10-2013, 03:50 PM)Kupskin Kirjutas: nu korra ikka pisikese särtsu teeb Big Grin
aa kui aus olla siis ei tea mis moodi see kliima resett käibBig Grin anan privasse oma nummer ma helistan Big Grin ehk saab targemaks Big Grin

Tuletan meelde Rolzi allkirja...Eusa_whistle Ehk googelda ise, ega minagi rohkem tea. Minul on ju elektrieelsed autod kõik.Eusa_think
Vasta
#20
(17-10-2013, 03:37 PM)v6sa Kirjutas:
(17-10-2013, 02:36 PM)kentq Kirjutas: ...
aa mis moodi sa seda rooli õpetad ,, ma küll kruttisin teda siia ja sinna ... aa mis moodi rooli õpetamine käib

Mida tähendab sellisel autol rooli õpetamine Big Grin
Kas rattad enne seda ei keera???

Enne seda ei tea auto rooli pöördenurka.

Pöörad töötava mootoriga seisval autol rooli mõlema äärmuse vahel.

Kui sul kliimaautomaat ei tööta, siis selle resettimine peaks Sul juba selge olema...

Ega akuklemme peale pannes ei säristanud?
[/quote]

pm. huvitab et milleks sellele on vaja eraldi tähelepanu pöörata. Kui kohapeal mõlemapoole lõppu ära ei fikseeri siis mis juhtub? Kasutamise käigus on vaja igasuguseid vigureid teha, saab selgeks? või ei saa Smile ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne